X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    No wiadomo ze jak się wiele kobiet stara to statystycznie jakiejś części się uda a juz szczególnie na wątkach testerek miesiąca ale często u nas tak jest że długo długo cisza i pach 3-4 pozytywy :) najważniejsze że się dzieję!! :) strasznie się cieszę za wszystkie pozytywy! I nadal trzymam kciuki za wszystkich oczekujących dwóch kresek :*
    Bach i Daria zawsze sama zostaje na placu boju...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 1 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, nie tylko Ty.
    Na moim teście zaszła chyba nie miłe widziana reakcja chemiczna i stąd ta druga kreska.

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 1 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa nie martw się, dotrzymam Ci towarzystwa :)

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 1 marca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę być nie gościnna ale nie chce Was tu długo wątek przejmuje ja jako najdłużej starająca się :) wiec jazda na fiolet

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy dziewczyny! jak już nabrałam optymizmu i zapału na kolejny cykl tak dostałam niespodziewanie obuchem w ten głupi łeb :( byłam wczoraj u mojego ginka
    I MASAKKKKRRAAAAA wyszłam zaryczana. Tak jak myslałam ból lewego jajnika to torbiel już bardzo duża 5 cm i właściwie nadaje się do operacji!!!!!! ale jest nutka optymistyczna w prawym piękny pęcherzyk który od wczoraj miał pęknąć w ciągu 24h -ale czy pęknie? ( dał mi na pewne pęknięcie czopki DISTREPTAZA przez 3 dni po jednym)Powiedział że jak się nam uda w tym cyklu to torbiel w trakcie ciąży się wchłonie albo przestanie rosnąć więc to jest najlepsze wyjście, ALE JEŚLI NIE TO:
    od okresu znów DISTREPTAZA czopki 3 dni i później następne DICLOFEN(?niewiem)przez 10 dni na rozbicie tej torbieli a jak nic nie da to operacja laparoskopowa lekarz nie daje gwarancji na ocalenie jajnika :( kontrola za tydzień 10 marca.
    Pomóżcie kochane błagam bo jestem załamana, co o tym myślicie bo mój M. chce żebym do innego jechała skonsultować( ten jest najlepszy w okolicy)

    hchypc0zgq8syrex.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Chyba mamy mały wysyp i dlatego własnie pytałam się o samopoczucie Darii czy Sylwii.

    Jeżeli chodzi o mnie to ja nie mam problemu z zazdrością. Udało mi się wyzbyć tego uczucia. A ciąże tych długo starających się jak ty Madziu cieszą mnie podwójnie.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze że w maju 2015 miałam prawdopodobnie tą ciąże pozamaciczną we wczesnym etapie która sama pękła i po czopkach się wchłoneła było to właśnie na tym lewym jajniku :( :( :(

    hchypc0zgq8syrex.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta nie wiem co ci doradzić. Ja bym brała te leki od lekarza, a jeśli miałaby cię uspokoić diagnoza innego lekarza to jedź koniecznie.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie słyszałyście od kogoś czy to jest możliwe żeby po czopkach się rozbiła tak duża torbiel?jest na to szansa wogóle :(

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam jak najszybciej udać się do innego lekarza na kontrolę. Ja niby też miałam mieć wspaniałą "panią doktor" która widziała u mnie 8cm torbiel na jajniku. Okazało się potem, że była to cp na drugim jajowodzie, a po laparo lekarz powiedział, że na tym jajniku co miała być torbiel nie ma żadnych uszkodzeń a tak wielka torbiel by uszkodziła strukturę jajnika.

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 08:52

    Marzec x 2 <3 <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie we wrześniu !mialam torbiel 4,4 cm dostałam leki i sama się rozeszła operacja nie była potrzebna potem dopiero podeszłam do laparoskopii diagnostycznie, że mną leżała dziewczyna która miała po jednym guzku na każdym jajniku jeden właśnie 5 cm drugi niespełna 4cm i nie musieli jej usuwać jajników ani jajowodow?, wiem że to indywidualną sprawą ale bierz leki spokojnie poczekaj jeśli martwisz się idź jak mąż mówi to skontrolować do innego lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 08:48

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie znam sie kompletnie na torbielach. Jeśli masz zaufanie do tego lekarza to brałabym leki za jego poleceniem natomiast jesli masz jakiekolwiek wątpliwości to konsultuje gdzie indziej.

    Maskotka dzisiaj test negatywny? Który to dzień cyklu? Ja miałam z Franem tak że 10dpo miałam taki cień cienia bardzo bardzo niewyraźny ale widoczny (w zasadzie po zalecanym czasie się pokazał), na drugi dzień test negatywny i tez załamka ale beta już wyszła pozytywna. Dopiero po kilku dniach od tego pierwszego pokazała się na teście taka druga kreska bez wątpliwości. Może idź na krew? To Cie nie okłamie.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreambaby wrote:
    Jeżeli chodzi o mnie to ja nie mam problemu z zazdrością. Udało mi się wyzbyć tego uczucia. A ciąże tych długo starających się jak ty Madziu cieszą mnie podwójnie.
    Mi też nie chodzi o zazdrość z moim samopoczuciem tylko o moja osobistą sytuację co do starań że mnie to doibija i tyle...
    Madzi od początku kibicuje bardzo mocno a z reszty też się cieszę mimo że niektóre wpadają ma cykl i znikają bo są w ciąży to fajnie że komuś się udaje i nie musi przechodzić tego co ja...my.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 08:47

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejkuu dziewczyny jak ja sie ciesze że moge z wami pogadać zaraz mi lepiej, bo wczoraj to się czułam jakby mi ktoś w łeb przywalił.Ale martwie się że coś z tym jajnikiem jest nie tak drugi raz taka sytuacja. Daria a po jakim czasie brania leków ci znikła? bo w tym cyklu mamy się starać o dzidzie a dopiero w następnym leczenie jak coś i lekarz daje na to tylko miesiąć.
    W tym cyklu teraz te 3 czopki DISTREPTAZA od soboty DUPHASTON na ewentualne podtrzymanie przez 7 dni.Ale czy przy takiej presji się uda-wątpie... :(

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni bralam duphaston potem dostała m miesiaczke i po niej byłam na kontroli bylo wszystko ok

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, SYlwia - dziękuję wam i dalej z całej siły będę wam kibicować i trzymać za was kciuki.


    Srebrzysta - ja co prawda torbieli nie miałam, ale tak jak mówią dziewczyny jeżeli ufasz temu lekarzowi bierz leki, jeżeli nie poszukaj innego na konsultacje.
    A czy przy takim stresie się uda - tego nikt Ci nie powie, ale trzeba mieć nadzieję.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie torebka jajnika nie jest uszkodzona więc jakby pękła to można go ocalic ale co będzie za miesiąc to nie wiadomo. Może się zmniejszy chociaż po tym DUPKu. Dzięki wielkie dziewczyny :)wczoraj po wizycie na odstresowanie było przytulanko to może...
    Jak wpadnie MARRONEK to może mi cos doradzi jeszcze.

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam torbiel 7,5 cm, też brałam Duphaston i po torbieli ani śladu... Nikt mi nawet nie wspominał nic o zabiegu...

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 marca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie wrote:
    Ja ostatnio miałam torbiel 7,5 cm, też brałam Duphaston i po torbieli ani śladu... Nikt mi nawet nie wspominał nic o zabiegu...

    A jak długo ten Duphaston brałaś?on mnie już pytał czy mi pasuje 22 kwietnia zabieg na wszelki wypadek, czy mam szepienie na żółtaczke, jaka grupę krwi itp. i tak sie wystraszyłam że myslałam że padne :( :( :( Teraz mam 7 dni brać Duphaston a jak nie zaciąże to w następnym cyklu czopki.A właśnie dziwi mnie to że mnie chce czopkami jakimiś leczyć a wy wszystkie leczyłyście się Duphastonem. Nikt o tych czopkach nie wspomina

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 714 715 716 717 718 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ