X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki tym naszym dywagacjom w środę robię wątróbkę : P HA! dzięki dziewczyny : D

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żołądków, wątróbek, serc itp nie tkne. a z mies pozostałyvch kazdy mozliwy tłuszczyk czy włókno wykroić musze. Na mielone tez nie kupie zmielonego juz miesa tylko w kawałku i sama miele. Nawet parówek nie jem jeśli mają w sobie MOM ;P i meżu tak samo ma :D dwa swiry sie dobrały :D
    a warzywa to chyba wszystkie wcinam

    Dla mojego najlepszym lekarstwem na migrene są.. wymioty :/ po tym jak ręką odjął tylko przez kolejna dobę głowe ma taka przytłumioną

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    dzięki tym naszym dywagacjom w środę robię wątróbkę : P HA! dzięki dziewczyny : D

    Też mnie naszła na taką dobrze wysmażoną wątróbkę... może sobie dzisiaj kupię :D

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cisza... szamiecie obiadki pewnie :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie naszło znowu na leniwe kluchy ale robic mi sie nie chce. Ale mam chec tez na kefir. Tylko co do niego?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uwielbiam wątróbkę z kaszą... ale mój M nie cierpi kaszy więc rzadko to robię :) Ogólnie to ja jestem wszystkożerna :) nie przepadam tylko za kukurydzą, selerem, ananasem i sernikiem :) za to kalafior czy brokuły mogłabym jeść cały czas :) a dziś na obiadek miałam mięsko, ziemniaki i surówkę no i rosołek, który został z wczoraj :)

    To chyba wszystkie dziś mamy taki zły nastrój... ale to pewnie przez tą pogodę :) jutro będzie lepiej :) a mój M pojechał do dentysty chyba z godzinę temu i coś długo nie wraca... może tam odleciał na tym fotelu...hihi bo on nie nawidzi stomatologa, zresztą ja też :)

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    Marzec x 2 <3 <3
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    mnie naszło znowu na leniwe kluchy ale robic mi sie nie chce. Ale mam chec tez na kefir. Tylko co do niego?

    Do kefiru to młode ziemniaczki i jajko sadzone :P
    No i jakieś gotowane warzywka mogą być :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajco jadlam w sobote. Ale narobiłas mi checi na cebulke smazona. chyba spobie zrobie bezmiesny obiad, ziemniaczki, smazona cebulka i kefir <3

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Do kefiru to młode ziemniaczki i jajko sadzone :P
    No i jakieś gotowane warzywka mogą być :)
    Z warzywkami to dlugo sie zejdzie i nie po drodze mi zeby je kupic :( ziemniaki jeszcze mam stare, trzeba wyjesc bo szkoda wyrzucic. głupia byłam bo wziełam na zime 1 worek wiecej "na wszelki wypadek" i teraz sie mecze aby je zjesc :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na kolacje zjadłam kanapki z sama rzodkiewka posoloną. Jakby ktos popatrzył jak ja czasmi jem to pomyslalby ze jakas zabiedzona jestem haha. tylko najczesciej wedlinę szamia koty jak za dlugo polezy :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Marzec x 2 <3 <3
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Z warzywkami to dlugo sie zejdzie i nie po drodze mi zeby je kupic :( ziemniaki jeszcze mam stare, trzeba wyjesc bo szkoda wyrzucic. głupia byłam bo wziełam na zime 1 worek wiecej "na wszelki wypadek" i teraz sie mecze aby je zjesc :/

    Z ziemniaków to polecam krem ziemniaczany i placuszki do tego :) Mój mąż uwielbia :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleasure wrote:
    Dorotko to ja jem podobnie. Wystarczy kromka chleba i np rzodkiewka albo czosnek i jestem szczęśliwym człowiekiem ;)

    Teraz juz nie, ale jako dziecko lubiłam jeść chleb z masłem i... solą/cukrem/ketchupem :P Się ze mnie śmiali na imprezach, bo stół zastawiony szynkami, serami, ciastami, i innym żarełkiem a ja chleb z masłem i solą jem :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:51

    Marronek lubi tę wiadomość

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak caly czas ze nie musze zjesc normalnego obiadu, wczoraj sie wkurzylam bo jak byla szwagierka to pol soboty i w niedziele rano meczylam ich co na obiad chca ale nikt nie potrafil sie okreslic wiec ich zaskoczyłam i nic nie zrobilam. Wkurza mnie ciagle kombinowanie. Nie dosc ze czlowieku ugotuj to jeszcze wymysl co ugotowac i jeszcze to kup. O nieeee. Mimo ze był dzien dziecka to nie zasluzyli na taki prezent :D

    Marronek, Rubi, jolaaa89 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja mam tak caly czas ze nie musze zjesc normalnego obiadu, wczoraj sie wkurzylam bo jak byla szwagierka to pol soboty i w niedziele rano meczylam ich co na obiad chca ale nikt nie potrafil sie okreslic wiec ich zaskoczyłam i nic nie zrobilam. Wkurza mnie ciagle kombinowanie. Nie dosc ze czlowieku ugotuj to jeszcze wymysl co ugotowac i jeszcze to kup. O nieeee. Mimo ze był dzien dziecka to nie zasluzyli na taki prezent :D

    To ja lubię wymyślać co na obiad :) Zwykle mam zaplanowanych kilka/kilkanaście obiadów na przyszłość. A czasem po prostu otwieram lodówkę, patrzę co jest i... zaczynam się "bawić" :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też tak mam, że otwieram lodówkę i kombinuję takie potrawy, że się wszyscy dziwią :)

    Ja ogólnie jestem wszystkożerna, nie mam jakiś potraw których bym nie jadła, czy nie lubiła.... Ejj ja chyba naprawdę wszystko lubię :D To dlatego dostałam teraz dietę od mojej Pani doktor ;P
    Muszę zrzucić te 10-15 kg do października....

    20141018620520.png
    200710173338.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ