X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Sprawdzić zawsze można. Tylko błagam się, nie nastawiaj się, że masz problem. Cztery cykle bez ciąży to naprawdę jeszcze wszystko w porządku. Oczywiście warto zrobić podstawowe badania, podejrzeć co się dzieje w środku. Ale na razie naprawdę wszystko jest ok! Nie zamartwiaj się :* I poszukaj z nami plusów nie bycia mamami :)

    Kamila, zrobię tak jak mówisz :) Szczerze mówiąc, jak się wygadałam to zrobiło mi się lżej :) Wiem, że macie rację. Muszę zrobić porządek ze swoją głową i będzie oki :)
    A co do plusów:
    + można się wyspać,
    + spontaniczne wypady z mężusiem sam na sam :),
    + wakacje, gdzie się chce i z kim się chce :)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    Teraz będzie 5 cykl. Tak jak pisałam wcześniej idę do lekarza niedługo i mam nadzieje, że to mi pomorze, rozwieje wątpliwości i może nakreśli jakiś tor działania. Na razie tak na prawdę nie wiem czy jest wszystko ok czy może jednak nie. Nic konkretnie na razie mi nie dolega, ale wiadomo jak to jest. Czasami nawet nie wiemy, że mamy z czymś problem.

    No niestety. Często "objawy" lekceważymy i zrzucamy na karb np. stresu. Ale z drugiej strony szukanie na siłę choroby - w stylu boli mnie brzuch, to siadam do kompa i szukam co to może być i lecę do lekarza po skierowanie na usg, gastroskopię czy cokolwiek innego, bo idąc tym torem to zwariować można :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:55

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciazy jakos nigdy sie na balam, z bylym tez ryzykowalismy prawie od samego poczatku spraw lozkowych i dziecka nie bylo, z obecnym mezem tez swiadomoe nie zabezpieczalismy sie i dziecka nie ma. Fakt ze z moim libido jest i bylo kiepsko wiec moze akurat noe trafialismy na te dni. Ale zeby tak przez kilka lat? Zawszze wiedzialam ze tak czy siak to czy to moj byly czy juz obecny nie zostawili by mnie z dzieckiem. Moja mama od daaawna chciala wnuki wiec wiedzialam ze ostatecznie mialabym wsparcie. Wiem, glupio tak zrobic dziecko i liczyc ze jego babcia pomoze finansowo toglupie i buc moze malo odpowiedzialne ale wiem ze jakos by sie to ulozylo. Ale dobrze ze noe zaszlam z bylym :-D

    Ja w IT tez bym sie nie odnalazla. Takie rzeczy to dla mnie magia. Nie musze miec pracy platnej kilka tysiecy ale tez bym chciala ciut wiecej niz mam teraz. Ja zostalam po stazu na zastepstwie i dzieki temu zdobylam dobre doswiadczenie w administracji wiec mysle nad jakims dobrym kursem aby lepiej to wygladalo. Dodatkowo jakis mpze kurs kadry i place. Moze jakas wlasna dzialalnpsc w tym kierunku kiedys. Maz ma marzenia o swojej firmie wiec mialabym juz jakas wiedze i wszelkie papierkowe sprawy bylyby na mojej glowie a w miedzy czasie bym mogla z dzieckiem byc w domu.

    Adk a powiedz mi jak to jest z umowa na zastepstwo o macierzynskim? Jjak zajde na zastepstwie ale w trakcie ciazy ono siw skonczy to cos placi mi ZUS?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 10:32

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mojego siostra teraz wybiera szkole srednia i namowilam ja na technikum ekonomiczne. Sama skonczylam LO po ktorym nic nie mam. Oprocz matury oczywiscie ale tutaj bedzie miala zawod za 4 llata. Jesli zda :-P

    Ktoras z Was pisala o tym ze mlodzi maja ciezko teraz z praca. Zgadzam sie bo nawet w mpim wydziale jest kobitka na emeryturze, baaardzo schorowana ale praca jest dla niej odskocznia od choroby wiec blokuje miejsce. A gdyby odeszla to bym pewnie poszla na jej miejace i miala prace do konca zycia...

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorka za literowki ale na telefonie pisze i ciezko poprawiac

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem z mężem w mieście i zastanawiam się czy nie iść na betę. Od kilku dni się dziwnie czuje a jeszcze tydzień do okresu. Dziś mnie mdlilo przy śniadaniu i teraz nie wiem czy to na zmianę pogody, czy może jest dla mnie jakas niespodzianka. :) Mega mega bym chciała ! :)

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia nie wiem czy nie za wczesnie. Mialas maly spadek 5 dpo aale nie wiem czy troszke nie za szybko na implantacje ale roznie moze byc :-) jesli by to bylo to, to beta by wyszla juz a jesli nie to aby siw podlamiesz ze ujemna a moze dopiero kropek zacznie sie ukladac w brzuszku. Ja bym raczej poczekala ale jak wolisz kochana :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniucha89 trzymam kciuki żeby się udało:) ja osobiście bym zaczekała, ale tylko dlatego że nie chce się kolejny raz rozczarować.

    Co do plusów to ja też dorzucę:
    + imprezy %%% do rana

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniucha, zgadzam się z reszta - lepiej zaczekać i mieć miłą niespodziankę, niż nieprzyjemnie się rozczarować...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:55

    Marzec x 2 <3 <3
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczekalam i nie poszłam .

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia ale trzymam kciuki abys miala mila niespodzianke w dniu spodziewanej @ :-)

    kiniucha89 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie umiem wstawić tu do nas miniaturki swojego wykresu, a specjalnie kompa odpaliłam, bo na tablecie nie wychodziło :/

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobiłam bety ale mam nadzieję, że się udało, że @ już nie przyjdzie i będziemy mogli z mężem i córcią się w przyszłym tygodniu cieszyć. chciałabym zrobić mu tę niespodziankę, bo w czwartek mój A. ma urodzinki i bardzo pragnie dzidziusia :) eh zobaczymy ...

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniucha89 wrote:
    Nie zrobiłam bety ale mam nadzieję, że się udało, że @ już nie przyjdzie i będziemy mogli z mężem i córcią się w przyszłym tygodniu cieszyć. chciałabym zrobić mu tę niespodziankę, bo w czwartek mój A. ma urodzinki i bardzo pragnie dzidziusia :) eh zobaczymy ...

    Trzymam kciuki z całych sił aby sie udało :)

    kiniucha89 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia pod wykresen masz udostepnij wykres, jak w to wejdziesz to jest jakas zakladka ze miniaturka czy jakos tak i tam kopiujesz link zamykasz to okienko i w ustawieniachw podpisie wklejasz link :-) tak nie dokladnie opisalam bo z pamieci ale dasz rade :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kinia pod wykresen masz udostepnij wykres, jak w to wejdziesz to jest jakas zakladka ze miniaturka czy jakos tak i tam kopiujesz link zamykasz to okienko i w ustawieniachw podpisie wklejasz link :-) tak nie dokladnie opisalam bo z pamieci ale dasz rade :-)

    No kurcze i ta robię i sam link mi się pokazuje na forum :(

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 28 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest ich specjalny link, nie ten http z paska przegladarki

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ