X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 29 lutego 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez trzymam kciuki za wysoką bete ;)

    hchypc0zgq8syrex.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria a co z tym, ze masz grupe krwi z rh ujemnym? Mowil cos gin na ten temat?
    Moze sprobujcie jeszcze raz inseminacji i zbadaj to co dziewczyny napisaly. To jest az niemozliwe, ze wszystko jest dobrze a w ciaze nie zachodzisz...

    Marzec x 2 <3 <3
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki, beta przyrasta prawidłowo - 3048.
    Jestem trochę spokojniejsza.

    miszkaaa, Rubi, monika_89 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleasure wrote:
    Daria a co z tym, ze masz grupe krwi z rh ujemnym? Mowil cos gin na ten temat?
    Moze sprobujcie jeszcze raz inseminacji i zbadaj to co dziewczyny napisaly. To jest az niemozliwe, ze wszystko jest dobrze a w ciaze nie zachodzisz...
    podobno to jest groźne jeśli mój organizm zacznie wytwarzac przeciwciała a dzieje sie to wtedy gdy jakimś cudem do mojego krwioobiegu dostanie się grupa krwi z + przy pierwszej ciąży to mało prawdopodobne ale robi się kontrolne badania na przeciwciała i podaje sie Inmunoglobulinę po 28 tc i po porodzie.
    Taki konflikt jest po poronieniach, po pierwszej ciąży bo przy porodzie jest ta krew mieszana bo na 90 % dziecko odziedziczy grupę krwi męża czyli z +

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 08:51

    Marzec x 2 <3 <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Mam wyniki, beta przyrasta prawidłowo - 3048.
    Jestem trochę spokojniejsza.
    Uf Madzia czyli może po prostu jest zadrodek mniejszy niż mówi transfer? nie wiem nie znam się ale ważne że rośnie prawidłowo.

    a jak się czujesz? jak Krwawienie? jak bóle?

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda (Pleasure) nie wiem czy chce jeszcze coś robić czy odetchnąć z ulgą po prostu i cieszyć sie zyciem i małżeństwem i tym co mam... mam dość szczerze dość lekarzy, badań, chodzenia, sprawdzania, czekania, liczenia, czytania,stresu z tym związanego a może jednak.
    NIE! chyba nadszedł czas oswoić się z myślą ze to koniec i nadać sprawie własny bieg...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaleno w takim razie bardzo proszę ustawić sobie piękny ciążowy suwaczek i pozwolić sobie na radość! Wracasz do pracy czy nadal leżakujesz?

    Daria wspieram nieważnie od tego jaką decyzję podejmiecie a na pewno żadna nie będzie łatwa :*

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 08:52

    Marzec x 2 <3 <3
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ciesze się że beta pięknie przyrasta :)

    Daria mi po pierwszym poronieniu lekarz kazał zrobić grupę krwi właśnie żeby wykluczyć konflikt serologiczny, jakby wyszło mi RH- to chciał kłaść mnie do szpitala żeby właśnie podać immunoglobulinę. Co do odpoczynku doskonale cię rozumiem. Sama mam ochotę rzucić to w cholerę i czekać na cud. Czuję że poddałam się psychicznie.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia. Super wiadomość :)

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Magdaleno w takim razie bardzo proszę ustawić sobie piękny ciążowy suwaczek i pozwolić sobie na radość! Wracasz do pracy czy nadal leżakujesz?

    Suwaczka na razie nie chce ustawiać. Wstrzymam się minimum do czasu usłyszenia serduszka. Na radość sobie pozwoliłam :)
    I dalej leżakuje bo plamienie trwa nadal. Do przyszłego poniedziałku mam, czyli do kolejnej wizyty.

    pleasure wrote:
    Zapraszam na fiolet :D

    Póki co wolę się jeszcze wstrzymać z udzielaniem. Na razie was podczytuję.



    Daria - rozumiem doskonale twoją rezygnację. Może staramy się krócej od Was, ale wydaje mi się, że dokładnie rozumiem teraz twój stan.
    Jeżeli czujesz taką potrzebę to odpocznij, zapomnij i spróbuj ułożyć sobie życie bez dziecka. Ale odpowiedz sobie wcześniej na pytanie - czy na pewno nie będziesz potem żałować, że nie spróbowałaś wszystkiego?
    A co in-vitro to możesz przypomnieć dlaczego twój mąż jest na nie? Wiem, ze to już mówiłaś, ale mam bardzo słabą pamięć :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 14:37

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu gratuluje z całego serducha :) i ja zapraszam na fiolet :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, gratulacje :) Teraz przed Wami cudowny czas.

    A ja nie sądzę żeby konflikt serologiczny miałby być przeszkodą w zajściu w ciążę. My z mężem też mamy konflikt a jednak zaszłam w ciążę. Do tego w trakcie ciąży nie miałam podawanej immunoglobuliny, bo przeciwciała były ok. Po porodzie też nie dostałam, ponieważ dziecko ma krew po mnie, czyli jest rh ujemne.

    Daria, ja myślę że jakbym była na Twoim miejscu to bym nie odpuszczała. Za dużo włożyliście z mężem w to wszystko czasu, pieniędzy i wiary żeby teraz po prostu przestać. Na forum miałam znajomą, która ma stwierdzona niepłodność o nieznanym podłożu. Podeszli do in vitro i pod koniec marca urodzi synka. To jest trudna decyzja, ale ja myślę, że o ten cud warto walczyć do samego końca. A jak później będziesz żałować, że nie spróbowaliście iść dalej?

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszka, a Ty chyba już po terminie? Nie wybierasz się na porodówkę? :p

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maronnek no dobra masz rację, poczekaj do serduszka ale już po usg z serduszkiem Ci nie daruję i jakiś mega wielki suwaczek będziesz musiała wstawić :D

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie do końca jest tak ze nie chce uważa ze mamy szanse na naturalne zwycięstwo wychowal się w bardzo religijnej rodzinie, i moi teściowie wiercą dziurę niestety wiem co kazda mi powie ze nikt nie musi wiedzieć owszem to prawda ale też nie mogę męża do tego zmuszać chce by te starania byly wspólne a nie wymuszone, ostatnio spytałam męża czy jakbyśmy nie mieli szans ba naturalne poczęcie czy by się zgodził powiedziała że tak teraz on wierzy cały czas ze nam się uda i ja przesadzam i panikuje ale faceci tego nigdy aż tak niezrozumieja co czujemy choćby nie wiem jak by się starali.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz daje Wam szansę na naturalne poczęcie?

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maskotkaa ja też uważam że w zajściu nie, ale skoro nastąpiło poronienie to lekarz wolał dmuchać na zimne.

    Daria mądrze robisz że nie zmuszasz męża do niczego, bo do niektórych rzeczy facet musi dojść sam, że jest na to gotowy. I w 100% zgadzam się że oni to inaczej odczuwają niż my, ale to dobrze, bo gdyby np mój zachowywałby się tak jak ja to już dawno oboje wylądowalibyśmy w psychiatryku, zadręczylibyśmy się nawzajem.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria ja w pierwszej kolejności wykonałabym wrogość śluzu, bo jeśli faktycznie tak jest to ratuje was inseminacja. Wiem że już podchodziliście, ale to tak jak i w naturalnym cyklu 2 razy może być za mało.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
‹‹ 708 709 710 711 712 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ