X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja juz zaczynam trzymac aby wszystko bylo dobrze :)

    Jaskółka, to fakt - takie słowa podbudowuja :) moi rodzice od dawna marza wnukach i wiem ze beda sie cieszyli jak bedzie w drodze :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi teściowie i rodzice wiedzą przez co przeszłam i z czym nadal walczę. I jak teściowi ktoś mówi że przydałoby mu się zostać dziadkiem w końcu to on im odpowiada, że jeszcze ma za dużo włosów na głowie i za mało siwych to na dziadka jeszcze nie wygląda. Ale najbardziej chamski komentarz jaki chyba słyszał to od jakiegoś wujka, że chyba mojemu eM nie powiedział jak się robi dzieci i on nie wie... Wujek chyba się zorientował, że przegiął jak zapadła wymowna cisza...

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga! Zgłaszam moje uzależnieni od OF. Właśnie zauważyłam, że forum mnie tak pochłonęło, że zapomniałam o zrobionej kawie. Wystygła... Musiałam ją do mikrofali wsadzić. Tylko teraz jak ją wypiję to chyba będę pi suficie w nocy chodzić. :D

    kwiatuszek789, Ana89, kiniucha89 lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeenyy na niektore teksty to nie wiadomo jak reagowac... czy placzem czy krzykiem... załosne.

    Jak nie bedziesz spała to co zrobisz? Wejdziesz na OF :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wypiam prawie kieliszek wina i juz zaczynam go czuc. Jak wypije drugi to bedziemy razem chodzily po suficie :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie będę siedzieć i wypisywać głupoty :) Albo zacznę wprowadzać poprawki w pracy mgr to wtedy szybko zechce mi się spać :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A taaak, to jest zaje***ty środek nasenny :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sobotę z koleżankami popiłam wina, ale wczoraj głowa nie moja... I mam na razie dość... A w ten weekend po mojej wizycie w szpitalu koleżanka robi panieński i chyba będę musiała zadowolić się sokiem, bo zaraz po narkozie to trochę się boję upijać.
    W takim razie ja kawą a Ty winkiem wnosimy toast za wszystkie Forumkowiczki :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaak!! pijemy za piękne II kreseczki i nudne ciąże 1891424nl53pdmexl.gif

    jolaaa89, natt lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie za to :D i żebyśmy za jakiś czas się toczyły a nie chodziły :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta wznoszę z wami toaścik, tylko, że wodą :) :) :)
    Na szczęście moi rodzice twierdzą, że oczywiście jeśli chcemy to jak najbardziej, ale ogólnie mamy czas i mamy sobie z życia korzystać. Tak więc wszystkim wścibskim ciotkom i wujkom mówią, że teraz się z życia korzysta, a na pieluchy przyjdzie czas :) Teściowa w ogóle nie naciska, zresztą ona to złota kobieta jest więc nie mogę na nią złego słowa powiedzieć :) a to że mieszka 500 km od nas to już w ogóle, cud miód :D :D :D Tak w zasadzie to tylko mojej mamie wspomniałam o moich obawach i lękach. Lżej mi się zrobiło na duszy, mamuśka wsparła, wysłuchała, pocieszyła i było o wiele lepiej :)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dzisiaj ogromną ochotę na winko, ale boję się w II fazie cokolwiek tykać...myślicie, że przesadzam?? : ( pod koniec czerwca idziemy z D na wesele więc obiecałam sobie, że jak się nie uda to się schlam : )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela, szczerze mówiąc wypiłabym tą lampkę. Myślałam nad tym i doszłam do wniosku, że nie będę się spinała w II fazie, że nie wypije bo może zaszkodzić, nie dźwignę czegoś bo również może coś się strać itp. Wydaje mi się, że zwracając uwagę na każdą rzecz można zwariować, same siebie przez takie coś nakręcamy

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi mozesz spokojnie wypic bo nie zaszkodzi. Zaczyn ajac od owulki do zaplodnienia - mija kilka dni, od zaplodnienia do implantacji - kolejne kilka dni. Nawet na poczatku ciazy nic zlego sie nie stanie. Ozywiscie nikt nie mowi to u piciu extremalnych ilosci ale lampka wina na tym etapie wspomoze endometrium wiec i implantacje :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIJE!

    Ana89, natt lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    PIJE!
    Na zdrówko :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka akurat nie wiedząc że jest w ciąży ( jakiś 4-5 tydzień) była na wyjeździe w Pradze autokarem i cały tydzień drinkowała w autobusie ( bo to bardziej objazdówka była) i ciągle myślała że ją tak choroba lokomocyjna łapie a ona już miała mdłości :D

    I nic się małej nie stało, ma teraz 1,5 roczku i zdrowiuśka jest :)

    natt lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • binka Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Binka gdzie robiłaś ten test po stosunku? nie wiem jak ruszyć z tym tematem :/ czy gin kieruje czy można isc do jakiejś przychodni z maruszu? podpowiesz coś więcej?



    Kochana, jeszcze nie robiłam tego testu jestem przed :) 04/06 idę ocenic pęcherzyk i w dniu owulacji bedę robiła test ( Klinika Invicta) u nich jest taka zasada, że jak badania hormonalne i nasienia w miarę ok, następy krok test po stosunku-jeżeli wynik negatywny to inseminacja ( najprawdopodobniej).
    Jak będę po to dokładnie Wam opowiem jak to wyglądało.
    Przesyłam Pozdrowionka :*

    43c852ca754472e2c71cfc98cf7233e9.png
    07/2012 na zawsze w naszych sercach (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj dziewczynki moje drogie nie chcę Was olewać ale po prostu nie mogę za Wami nadążyć i nie dam rady wszystkim odpisać. No chyba, że się zwolnię w cholerę z pracy! :D


    Asia tam się chyba coś święci... mówię Ci! Rób teściora! :)

    kiniucha89 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w kolejny pochmurny dzien :-\

    Asia i jak tam sytuacja? :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ