X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu jesteś naszym płomykiem nadziei, ze mimo złych wyników badań moze stać sie cud :) dbaj Kochana o siebie i kropka :)

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, tak jak napisała Dorotka dajesz nam nadzieję, że mimo przeszkód stał się cud :) Dodajesz nam wiary, że i nam się uda :D

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde duszniej sie robi i już mnie boli głowa. Ehh :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunkuuu, byłam przed chwilą w toalecie i zauważyłam na papierze toaletowym różowe plamienie. tzn nie ma go aż tyle że wypływa bo na wkładce nie mam, więc "zajrzałam" dalej i jest śluz koloru różowego. To nie może być @ bo dopiero jestem po owulce. Nie wiem co robić, do gina jestem umówiona na sobotę, nie wiem czy mam czekać?

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojooooj u mnie rzecz nowa zupełnie..mówiąc wprost zalało mnie kremowym śluzem...blyy mokro w gaciach : P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a ktory dc jest u Ciebie? szkoda ze wykresu nie masz

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz koncze prace i biegne do fryzjera :) trzymajcie kciuki zebym nie plakała po powrocie :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ania a ktory dc jest u Ciebie? szkoda ze wykresu nie masz

    dziś jest 17dc. Nie mam wykresu bo zaczęłam od tego miesiąca dopiero tempki mierzyć i w połowie zrezygnowałam, więc stwierdziłam że nie ma się czym chwalić tym moim ubogim wykresem... Od następnego cyklu obiecuję poprawę :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to stawiałabym na małe plamienie okołoowulacyjne jestli jeszcze nie mialas owulki.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka na pewno była dwa dni temu (potwierdzone monitoringiem), nie znam się za bardzo na tym ale skoro okołoowulacyjne to może wystąpić również po owulce?

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku a jak tam wrażenia po wyjściu od fryzjera?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja w tej kwestii niestety nie pomogę, nie mam pomysłu co to może być :( Dorota, jak tam pochwal się jak było? Mąż Cię poznał w nowej fryzurce? :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia chyba moze być troszke później, tak samo bole ktore wiele z nas odczuwa mogą byc i bardzo czesto sa w innym terminie niz rzeczywiscie jest owulka. I jak mamy wrazenie ze boli np prawy jajcor to niekoniecznie z prawego jest owulka.

    A fryzurka w sumie wyszla podobna jak na tym zdjeciu wczorajszym tylko odrobinke duzsze, i ciut mniej wycieniowane. A mężu zobaczy mnie dopiero wieczorem aby zdjecie mu wyslalam ale nie ma czasu dobrze odpisac ale on chcial zebym sie tak obciela bo podobno policzki mi to podkresla :D

    On aby nie zgodzi sie na obciecie na bardzo krótko a reszte toleruje :) moj byly tylko marudzil ze mam meic dlugie wlosy a ja glupia nie scinalam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2014, 19:04

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia śliczny suwaczek ! ;)
    moja nadzieje jest tak naprawdę nie wielka na ciążę to już 2 lata i 8 miesięcy walki... i nie znam nawet przyczyny nie powodzeń i to mnie chyba dobija naprawdę.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze zdrówko dziewczyny, znowu czerwone winko sie polało :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Asia śliczny suwaczek ! ;)
    moja nadzieje jest tak naprawdę nie wielka na ciążę to już 2 lata i 8 miesięcy walki... i nie znam nawet przyczyny nie powodzeń i to mnie chyba dobija naprawdę.
    Daria zobaczysz ze tez doczekasz sie dzidzi! nie ma co sie zalamywac :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podjęłam decyzję, że daje sobie spokój z tym wszystkim. Oczywiście najbardziej na świecie chciałabym zostać mamą, ale juz po prostu mam dość tych niepowodzeń, liczenia i przeliczania itp. HSG też odpuszczam, bo i tak nie uda mi się tak umówić, żeby dzień cyklu pasował do ich miejsc w szpitalu... Zresztą i tak do dupy to wszystko jest. Mól lewy jajnik jest w stanie wyprodukować komórkę, ale nie mam jajowodu. Z kolei prawy jest całkiem ch**** i bez clo nie ruszy, a już mam dość latania do coraz to innych lekarzy. Widocznie nie dane mi urodzić dziecko... Chyba za dużo już tego wszystkiego jak na mnie... Wiem, że się żale, ale dziś mam mega doła.
    Oczywiście na OF zostaję. Będę Wam kibicować i trzymać kciuki za Was :)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria a Ty robiłaś jakieś badania, bo nie bardzo się orientuję? Jakieś hormony, drożność? Mąż się badał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolaaa89 wrote:
    Ja podjęłam decyzję, że daje sobie spokój z tym wszystkim. Oczywiście najbardziej na świecie chciałabym zostać mamą, ale juz po prostu mam dość tych niepowodzeń, liczenia i przeliczania itp. HSG też odpuszczam, bo i tak nie uda mi się tak umówić, żeby dzień cyklu pasował do ich miejsc w szpitalu... Zresztą i tak do dupy to wszystko jest. Mól lewy jajnik jest w stanie wyprodukować komórkę, ale nie mam jajowodu. Z kolei prawy jest całkiem ch**** i bez clo nie ruszy, a już mam dość latania do coraz to innych lekarzy. Widocznie nie dane mi urodzić dziecko... Chyba za dużo już tego wszystkiego jak na mnie... Wiem, że się żale, ale dziś mam mega doła.
    Oczywiście na OF zostaję. Będę Wam kibicować i trzymać kciuki za Was :)
    Jola nie poddawaj się. Musisz walczyć!!! Nie możesz się załamywać, zobaczysz jutro będzie lepiej, spojrzysz na to wszystko inaczej. Są jeszcze inne metody, a inseminacja, in vitro. Myślałaś o tym? A co lekarz mówi na takie długie cykle, 50 dni to jakaś masakra.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz tylko mówi, że tak nie powinno być i przepisuje luteinę na wywołanie... Inseminacja u mnie nie na sensu, a do in vitro potrzebuję właśnie HSG. Oczywiście wolałabym naturalnie zajść... Chodzi o to, że mój brak jajowodu nie kwalifikuje mnie jeszcze do dofinansowania. Musiałoby HSG wykazać, że ten drugi jajowód jest nie drożny. A nie dam rady obejść tego wszystkiego. Nie jestem w stanie umówić się na HSG tak, żeby było dobrze... Także ja już w cuda przestałam dawno temu wierzyć... Nie wiem. Daje sobie spokój. Może za jakiś czas zdecyduję się na in vitro jak uda nam się uskładać kase, żeby nie prosić o dofinansowanie. Ja rok temu zaszłam w cp. Mało nie zeszłam. W ostatniej chwili mnie operowali. Później psychicznie dochodziłam do siebie. Zresztą nadal nie mogę się pogodzić ze stratą...I od tamtej pory się staramy i co miesiąc rozczarowanie...Już po prostu brak mi sił...

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ