X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to strasznie lubię ;) I dużo sama wymyślam różnych rzeczy i dużo kombinuję ;) I ogólnie mam fioła na punkcie smaku ;)

    Tylko nie lubię gotować jak na dworze jest 30 stopni a w kuchni 35 :D

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowanie bardziej od gotowania jako takiego wolę pieczenie. Serniki, torty, baby drożdżowe, makowce, beziki mmmm.... To jest to co lubie :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:56

    Marzec x 2 <3 <3
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:56

    Rubi lubi tę wiadomość

    Marzec x 2 <3 <3
  • margoo Przyjaciółka
    Postów: 82 51

    Wysłany: 23 maja 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny to znowu ja po długim milczeniu ale duużo pracy przed ślubem, czy możecie zerknąć na mój wykres? Coś ta owulka się spóznia w porównaniu do zeszłego miesiąca :( i ta temp już zaczyna sobie skakać a nie wspomne że od początku tego cyklu jest też dużo wyższa :/ myślicie że to stresik może na to wpływać?
    dd06cba901169e0377ee6c17180f5cf5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 06:17

    margoo89
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 23 maja 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia uciekam do pracy... ;)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margoo wrote:
    hej dziewczyny to znowu ja po długim milczeniu ale duużo pracy przed ślubem, czy możecie zerknąć na mój wykres? Coś ta owulka się spóznia w porównaniu do zeszłego miesiąca :( i ta temp już zaczyna sobie skakać a nie wspomne że od początku tego cyklu jest też dużo wyższa :/ myślicie że to stresik może na to wpływać?
    dd06cba901169e0377ee6c17180f5cf5.png

    Stres ma na pewno ogromny wpływ na cykl. U mnie jak się stresuje to robi sie masakra wykresowa! A kiedy zazwyczaj masz owulke?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 08:13

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • asiunia89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja z 89 się staram, w sumie już 4 lata czekamy na nasz cud, po drodze mieliśmy 4 poronienia, w tamte ciąże zaszłam za pierwszym razem, liczę, że i teraz się szybko uda

    silne przedawkowanie rzeczywistości....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry miłe Panie! :)

    Margoo na Twoim miejscu zignorowałabym te najwyższe temp, które były podczas krwawienia żeby program nie brał ich w ogóle pod uwagę podczas obliczeń. Ja tak zrobiłam na moim wykresie. W ogóle to mam wrażenie, że Twój wykres trochę wygląda jak mój więc jeśli Cię to pocieszy to u mnie owu była.
    Stres na pewno źle wpływa bo podnosi poziom prolaktyny, która hamuje owu. Wiem, że łatwo się mówi nie denerwuj się na zapas ale musisz spróbować. ;)
    Trochę Ci zazdroszczę tych przygotowań i wszystkiego... :) Pamiętaj żeby czerpać z tego dnia każdą minutę bo przeleci tak szybko jak mgnienie oka! :)
    Ja w dniu ślubu jedyne czym się martwiłam to tym, że nic mnie nie martwi! Miałam wszystko w nosie a mama pytała mnie czy się gazu naćpałam bo ciągle się śmiałam i łaziłam jak pokręcony klaun! :D Może dlatego, że straciłam wszystkie nerwy na dwa dni przed ślubem jak M poszedł w kawalerskim melanż, uchlał się na amen po godzinie, jego jeden kumpel dostał mandat, drugiego policja odstawiła do domu a trzeci... zaginął na całą noc a rano odnaleźli go na izbie wytrzeźwień! Po tych przeżyciach już było mi wszystko jedno! :D

    Michelle lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Asiunia, 4 poronienia..: ( to chyba robiliście jakieś badania, bo to już coś nie tak....? co lekarze mówią?

    Margoo no tak myślę, że te skoki faktycznie mogą być powodem stresu...może się nie wysypiasz? a swoją drogą ciekawi mnie jak się zachowuje organizm (jeżeli chodzi o temperaturę) jak są takie ciepłe noce i jesteśmy rozgrzane bardziej niż wiosną czy zimą

    Dziewczyny jaki piękny dzień a ja siedzę w domu i napierdzielam pracę mgr ; / wścieknę się chyba...mam w lodówce wielką milkę więc czuje, że mi się nie wywinie...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiunia89 wrote:
    i ja z 89 się staram, w sumie już 4 lata czekamy na nasz cud, po drodze mieliśmy 4 poronienia, w tamte ciąże zaszłam za pierwszym razem, liczę, że i teraz się szybko uda


    Asiunia strasznie mi przykro... Ciężkie przeżycia za Tobą. Silna kobietka z Ciebie, że dajesz radę. A powiedz mi co na te poronienia lekarze? Jakiś powód?

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha natt to prawie jak kac vegas : P ja się denerwowałam tylko dwoma rzeczami w dniu ślubu...najpierw w kościele żeby nie zaskrzypieć przez mikrofon bo jak długo nie mówię to mam zachrypnięty głos...no i żeby nie zrobić jakiejś lipy typu usiądę jak trzeba stać, ale okazało się, że ksiądz zawsze mówi to parze młodej (szkoda, że tego nie wiedziałam wcześniej)oczywiście ślub był wspaniały bo ksiądz się ciągle śmiał (przyjaciel rodziny)i całkowicie się wyluzowaliśmy...no a potem się tylko bałam przed pierwszym tańcem bo był walz aleee daliśmy radę...aha..i polecam wszystkim wesele z poprawinami, bo jeden dzień to mało...to jest raz w życiu i super jest pobalować dwa dni..: ) sory za wypracowanie: P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi zachrypnięty głos to nic! Ja miałam na ślubie anginę przy 30 stopniach ciepła! :D Brzmiałam jak stary pijak! :D zapomniałam M założyć obrączkę a pierwszy toast wypiłam w ciągu dwóch sekund zanim jeszcze goście dobrze zaczęli śpiewać 100 lat! :D Jak to mówi M moją osobę można określić tylko jednym zdaniem : na przypale albo wcale! :D

    Rubi, Januszkowa lubią tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie poniosła zbytnio fantazja na weselu mojego brata i razem (jeszcze wtedy z narzeczonym) zaśpiewaliśmy jakąś piosenkę na scenie i teraz mam pamiątkę na płycie kuźwa; /

    natt lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również polecam weselicho z poprawnami, tak naprawdę na poprawinach można poszaleć bo w dzień wesela niestety trzeba trzymać jakoś fason:) Ja część rodzinki mam z daleka więc jak juz przyjechali to poprawiny w domu trwały do wtorku:) ale nawet te pare dni tak szybko zleciało, że szybko z nieba trzeba było zejść spowrotem na ziemie do szarej rzeczywistości:) Ja uciekam do nauki bo w niedziele mam dwa egz:( miłego słonecznego dnia:**

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Ślub i wesele... Dla mnie to naprawdę był najpiękniejszy dzień mojego życia jak do tej pory... A miny mojego męża jak przyszedł po mnie do mojego rodzinnego domu i zobaczył mnie po raz pierwszy w sukni ślubnej nie zapomnę chyba nigdy :) I pierwszy taniec, którego tak strasznie się baliśmy poszedł bosko, wydawało nam się, że trwał jakieś 30 sekund a nie prawie 4 minuty :)

    Co do poprawin to ja nie miałam na nie wcale ochoty, wolałabym pójść do domu i się wyspać tym bardziej, że od raz w poniedziałek jechaliśmy na "miesiąc miodowy". No ale teściowa się uparła.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do ślubu jeszcze mam 5 miesięcy, więc stres się jeszcze nie zaczął :) Teraz dopiero tak naprawdę robimy pierwsze umowy itp. Sukienkę zamawiam w tym tygodniu, zespół i sale podpisujemy za tydzień, może dwa. Kamerzysta też już wybrany ;)

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:56

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    Marzec x 2 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pleasure najważniejsze to trzymać się swoich przekonań i nie uginać pod presją innych. ;)

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 23 maja 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    natt lubi tę wiadomość

    Marzec x 2 <3 <3
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ