X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Dokładnie Kamila też uważam że same dobre wiadomości i los musi Madzi wynagrodzić ten czas łzy i poprzednie niepowodzenia. Moje kciuki zacisniete również....

    Daria - a tobie to nie? Ty i inne dziewczyny też zasługujecie.


    Madzia - powodzenia na sesji :) Dużo Ci jeszcze zostało?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu sesja sie zaczyna dopiero. Najgorsze jest to, ze pisalam kolosa w week a wyniki mialy byc w poniedzialek (tydzien temu) a do tej pory ich nie ma. A w ten week istny armagedon. Juz chce marzec. Bo luty mnie wykonczy.

    W lutym/mracu kazda dolaczy na fiolet i to juz postanowione! ;D

    Marzec x 2 <3 <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Daria - a tobie to nie? Ty i inne dziewczyny też zasługujecie.


    Madzia - powodzenia na sesji :) Dużo Ci jeszcze zostało?
    Madzia niby tak ale wiesz ja już w cud nie wierzę , nie wiem co jeszcze mi pomoże...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleasure wrote:
    Madziu sesja sie zaczyna dopiero. Najgorsze jest to, ze pisalam kolosa w week a wyniki mialy byc w poniedzialek (tydzien temu) a do tej pory ich nie ma. A w ten week istny armagedon. Juz chce marzec. Bo luty mnie wykonczy.

    W lutym/mracu kazda dolaczy na fiolet i to juz postanowione! ;D
    Spokojnie Magda będzie dobrze dasz radę potem się urodzi Ania i bedziesz miała zajete całe dnie

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria w cuda nie wierzysz ale laparo Ci pomoże. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze ;*

    Marzec x 2 <3 <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleasure wrote:
    Daria w cuda nie wierzysz ale laparo Ci pomoże. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze ;*
    uwierzę jeśli zobaczę pozytywny test a potem bijące serduszko... i minie mi 12 tydzień a ja nadal będę się cieszyć ciążą!

    nie wiem jakos jak o tym piszę czuje się jak jakaś inna jak by wyobraźnia mi dawała popalić , bredzę?????????

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria nie bredzisz. Ale ciężko jest uwierzyć nawet jak się zobaczy 2 kreski :P Dotrze do Ciebie jak już ruchu będziesz czuć.
    Tak długo się już staracie z mężem więc nie dziwie się Twojej postawie.

    Marzec x 2 <3 <3
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotrze jak ruchu poczuje? Co ty?! Jak się urodzi to dopiero jest abstrakcja! Patrzysz i nie wierzysz ze to to twoje :D ja dopiero niedawno ogarnęłam, ze to nie ściema! Że jest i nigdzie sobie juz nie pójdzie :)

    Każda z nas zasługuje na szczęście! I na pewno do kazdej z nas ono prędzej czy później zawita... Ale jeśli istnieje jakaś kolejka to ja osobiście oddaje swoje miejsce tak na wszelki wypadek jak by się okazało ze stałam bliżej drzwi :) także ciążo bliźniacza przybywaj!!! :D

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 10 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co dziś cisza ?
    Kamila pewnie masz rację nie napiszę że rozumiem bo nie znam uczucia...
    wiem tylko że robię wszystko aby je poznać... ;-)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jakie są jeszcze dobre leki na stymulację owulacji? Coś co nie upośledza endometrium.

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria a ja Ci bardzo mocno kibicuje i na pewno się uda!!

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 11 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sie dzieje? Wszyscy umierają przez tą zwariowaną pogodę czy jak? :)

    Ja właśnie zaległam na kanapie, cały dzien lepiłam z moją mamą pierogi a teraz wysłałam syna z ojcem na drzemke i nareszcie trochę ciszy :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 11 lutego 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja siedzę nadal się kuruję i już dostaję szału w domu pojechałabym do pracy!
    pogoda rzeczywiście paskudna u nas od rana pada deszcz ale chyba wole tak niż śnieg!

    pozatym już czwartek a ja się martwię że do pon nie minie mi te choróbstwo... wiem wiem jeszcze mam czas ale nie jest jeszcze tak rewelacyjnie jak przypuszczałam mimo że juz 4 dzien antybiotyku...

    a co z resztą dziewczyn?
    Madzia jak się czujesz??

    Maskotka myślę że to pytanie do Ginekologa ja nie znam nic innego... musisz szczerze porozmawiać z ginekologiem o Twoich obawach nie możesz się sugerować opiniami innych dziewczyn bo ja nap. nie miałam problemu z endo miałam zawsze koło 12mm w dni płodne ładnie rosło

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 11 lutego 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maskotka zgadzam się z Darią takie pytanie nie do nas. Musisz porozmawiać z ginekologiem. Takie leki to nie witaminy! A po drugie może u Ciebie clo nie upośledzi endo?

    Prawie spadłyśmy na drugą stronę!

    Ja się meczę z tłumaczeniem i innymi pierdołami na studia. Na zmianę siedzę przy stole i robię a potem "biegam" się położyć. Nastawiłam pralkę z ubrankami bo zdałam sobie sprawę ile mam w marcu do zrobienia i nie zdążę :P

    Daria spokojnie. Daj zadziałać antybiotykowi. Ważne, że siedzisz w domku i nigdzie nie wychodzisz.

    Marzec x 2 <3 <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 11 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleasure wrote:
    Maskotka zgadzam się z Darią takie pytanie nie do nas. Musisz porozmawiać z ginekologiem. Takie leki to nie witaminy! A po drugie może u Ciebie clo nie upośledzi endo?

    Prawie spadłyśmy na drugą stronę!

    Ja się meczę z tłumaczeniem i innymi pierdołami na studia. Na zmianę siedzę przy stole i robię a potem "biegam" się położyć. Nastawiłam pralkę z ubrankami bo zdałam sobie sprawę ile mam w marcu do zrobienia i nie zdążę :P

    Daria spokojnie. Daj zadziałać antybiotykowi. Ważne, że siedzisz w domku i nigdzie nie wychodzisz.
    no Madzia lepiej już przygotowuj się :) bedziesz spokojniejsza jak ogarniesz troszkę wcześniej sobie wszystko :)

    a ja muszę wam powiedzieć ze w tym tyg dwa razy Ciocią zostałam moja Przyjaciółka urodziła drugiego synka w poniedziałek, i wczoraj koleżanka z pracy również drugiego synka wszystko z małymi w porządku ;) także dziewczyny mówią że mam sie brać do roboty bo ktoś musi te wszystkie rzeczy od nich wziąć hihi

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 11 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria jakbys synka miala to ubranek bys miala tone ;p Fajnie. Ale to juz niedlugo ;)
    Ja wszystko sama kupuje bo nawet nie mam od kogo dostac...

    Marzec x 2 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję swoją obecność, na razie pozostaję bardziej biernym uczestnikiem niż aktywnym jako nie staraczka się więc staram się bardzo nie dobijać tym, że nie mogę się starać i nie wiem co dalej, a pogoda temu wcale nie sprzyja...

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane juz niedługo wiosna:D bedzie lepiej

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 12 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria na pewno się wykurujesz do poniedziałku! Spokojnie :) :*

    Pleasure pierz, prasuj, organizuj! Ja byłam bardzo szybko gotowa ze wszystkim bo sprawiało mi to niesamowitą radochę ale nie miałam nic innego do roboty ;) dbaj o siebie, nie przemęcz się!

    Ja właśnie wyprałam mój nowy seksu komplecik na walentynki :D jeszcze tylko żeby małpa zdążyła się ze mną pożegnać i nie ma bata w tym cyklu nie odpuszczę mojemu ani dnia :P musi się udać! :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Daria na pewno się wykurujesz do poniedziałku! Spokojnie :) :*

    Pleasure pierz, prasuj, organizuj! Ja byłam bardzo szybko gotowa ze wszystkim bo sprawiało mi to niesamowitą radochę ale nie miałam nic innego do roboty ;) dbaj o siebie, nie przemęcz się!

    Ja właśnie wyprałam mój nowy seksu komplecik na walentynki :D jeszcze tylko żeby małpa zdążyła się ze mną pożegnać i nie ma bata w tym cyklu nie odpuszczę mojemu ani dnia :P musi się udać! :)
    no to bedzie walentynkowe dziecię :D

    Mój mąż w walentynki zapisał się na nadgodziny od 6:00 do 18:00 takze jak wróci będzie romantycznie chrapał ze zmęczenia , ale ja podchodzę do starań w tym cyklu ostrożnie jestem juz po dniach płodnych a laparo mam 22 dc i boję się że jak by coś przez ten zabieg może wyjść nie tak, zobaczymy co dalej zaleci lekarz i co nam powie...
    Muszę się pochwalić że w Październiku mamy 5 rocznicę ślubu i postanowiliśmy sobie zrobić prezent i lecimy na wakacje na Teneryfę... 6.10 mamy wylot...;-) może będzie rocznicowy cud ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 12:58

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
‹‹ 696 697 698 699 700 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ