X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:51

    Marzec x 2 <3 <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u lekarza, dostałam ketonal forte zalecenie do okulisty bo może od wzroku takie bóle, niskie ciśnienie i awaryjnie do neurologa mam iść pewnie to migreny będą,pytałam o tą insulinę i babka stwierdziła że mam w normie wszystko ! ze po obciążeniu normalnie że tak wzrosło że to normalny parametr niby i nic nie dostałam :/

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria a jakie miałaś parametry po obciążeniu? Będę na konsultacji u endo w najbliższych dniach to może się podpytam co z tym zrobić?

    Ja jutro ide na test obciążeniowy bo dziś za późno wstałam :P

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria teraz taks ie zastanowilam w ktorym miejscu Cie ta glowa boli? A moze to od zęba? Mi kiedys tak cholernie promieniowalo ale w okolice skroni ze tez nie wiedzialam co jest grane. Ale dentysta i kanałówka do leczania okazala sie byc strzalem w dziesiątke.

    U mnie sie tak nie da ze zagladam do lodowki i mysle co zrobic bo jak robimy weekendowo zakupy to tylko to na co rzeczywiscie mamy ochote. Nie za duzo bo sie zmarnuje. A jak obiad jakis robie to na zakupy dopiero obiadowe. i za bardzo nie ma kiedy tak posperymentowac w garach. Jak wracam o 16 to nie chce mi sie długo gotowac a pozniej po tym sprzatac.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Daria teraz taks ie zastanowilam w ktorym miejscu Cie ta glowa boli? A moze to od zęba? Mi kiedys tak cholernie promieniowalo ale w okolice skroni ze tez nie wiedzialam co jest grane. Ale dentysta i kanałówka do leczania okazala sie byc strzalem w dziesiątke.

    U mnie sie tak nie da ze zagladam do lodowki i mysle co zrobic bo jak robimy weekendowo zakupy to tylko to na co rzeczywiscie mamy ochote. Nie za duzo bo sie zmarnuje. A jak obiad jakis robie to na zakupy dopiero obiadowe. i za bardzo nie ma kiedy tak posperymentowac w garach. Jak wracam o 16 to nie chce mi sie długo gotowac a pozniej po tym sprzatac.
    Ona oglądała mi wszystko nie mam zębów do robienia nic mnie nie boli :( albo jeszcze nie boli :/ ale bedę obserowować .
    No mnie skronie i do tyłu głowy promieniuje.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskolka89 wrote:
    Daria a jakie miałaś parametry po obciążeniu? Będę na konsultacji u endo w najbliższych dniach to może się podpytam co z tym zrobić?

    Ja jutro ide na test obciążeniowy bo dziś za późno wstałam :P
    kochana glukazę miałam 77 na czczo 130 po 1h i 95 po 2h
    tylko mnie insulina martwi na czczo mialam 7,8 po 1h 82 a po 2h 60 niecałe.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota, czytalam o tym Inofolicu i opinie sa podzielone jedni uwazają że to naciąganie na kasę a inni że pomaga jak mówiłam zapytam gina za tydzien zobacze co powie.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa podzielone, mi pomaga wiec polecam. Czasami dziewczyny pija 1 saszetke i nic nie daje wiec trzeba pic 2. A poza tym trzeba chyba zrobic jakis monitoring po jakims czasie stwierdzic ze inofolic nie pomaga jesli nie ma sie zadnych objawów wskazujacych na to ze pobudzil jajniki do pracy. No i tak jak nawet antybiotyk czy CLO nie dziala na kazdego tak i inofolic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 18:10

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ja wrocilam z malych zakupów, zaopatrzyłam sie w ciastka, truskawki i czerwone wino <3 niech tam rosnie endometrium ładnie od winka :D

    Ana89 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście. Jeden dzień w pracy mega pracowity i masa zaległości na forum do nadrobienia :) Jeśli chodzi o jedzonko, to ja również jestem łasuch, słodycze i wszystkie przekąski uwielbiam, ale niestety muszę się hamować bo inaczej w drzwi bym się nie zmieściła :) Właśnie postanowiłam sobie od dzisiaj i wcieliłam to w życie, że przechodzę na dietę. Ostatnio troszkę przytyłam i muszę to zgubić :/ Jeśli chodzi o potrawy, których nie lubię to wszelkie podroby, poza wątróbką :D, czarnina, krupnik, kaczki, gęsi i gotowany groszek. I chyba w zasadzie to wszystko :) Co do ćwiczeń to u mnie z tym ciężko, jednym słowem nie kręci mnie to :( :) I też obiecuje sobie, że zacznę, zrobię coś ze sobą i na tym się kończy, chociaż ostatnio troszkę na rowerku pomykam :)
    Asia, ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze jutro i może w środę zrobiła teścik :)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Dorota dzięki rzeczywiście poczytałam trochę i za tydzień zapytam lekarza czy moge brać i kupię chyba że sama Pani dr mi coś zapisze.


    Ja biorę inofem. Ten sam skład, ale chyba troszkę tańszy bo chyba za 30 saszetek zapłaciłam 54 zł. Ale w aptekach tego nie mają i trzeba zamówić to sprowadzą. Mi gin przepisała na PCO, ale jest też na zaburzenia miesiączkowania i w cukrzycy typu II.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A infolic i inofem to suplementy diety, a nie leki więc chyba nie ma obawy, że mogą wyrządzić jakieś szkody, ale oczywiście wizyta u lekarza wskazana :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolaaa89 wrote:
    Ja biorę inofem. Ten sam skład, ale chyba troszkę tańszy bo chyba za 30 saszetek zapłaciłam 54 zł. Ale w aptekach tego nie mają i trzeba zamówić to sprowadzą. Mi gin przepisała na PCO, ale jest też na zaburzenia miesiączkowania i w cukrzycy typu II.

    czyli wskazania takie jak i inofolic. Inof. podobno pobudzal uspione jajniki u niektorych dziewczyn. Cenowo niewielka roznica bo inofolic 30zl za 20saszetek. Ale ja tam na nic nie namawiam, wiadomo każda obstaje przy swoim. Pewnie jakby ginka zapisala mi inofem to jego bym polecala o ile by zadzialał tak jak inofolic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 18:26

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie takie same wskazania. Ja nie wiem czy działa, bo biorę go pierwszy cykl, który nie monitoruję więc nie wiem jak u mnie z owulacją. Poza tym reguluję cykl luteiną to też nie stwierdzę czy wyrównuje cykle, a z cukrem nie mam problemów. No, ale gin powiedziała żebym brała to biorę. No i myślałam, że trochę bardziej tańszy, ale z tego co piszesz to faktycznie nie wiele :)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj boli brzuch. Trochę inaczej niż na @. Ale już ten "objaw" miałam ze 100 razy... Boję się, że to zrosty... I mam nadzieję, że @ się pojawi koło jutra żebym w końcu mogła zrobić to HSG, bo już mam dość tego wszystkiego. Wiem marudzę, ale chyba to napięcie.

    Jeszcze kuzynka byla u mnie i mówiła, że jak była z córeczką u lekarza to spotkała babcię mojego M i ona do niej: jaka już duża ta wasza Karolinka. A nasi to nic nie myślą, nie chcą, tacy jacyś dziwni... No normalnie mało mnie szlak nie trafił. Na szczęście kuzynka wie jakie u nas są problemy i że wcale dziwni nie jesteśmy, ale mimo wszystko zrobiło mi się przykro... No i jeszcze babcia wczoraj miała urodziny to trzeba było pójść i była też 4 miesieczna chrześnica mojego M. I jak ją wzięłam na ręce to babcia: no bierz, bierz moze Ci się w końcu przyda wprawa... I żeby w końcu i u nas coś się urodziło... Ech... Czasem cisną się na usta takie epitety, że aż człowiek się dziwi, że takie zna... No i dziwi się też skąd ma tyle sily, żeby się powstrzymać przed ich wypowiedzeniem....


    Ale ok już Wam nie truję, bo mnie z forum usuniecie :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trujesz :)
    Ja bym tez pewnie pod nosem zemściła. ale babcie nie rozumieja tego co my mlodzi przechodzimy. Kiedys nie bylo chyba takich problemow. Tzn pewnie byly ale nie na taka skale jak teraz :/ Trzymam kciuki aby @ w takim razie szybko przyszla chyba, ze ten objaw jest jednak troszke inny i to ten szczesliwy :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joluś nie usuniemy, spokojnie :) Myślisz że nam się nie cisną takie same epitety na usta jak Tobie? Ja to jeszcze mam to szczęście, że łatwiej mi tłumaczyć, że najpierw ślub, dopiero dzieci...

    Ale wczoraj moi rodzice, którzy nie wiedzą o staraniach powiedzieli mi, że jakbym zaszła w ciążę przed ślubem, to nawet by się ucieszyli bo My już tyle razem jesteśmy, że nam tego życzą.

    Bardzo mnie to podbudowało, bo całe życie mi zawsze mówili że na wszystko jestem za młoda, a teraz tak mi się przyjemnie zrobiło... :)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No babcia też ma swoje lata to nie ma się co dziwić, że niektórych rzeczy nie rozumie, ale czasem tak ci ktoś ciśnienie podniesie, że nawet nie zwarzasz na to, że może nie powinno się w takim wypadku aż tak wkurzać.

    No i raczej to na okres, bo o ile miałam w ogóle owulację to i tak w lewego jajnika, a tam nie mam jajowodu więc szanse praktycznie zerowe. Ale trzymania kciuków będę potrzebowała za tydzień w szpitalu, żeby HSG wykazało drożność mojego prawego jajowodu :)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzice są niewyobrażalna podporą. Ja pamiętam jak po cp razem płakałyśmy i mogłam wyrzucić z siebie wszystkie żale i w ogóle. Mąż oczywiście też mnie wspierał, ale mama to mama i ona chyba najlepiej wie jak podnieść na duchu...
    A Wam się do października uda. Trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie no i oczywiście za wszystkie inne dziewczyny. :)

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:51

    Marzec x 2 <3 <3
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ