X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia - wizytę mam 8 maja i będę rozmawiała z doktorkiem. Jeśli nie będzie przeciwskazań, a mam nadzieję, że nie będzie, to rodzić będę sn.
    Przed pierwszym porodem bałam się tylko, czy rozpoznam, że to już ale tego bólu to się chyba nie da pomylić :D

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny

    widze k22 i Mia juz tak daleko w ciazy :) fajnie

    shantlle jak synek?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik - gratulacje :) zdrówka wam dużo życzę :)

    Marcia - proponuje brać bromek wieczorem :) wtedy te mdłości są do zniesienia, ja miałam tak przez kilka dni i taka zakołowana byłam...

    A mnie dziś strasznie boli blizna po wyciętym wyrostku :( masakra jakaś :( Narazie przytyłam 2kg a boje sie co będzie jak zacznę więcej tyć i ta skóra na bliźnie zacznę się rozciągać :/

    Ja mam nadzieję, że uda mi się rodzić naturalnie, mimo że strasznie się tego boję :( no ale cóż 2 blizny nie zniosę :p to cholerstwo po wyrostku pół roku mi się goiło i dojść do siebie nie mogłam :/

    Milka - kochanie trzymam na ciebie kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 17:31

    Basik83 lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka jesteś bardzo wytrwała, mam nadzieję, że to wszystko Ci pomoże. Połowę rzeczy o których piszesz to ja pojęcia nie mam o co chodzi. Pamiętam jak mi lekarka mówiła o drożności czy laparoskopii byłam wtedy załamana.

    Shantelle to kiepsko, że Maksio wózka nie lubi. No, ale w spacerówce będzie mógł podziwiać świat, więc może coś się zmieni. Moja krótko jeździła w ogóle wózkiem, bo mając 1,5 roku chciała chodzić. Szła naprawdę długie dystanse, a że akurat było lato, więc spacerki z butka były. ;)

    K22 a ja mam 11 maja wizytę, więc w sumie blisko. Mam nadzieję, że nie będzie u Ciebie przeciwwskazań do sn. A powiedz mi masz normalnie l4 ZUS Ci odpuścił? Bo ja chyba nie czytałam tych wątków. Nadal jesteś zatrudniona w tej firmie?

    Basik tak poleciało nawet nie wiem kiedy. Pamiętam dzień jak robiłam BHCG, a teraz zaraz będę miała synka w domu. :)

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik - gratulacje :)
    Gdzieś mi umknęło.

    Karolcia - masuj bliznę i smaruj jakimś balsamem albo zainwestuj w no scar na blizny. Tylko 2kg! Czego ta moja dupa tak rośnie?! Wrrrr..... Nawet nie ma tu kogo zapytać jak sobie radzić z rozstępami, bo wszystkie w wadze przepiórczej :D Zazdroszczę Wam.

    Mia - no odpuścił mi ten ZUS ale pewnie znowu mnie przemaglują jak będę składała papiery o macierzyński :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik dzięki, Mały coraz fajniejszy tylko ten wózek....
    Dziewczyny w ciąży i terminu przed.. Śpijcie ile wlezie, odpoczywajcie bo potem się skończy..Wiem co mówię;)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia mam nadzieje ze i mi tak szybko zleci bynajmniej ten pierwszy trymestr
    Shantelle bedzie jeszcze fajniejszy za nie dlugo siedzenie ,potem raczkowanie same super przezycia

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle najgorsze za Tobą. Moja mała raczej spała miała bardziej kuku w dzień. U nas tylko 2 ciężkie tygodnie były przez kolki. Dałam jej kropelki bobotic i było dobrze. Wmawiam sobie że synek będzie jadł i spał.
    K22 może już się czepiać nie bedą ten ZUS to jest prawdziwy zakład udręki społecznej.
    Basik dla mnie pierwszy trymestr w sumie do 15 tygodnia był straszny. Ciagle mdłości i wymioty. Bóle żołądka. Myslalam że nigdy to się nie skończy.
    Dziewczyny czy któraś z Was biodra bolą w ciąży? Jak mnie boli lewe od jakiegoś czasu az chodzić nie idzie. Dzisiaj w nocy taki ból mnie chwycił plus lewa pachwina że myślałam że już się zaczyna poród.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 10:58

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Basik - gratulacje :)
    Gdzieś mi umknęło.

    Karolcia - masuj bliznę i smaruj jakimś balsamem albo zainwestuj w no scar na blizny. Tylko 2kg! Czego ta moja dupa tak rośnie?! Wrrrr..... Nawet nie ma tu kogo zapytać jak sobie radzić z rozstępami, bo wszystkie w wadze przepiórczej :D Zazdroszczę Wam.

    Mia - no odpuścił mi ten ZUS ale pewnie znowu mnie przemaglują jak będę składała papiery o macierzyński :)


    Ja coś czuję, ze zacznę dopiero teraz tyć... narazie to lekarz mnie się pyta czy mąż mi lodówkę zamyka hehe a on ciągle mi pod nis cos podtyka i gada "no jedz, jedz bo synuś będzie maly" :P

    Basik83 lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia hehehe fajnego masz męża i lekarza :D

    Mia mnie bolaly biodra ale ja bardzo duzo przytylam w pierwszej ciąży i podejrzewam ze poprostu zbyt obciazylam kosci dodatkowymi kilogramami a boleć bolało i to bardzo..

    co do objawów mam tylko mdłości niewymiotuje ale strasznie chce mi się ciągle spać..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie strasznie boli lewe biodro bez apapu nie dało rady a i tak działa ledwo co. Szlam z córka do lekarza i ledwo doszłam bo biodro pachwina skurcze brzucha i jakby kość łonowa się rozrywały...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będziemy już w tym roku robić kolejnego badania... poczekamy po weselu...
    Ja dziś zaczęłam przygodę z dongiem, a B z macą jakieś 2dni temu... zobaczymy ;)

    Shantelle rada moich sióstr: najpierw do parku niech pokrzyczy aż uśnie i dopiero zakupy ;)
    Mia, Karolciaa i K22 zazdroszczę wam ciążowego brzuszka <3 <3

    17.11.17-poronienie całkowite
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia - już nie chciałam wspominać ostatnio o moich boleściach ale widzę, że Ty też je masz. Ja też czuję tam takie jakby rozchodzenie się kości. Do tego ból w pachwinie. Masakra. Mojej szyjki już chyba nie ma i młody tak nisko. Czasami nawet z przewróceniem się z boku na bok mam problem.
    Jutro chyba wybiorę się kupić kilka najpotrzebniejszych rzeczy w aptece i drogerii. Jakoś do tej pory nie mogłam się zmobilizować. Chyba ze strachu.
    Zastanawiam się, czy do szpitala dla malucha zabrać nowe ubranka czy raczej sobie darować i zabrać coś z tych, które mam po pierwszym synu? Jak to widzicie?

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik - widzę, że Ty już weteran jesteś. A masz może sposób, żeby nie wychodziły rozstępy? Ja się smaruję 5 razy dziennie i nic to nie daje. Co rusz jakiś prążek wyskakuje :/

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k22 wez lepiej po synku te nowe lubialy znikać u mnie ale to bylo wiele lat temu

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Basik - gratulacje :) zdrówka wam dużo życzę :)

    Marcia - proponuje brać bromek wieczorem :) wtedy te mdłości są do zniesienia, ja miałam tak przez kilka dni i taka zakołowana byłam...

    A mnie dziś strasznie boli blizna po wyciętym wyrostku :( masakra jakaś :( Narazie przytyłam 2kg a boje sie co będzie jak zacznę więcej tyć i ta skóra na bliźnie zacznę się rozciągać :/

    Ja mam nadzieję, że uda mi się rodzić naturalnie, mimo że strasznie się tego boję :( no ale cóż 2 blizny nie zniosę :p to cholerstwo po wyrostku pół roku mi się goiło i dojść do siebie nie mogłam :/

    Milka - kochanie trzymam na ciebie kciuki :*

    Biorę na noc a i tak rano mi niedobrze.
    Chociaż dziś było lepiej :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Basik - widzę, że Ty już weteran jesteś. A masz może sposób, żeby nie wychodziły rozstępy? Ja się smaruję 5 razy dziennie i nic to nie daje. Co rusz jakiś prążek wyskakuje :/
    kochanie jak juz wyszly to nie wiele mozna zrobic oprocz smarowania dobre sa masaże skory np podczas kapieli taka szorstka gąbką ,jak już skończysz masować mozna polewać wodą z prysznica na przemian chłodną i cieplą.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i wczoraj zostałam ciocia :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super marcia gratuluje tobie i rodzicom

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia - trzymam kciuki abyś w maju oświadczyła nam, że będziemy e-ciociami :D

    Co do dolegliwości ciążowych to w pierwszym trymestrze mogłam ciągle spać a teraz mam problem żeby zasnąć :/ Taka jakaś rozlazła jestem i strasznie mnie to denerwuje. Najgorsze jest to, że zaczyna mi się nudzić ...
    Ogólnie to już zaczyna mi dokuczać kręgosłup a nie wiem co to będzie np. w lipcu czy sierpniu...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ