X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ruszamy ciałem - czyli dbanie o formę przed ciążą
Odpowiedz

Ruszamy ciałem - czyli dbanie o formę przed ciążą

Oceń ten wątek:
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 15 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ja,jeszcze ja :)
    Tez ćwiczę tzn biegam od lipca codziennie i nie ma bata :) zaparlam się i tyle pogoda mi niestraszna...:P j
    Tez tak czekałam z mc na mc może mi się uda zajść w ta upragniona ciaze...ale po roku dalam sobie spokój..wzielam się do roboty póki nie zajdę oczywiście :)ale podczas biegu czuje sie super.mp3 na łepetynę zakładam i tyle mnie widac...:P 5 km codziennie biegam może i nie dużo ale samopoczucie super...:D


    Moja córcia tak bardzo by chciała miec siostrzyczke :(

    rybka lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super ze jeszcze jest ktos witam cie..ja mam zapal potem jak pocwicze znika i tak w kolko ale biore sie ostro niema rodzenstwa dla synka to chociaz mama bedzie laska powodzenia wpadaj czesciej na to forum co dwie to nie jedna..mam mala nadzieje ze jeszcze ktos dolaczy..fajnie by bylo jakby kobietki sie tez wpisaly te co schudly ile jaka diete stosowaly itp

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 16 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim największym powodem do wstydu są ręce i brzuch. Łapy mam tak wielkie, że Pudzian by się powstydził. Brzuch od pracy siedzącej, mam tzw. oponkę. Śmieję się, że jak zacznę tonąć, to moją oponka zda egzamin jako koło ratunkowe.
    Kiedyś poświęcałam czas na INSANITY - mega wycisk, potem P90X, przestałam, bo pracuję na 12 h zmiany i jak mam dzień, to najzwyczajniej w świecie mi się już nic nie chce. Regularne ćwiczenia to dla mnie koszmar. Próbowałam kilka razy INSANITY, ale zawsze kończyło się tak samo - przerwą na kilka miesięcy, mimo że czułam się znacznie lepiej i może nie zrzuciłam dużo kg, ale czułam, że mój tłuszczyk lekko się ubił.
    Podejmę wyzwanie z Mel B., ale na początek co drugi dzień. Nie będę się katować codziennie, bo szybko z tego zrezygnuję. Może nie będzie efektów jak przy codziennym treningu, ale spróbuję. Trzymam za was kciuki :D

    rybka lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 października 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:38

    rybka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:39

    rybka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:40

    rybka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 16 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva kochana gdybym mogla tak biegac co drugi dzień a ja normalnie chyba się uzależniłam w ndz.robie sobie nieraz przerwę...ale tak to nie potrafię inaczej i czytałam na temat codziennej bieganiny...;)
    Ale cóż począć znów 5 km to nie dużo co innego jakbym dwa razy tyle biegala:)
    Ty kochana 8km to ładnie Ci powiem twarda sztuka z Ciebie :)pozdrawiam!

    rybka, Evaa lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 16 października 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Cześć dziewczyny!

    A jeśli ktoś nie ma czego zrzucać (a raczej mogę wziąć do 5kg :) ), to też może dołączyć do grupy? :)

    Bardziej mi chodzi o poprawienie kondycji i ujędrnienie ciałka...i oczywiście zbudowanie mocnej podstawy dla przyszłej fasolki, mam nadzieję...

    Co polecacie??


    chętnie oddam moje 5 kg nadwagi :D w gratisie dorzucę jeszcze paczkę ciastek i 2 l pepsi :D :D :D :D

    rybka, Evaa lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 października 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka super ze jest nas wiecej :-) juz sie balam ze taki super watek umrze :-) ja codziennie robie marszobieg,staram sie tez pojezdzic na rowerku a jak mam natchnienie to orbitek jeszcze :-) powodzenia w gubieniu kil <3 aaa!!! ja tez z checia oddam moje kila :-) dodam torta,napoj,i paczke frytek ;-)

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 17 października 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde dziewczyny chcialam sie was cos zapytac jak myslcie czy cos zle robie?

    otóz biegam 3 miesiace dzien w dzien a schudlam tylko 2 kg!!! chcialam choc ze 4kg juz zgubic...:( biegam 5km pol godziny mi to zajmuje

    nie jestem gruba w sam raz tak mysle mam 170 cm wzrostu a 62kg waze tak bym chciala 60 wazyc albo 59 jak przed ciążą :) ale rozmiar mam 38 taki mialam cale zycie...

    naprawde nie objadam sie i niemam tendencji do tycia brzuch mam plaassski ale te moje bioderka :P
    co by tu zmenic moze doradzicie kochane??wydaje mi sie ze pomalu strasznie chudne...:(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 17 października 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę na siłownie, głównie na strefę cardio i strechingu :) zupełnie inne samopoczucie po ćwiczeniach ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 18 października 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo jest tu kto?:)

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 października 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:41

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 października 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:41

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 18 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva powiem ci ze sie posłucham bo nie udaje najmądrzejszej i lubię słuchać rad takze mam dzień przerwy wiec zobaczymy jakie będą efekty, o czym na pewno poinformuje :)
    Dzieki ;)

    Evaa lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 18 października 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może dwa dni zobaczę jak będzie w praktyce ;) bo juz na sama myśl mi przykro dwóch dni leniuchowania....a to tylko pól godziny :/

    Evaa lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:42

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Moni13 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 30 listopada 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja chodzę na aero 3x w tyg. i po niecałych 2 miesiącach są super efekty, bez drastycznych diet ale z umiarem, spadło 4 kg;]

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam basen pływanie to sport i relax

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettinka pamietaj ze biegajac miesnie sie wyrabiaja a jak wiadomo miesien wazy wiecej niz tluszcz:) licza sie centymetry a nie tracone kilogramy:)

    ale jesli wazysz 62kg i 170cm to jestes super zgrabna:) mialam tyle samo zanim zaszlam w ciaze i do tych kilogramow mam plan wrocic:)

    powodzenia:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ