X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    i nie skupiasz sie na sobie bo Twoje problemy sa naszymi problemami :-) kciukam :-)
    no wlasnie ja tez gdy myslalam ae jestem w ciazy to pisalam tylko o sobie, to naturalne bo bardzo nam na tym zalezy ! Co nie oznacza ze nie czytamy i nie wspolodczuwamy z reszta kobietek , nieprawdaż ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 09:20

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniucha89 wrote:
    Marronek zawsze niezawodna :) wszystko elegancko nadrobione. Szacun :)
    Idz do gina i moze dowiesz sie czegos konkretnego.
    Co do dzieci to pamietaj beda i to nie jedno :* caluje cie i przytulam

    A tam nie zawodna :)
    Dziękuje za wsparcie :) Ja tam wiem, że każda z nas się w końcu nie jednego doczeka :) Taka trójeczka jest idealną liczbą :P Na więcej to już miniwana trza kupować, problemy z zaparkowaniem tego, pali dużo, a trójeczkę spokojnie w kombiaku czy nawet hatchbacku się zmieści :P

    kiniucha89 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zieeeewam i chetnie bym sobie drzemke przyciela malutka :-P kolezanka z ktora siedze w pokoju jest ja urlopie i zaraz zaczne sama do siebie gadac :-D

    kiniucha89 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku do nas pogadaj :) ja tez jestem mega senna. To chyba ta pogoda bleeeeeeeee

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Dorotko, możesz do nas "gadać" :)

    A ja senna nie jestem, za to... zamarzam :(

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    A ja senna nie jestem, za to... zamarzam :(
    Dlaczego zamarzasz ?
    Mam dzis mega apetyt, aż sie siebie boję :/

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawe bym wypila ale nie mam mleczka, do sklepu nie chce mi sie isc (zjechac z 4 pietra i przejsc na druga strone ulicy to defakto kawal drogi drogi :-P ) i boje sie rewolucji zoladkowej bo kawie ;-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniucha89 wrote:
    Dlaczego zamarzasz ?
    Mam dzis mega apetyt, aż sie siebie boję :/

    W sali mam 21.9 stopni, na sobie podkoszulek, bluzkę, polar, rajtuzy, grube spodnie i... gęsią skórkę na rękach :P Ot taki zmarzlak ze mnie...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zmarzluch jestem ale teraz mi jest w sam raz. Napawam sie chlodniejszym powietrzem bo noedlugo maja wrocic upaly wiec zdaze wypocic sie w pracy. W pokoju mam 24stopnie wiec moze byc :-)

    Marronek lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie zrobilam swoja ulubiona tchibo crema :) poczuj ten zapach kwiatuszku heh
    oj marronku zachartujesz sie ;)

    Marronek lubi tę wiadomość

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh aż mi zapachniał aromacik :) trzeba sie opić tej kawy bo niedlugo skonczy sie taka przyjemnosc :Dtak patrze, ze chyba przedowulacyjny, kilkudniowy spadek tempki mam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 10:08

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w domku mam dzis 22 a u zuzi w pokoju 21 bo ona jest ciepluszek po moim A. :) w ogole skore zdarla z niego .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 10:09

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten piękny poniedziałkowy poranek. Za mną ciężka noc. Przyjechał nasz gość prosto z afryki :) Czekałam na niego do 1 w nocy, potem nie mogłam zasnąć dopóki się nie pokąpał nie rozgościł i nie zgasił światła w swoim pokoju. Dzisiaj ciężki, lekko krępujący poranek więc w sumie się cieszę, że mogę sobie posiedzieć w pracy. A jeszcze dzisiaj w biurze jestem jak na razie sama więc pełen komfort. Tylko roboty mam na dzisiaj tyle ile czasami na cały tydzień. Ale lubię jak się coś dzieje. Gorzej, że temperatura daje mi się we znaki. Jestem niskotemperaturowcem i jak przychodzi faza wyższych temperatur to umieram, chyba że mnie jakieś choróbsko bierze po prostu i to wcale nie owulka.

    Marronek lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana owulka calkiem możliwa... lepiej późno niz wcale :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt chyba przedowulkowy spadek ;)

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja w ten ponury poniedziałek :) ależ wy poranne ptaszki jesteście... tu dopiero godz 10 a już tyle wpisów od rana...:) Ja dzisiaj nie mogłam się z łóżka podnieść... Mój mąż wstał o 8 więc ja też wstałam ale szybko się zawinęłam spowrotem do łóżka :)
    Ja też jestem strasznym zmarzlakiem i dlatego nienawidze wstawać rano jak jest tak zimno...
    Co do dzieci to my byśmy chcieli dwójkę, ale jakby się i trzecie trafiło to też byśmy szczęśliwie wychowali :)
    hmmm... trzecie jak nawet jedno się nie chce przytrafić :( sorki ale znów łapie doła... dziś idę na kolejny monitoring, w sobotę byłam i gin powiedział że lewy jajnik wyhodował dwa dominujące pęcherzyki i takie mam dziwne i złe przeczucie, że znów nie pękną bo dziś 14dc więc owulka powinna być za rogiem a śluzu ZERO :( ewentualnie jajnik zakuje ciut ciut i to wszystko... ehh

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!!!! ale się opuściłam na forum...ale wszystko przeczytałam tylko nie pamiętam już co było na pierwszej stronie więc tak ładnie się do wszystkich nie odniosę...aleee cóż ja byłam wczoraj na chrzcinach...jakoś przeżyłam..dzisiaj gówniana pogoda u mnie zaraz pije kawkę

    Witam nową koleżankę Basie w naszym gronie : )


    Kinga a propo wytrwałości męża to mój mi już zapowiedział, że proszę bardzo może być przy porodzie, ale na pewno fiknie : P

    Dorotko cieszę się, że Twoja psina już ma apetyt i wraca do zdrowia : )
    iii na Twoim miejscu poszłabym jednak po mleczko bo kawa w tę pogodę to skarb : D

    Asia co Ty pitolisz! przecież każda z nas ma tu czasem gorszy dzień i się żali, ale przecież masz prawo ja mam nadzieję, że jak mnie któregoś dnia dopadnie to też sobie będę mogła pomarudzić i mnie będziecie wspierać....te nasze starania są wielkim obciążeniem na naszej psychice...i czy tego chcemy czy nie to wpływa to na nasz nastrój i czasem są gorsze dni..ale uszy do góry jutro będzie lepiej : )

    Madziu to fajnie mieć kochaną teściową wiem coś o tym...: ) a wracając do tych pytań dzikich to wczoraj ciocia mnie pyta na chrzcinach (wie co mnie spotkało) i co Elu podoba Ci się mały?...dziwne pytanie...; /

    Marronek, Januszkowa lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniucha89 wrote:
    A ja wlasnie zrobilam swoja ulubiona tchibo crema :) poczuj ten zapach kwiatuszku heh
    oj marronku zachartujesz sie ;)

    Raczej nie :P Przez 25 lat się nie zachartowałam to teraz też nie :P

    Dorotko - dla mnie idealna temperatura do życia to 25+. Jak jest te 30 stopni to jest mi idealnie :P

    Rubi lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniiusiaaa5 wrote:
    Witam i ja w ten ponury poniedziałek :) ależ wy poranne ptaszki jesteście... tu dopiero godz 10 a już tyle wpisów od rana...:) Ja dzisiaj nie mogłam się z łóżka podnieść... Mój mąż wstał o 8 więc ja też wstałam ale szybko się zawinęłam spowrotem do łóżka :)
    Ja też jestem strasznym zmarzlakiem i dlatego nienawidze wstawać rano jak jest tak zimno...
    Co do dzieci to my byśmy chcieli dwójkę, ale jakby się i trzecie trafiło to też byśmy szczęśliwie wychowali :)
    hmmm... trzecie jak nawet jedno się nie chce przytrafić :( sorki ale znów łapie doła... dziś idę na kolejny monitoring, w sobotę byłam i gin powiedział że lewy jajnik wyhodował dwa dominujące pęcherzyki i takie mam dziwne i złe przeczucie, że znów nie pękną bo dziś 14dc więc owulka powinna być za rogiem a śluzu ZERO :( ewentualnie jajnik zakuje ciut ciut i to wszystko... ehh

    Fajnie się masz - spać w tygodniu do 8... Zazdroszczę :P
    A na dzieci przyjdzie czas :) Na owulkę też, może się po prostu parę dni spóźni :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh mogla juz sobie darowac takie pytanie. dzieci są fajne wiec troche bez sensu zagadała.

    Jestesmy tu aby sie wspierac i tyle. Jak ktoras ma doła to ma pisac i juz!!

    Pogioda nas erio chyba ma jakis dołujące działanie bo jak patrze na tą szarość to nic mi sie nie chce :/ i jeszcze szefowa pisma mi nie podpisala i nie wiem czy cos z nim nie tak czy nie ma czasu :/ nie lubie takiej niewiedzy.

    cosik głowa zaczyna mnie boleć ;/ buuu w sumie dobrze ze kolezanka na urlopie bo na jaj lepku mam neta i nie mecze sie caly czas na telefonie :D

    Marronek lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ