X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis kalafiorka, mlode ziemniaczki i roladki schabowe z marchewką. Moj A. Uwielbia no i deserek z truskawkami i banankami kombinuje :)

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:53

    Marzec x 2 <3 <3
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pleasure dzis wiekszosc z nas ma taki podly nastroj :/ jutro bedzie lepiej :)

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o loosie... śpię...

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej nie poszłam do pracy nie moge od 3 dni poradzić sobie z tą migreną ledwo żyję z tego wszystkiego mnie mdli, idę do lekarza po jakies silniejsze leki bo zwykłe ibupromy nie dzialają a ja o 4 rano się obudziłam usiadlam i popłakałam się :| zaczełam krzyczeć ze jak mnie głowa nie przestanie boleć to oszaleje i chyba zaraz sie rozpędze w ścianę bo jest tragicznie :( nigdy aż tak nie mialam jak już to tabletki pomagały :(

    Kot zawieziony na kastrację bidak pewnie po wszystkim koło 14 będę Panie dzwonić żeby po niego jechać...

    Magda ja na Obiad dziś mam karkówkę zapiekaną w sosie młode pyry i warzywa na patelnię.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuhuhu... Asia tam coś jest na rzeczy moja droga... ;)

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle można tu sporo inspiracji zaczerpnąć na obiad od Was. :)

    U mnie dziś grillowane piersi z kaszą gryczaną z brokułami, papryką i porem i pomidory z oliwą. Zabieram w pudełku do pracy. :D

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czego najbardziej nie lubicie??: P ja marchewki i buraków bleaaaah aaa no i mleka : D

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    a czego najbardziej nie lubicie??: P ja marchewki i buraków bleaaaah aaa no i mleka : D
    wątróbki marchewki gotowanej z groszkiem i flaków resztę zjem :)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ja kocham buraki! Zwłaszcza z papryką! :) a marchewke tylko surową, bo gotowana mnie brzydzi. :D

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Aaa ja kocham buraki! Zwłaszcza z papryką! :) a marchewke tylko surową, bo gotowana mnie brzydzi. :D
    mam tak samo z tą marchwią :P

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    Marzec x 2 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też kiedyś bardzo nie lubiłam zupy kremu bo smakowało mi to jak papka dla dzieci.
    Aż któregoś dnia zrobiłam krem z pomidorów i bazylii i grzanki czosnkowe do tego. Pycha! No ale to w sumie tylko jeden krem który zjadam. :D

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Też kiedyś bardzo nie lubiłam zupy kremu bo smakowało mi to jak papka dla dzieci.
    Aż któregoś dnia zrobiłam krem z pomidorów i bazylii i grzanki czosnkowe do tego. Pycha! No ale to w sumie tylko jeden krem który zjadam. :D

    Polecam serdecznie krem z cukinii. Niebo w gębie a jakie lekki :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z meżulem uwielbiamy marchewke gotowana z groszkiem. Robie na słodko, dodaje maselka... Ahh niebo w gebie <3 a na szybko jak cos robie to marchewka starta z jablkiem i troszke cukru do tego. Do kotleta z piersi lubie to :) ja lubie zjesc ale jak jest duzo tych skladnikow to mnie wkurza taka robota, lubie gotowac ale bez zbednych ceregieli ;D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tez nienawidze watrobki, brzydze sie jej i nie tkne. a jak bylam mala to sie nia zajadałam. Fuuuj. człowiek młody to głupi hah

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    hej nie poszłam do pracy nie moge od 3 dni poradzić sobie z tą migreną ledwo żyję z tego wszystkiego mnie mdli, idę do lekarza po jakies silniejsze leki bo zwykłe ibupromy nie dzialają a ja o 4 rano się obudziłam usiadlam i popłakałam się :| zaczełam krzyczeć ze jak mnie głowa nie przestanie boleć to oszaleje i chyba zaraz sie rozpędze w ścianę bo jest tragicznie :( nigdy aż tak nie mialam jak już to tabletki pomagały :(

    Kot zawieziony na kastrację bidak pewnie po wszystkim koło 14 będę Panie dzwonić żeby po niego jechać...

    Magda ja na Obiad dziś mam karkówkę zapiekaną w sosie młode pyry i warzywa na patelnię.

    Mnie na migrenę neurolog Cinie przepisał + kuracje flunarizinum przeszłam i na jakiś czas był spokój :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    a ja tez nienawidze watrobki, brzydze sie jej i nie tkne. a jak bylam mala to sie nia zajadałam. Fuuuj. człowiek młody to głupi hah

    Mój mąż też nie lubi wątróbki czy ogólnie podrobów, kaszy i kokosu. Za to ja te wszystkie rzeczy uwielbiam :) Taki gulasz z żołądków z kaszą i ogórkiem kiszonym :P
    A tego co ja nie lubię... Długo by wymieniać :P Ogólnie nie jadam praktycznie żadnych warzyw (toleruje pomidory, kapustę pekińską, paprykę i surową marchewkę). Nienawidzę groszków, kukurydzy i wszystkich warzyw strączkowych... Zielonego też prawie nie jadam (szczypiorek, koperek, brokuły itp).
    Od taki straszny niejadek ze mnie :P Za to mięsko pod każdą postacią zjem :D

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wątróbka jest bardzo zdrowa, ale ja muszę mieć najlepiej wieprzową i dobrze przypieczoną taką zelówkę: P..żołądki z kaszą i ogóreczkiem również mniam : P

    natt lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ