X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja gdzies czytalam ze moze wzrosnac do 3dni po/przed owulacja. Czytalam tez ze moze wzrosnac jesli owu nie bylo... badz tu madrym.. zglupiec idzie :-)

    To prawda i o tym wiem. Sęk w tym, że u mnie zawsze, od 1,5 roku owu jest dzień przed wzrostem. Może coś się pozmieniało.
    przedszkolanka:) wrote:
    Sung czemu ananasa? ;)

    Pomaga w zagnieżdżeniu, ALE chodzi o środek ananasa, ten gruby, który zwykle się wykraja.

    MAMA gratulacje! Przepiękna krecha!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Bylas w Egipcie? A jak tam teraz nie jest czasem niebezpiecznie? Tez z mezem chcielibysmy pojechac ale to noe ze wzgledu na starania tylko wrwcz odrwotnie zeby o tym juz nie myslec. W takkm razie 7 dpo mialas implantacje bo takie bole moga o tym swiadczyc niech kropeczka zdrowo rosnie;)



    A co z Iga66?
    Byliśmy w Hurghadzie i czułam się tam bardziej bezpiecznie niż w zeszłym roku w Tunezji. Ja mam taką moja Panią z biura z którą latam od lat i Ona nam powiedziała że do Sharm i Marsy Nas nie puści bo tam mało Europejczyków teraz lata ale Hurghada jasne. Miałam w hotelu prawie samych Polaków haha.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama super gratuluje

    Mama360 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Miedzy 3-5 dc FSH i LH i estradiol
    Miedzy 12-14 dc estradiol
    Progesteron najlepiej w 21 dc i prolatyme tez takie cos znalazlam
    Dziewczyny bardzo polecaja branie ovarinu (znajduje sie tam inozytol ktory pomaga zajsc w ciaze ale jesli sie ma mutacje to nalezy z tym uwazac)

    Nalezy uważać z inozytolem przy mutacji? Której i dlaczego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez sie skusze i zrobie badanie prolaktyny w takim razie i powtorze sobie homocysteine;)

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czas wakacji... sprawdzacie gdzie się panoszy wirus zika?
    Ja niestety w tropiki nie jadę. Zresztą tropiki mamy w Polsce ;) ale przyznam, że sprawdzam...

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Msma360 cudownie nie mogło być inaczej :) gratulacje ;)

    Ja wogole nie umiem badać szyjki wiec nie pomogę.

    Zgłupiałam z ta moja owulacja i testami wiec zobaczymy w środę czy wogole pękł pęcherzyk i stu na 4 dni mad morze przynajmniej nie będę miała czasu rozmyślać te długie 2 tygodnie

    Mama360 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ja tam na to nie patrze :p a wyglumaczcie mi bo ja tego nie rozumiem wczoraj mialam temperature 36.9 a dzisiaj 37.3 o co kaman jestem 10 dpo to tak moze sobie skakac?
    Kozgo ja tylko umiem ocenic wysokosc jesli chodzi o zamknieta otwarta no to watpie zeby ktos to umial zrobic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 10:29

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby się taka utrzymywała to może .....:) będą dobre wieści :)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Pomaga w zagnieżdżeniu, ALE chodzi o środek ananasa, ten gruby, który zwykle się wykraja.

    MAMA gratulacje! Przepiękna krecha!
    Bo teoretycznie tak powinno byc. Owu przed skokiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 11:46

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo u mnie ciazy nie bedzie czuje to ale czemu mi tak trmpka skacze jak chce :/ wczoraj mialam takie PMS ze myslalam ze kogos pobije pewnie skutek brania progesteronu a melisa mi sie skonczyla nie chce isc do sklepu zeby czasem mnie nie podkorcilo i tesciora zebym nie kupila wiec czekam na @ strasznie nie lubie tej fazy cyklu :(

  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 gratuluję :-) oby więcej takich dobrych wiadomości!
    Ja dziś 12 dc i obudziłam się z bólem piersi. Zastanawiam się czy to objaw owulacji czy np. za wysoka prolaktyna. Jajnik boli.

    Mama360 lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 pierwszy raz od czasu jak tu jestem widzę taki ładny test, widać wyraźnie i bez domysłów :) gratuluje! <3

    Nona, Mama360 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta prolaktyna to jak za duża to na co ma wpływ? W pierwszej pamietam tylko niski estradiol i chyba wlasnie podwyższoną prolaktynę..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jeżeli można to wpiszcie mnie na 24.08. Cos o mnie... pierwszy rqz się wpisuję tutaj, najczęsciej tylko podglądalam. Cykle zazwyczaj dluzsze niz przecietnie bo ok. 30-35.Starania o 1 dziecko. Udało się już w drugim cs niestety zaczęły się brązowe plamienia, krwawienie i pózniej z górki..także najprawd. ciaza biochemiczna. Teraz zaczynam 3 cs.ze zwiekszona dawka kwasu foliowego i dodatkowo inofolic, plus po owu duphostan. Mam nadzieję, że niedlugo będę się mogła tutaj pochwalić dwiema ||. Pozdrawiam i zyczę powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 16:07

    OlivkowaMama, Nona lubią tę wiadomość

  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prolaktyny nie badalam ale apropo kwasu foliowego badalam sobie jego poziom dwa tyg temu w sobotę i wyszedł trochę za wysoko. Odstawiłam i teraz się zastanawiam kiedy znów zacząć brać? Czy jak się uda to zrobić kontrolne badanie przy okazji bety progesteron i Tsh?

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3610 2747

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Inofemu/Inofoliku,to brałam go przy poprzednich staraniach i...uwaga,bo on moc o wspomaga owulacje- aż na tyle,że mogą być ciąże mnogie.U nas na początkowych usg były trzy,potem dwa pęcherzyki,ale w końcu się wchłonęły i został tylko jeden.

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A ta prolaktyna to jak za duża to na co ma wpływ? W pierwszej pamietam tylko niski estradiol i chyba wlasnie podwyższoną prolaktynę..
    Odpowiada za brak owulacji albo za poronienia. Nie utrzymuje się ciąża. Stąd u mnie dwie pod rząd ciaze biochemiczne. Zaniwpokoily mnie moje wykresy w zygzaki. Skakala temp jak chciała. Piersi właśnie bardzo szybko bolały. Nawet bardziej niż teraz. Zaczęłam czytać. Zygzaki - prolaktyna. Objawem. Może być M.in.mlekotok.. Przypomniało mi się że 4lata temu miałam ok 2 lat. (jak nacianelam skutki leciało mleko, samo ustalo) zrobiłam prolaktuna i za wysoka. Miałam to szczęście że trafiłam na ginekologa który od razu dał mi leki a nie czekał i jak. Na razie ta ciąża się trzyma nie poleciała. Chodź czytałam że kobiety zachodzą z wysoką prolaktyna. Ja najwidoczniej nie. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 16:05

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 a gdzie masz ten wykres temperatur?
    A ile ta prolaktyna powinna wynosic chyba sie skusze nad badaniem i ile kosztuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 16:35

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ