X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maskotka - niby w instrukcji pisze ze po 5 minutach nie odczytywać wyniku bo może być fałszywie dodatni. Możesz jutro powtórzyć test albo iść na betę - beta prawdę Ci powie.


    Daria, Sylwia - jak wy się czujecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 15:39

    adk_1989 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki u mnie chyba z dnia na dzień jest coraz lepiej. Zaczynam mieć jako takie siły by dalej walczyć. Mam mieszane uczucia bo z jednej strony mam świadomość że może nigdy się nie udać, a z drugiej większość historii kończy się jednak happy endem i to mnie nieco pociesza. A tak poza tym chciałabym już zacząć nowy cykl.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian, bez starań i jakiegoś plan, psychicznie jestem podlamana fizycznie jest okej

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria rozumiem Cię doskonale. Czasem zastanawiam się jak będzie wyglądało nasze życie bez dziecka i niestety ale nie wyobrażam sobie tego. Chyba nie pozostało nam nic innego jak walczyć, trzeba wyczerpać wszystkie możliwości żeby nie żałować. A wybierasz się teraz jakoś do lekarza? Czy raczej chcesz odpocząć?

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria a jeszcze jedno pytanie? Od początku prowadzi Cię ten sam lekarz?

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    U mnie bez zmian, bez starań i jakiegoś plan, psychicznie jestem podlamana fizycznie jest okej

    Daria właśnie bardziej o to psychiczne mi chodzi. Czy przypadkiem wasz dół się nie powiększył.


    Sylwia - to dobrze, że jest Ci lepiej. Masz rację, większość się kończy tylko czasami do tego zakończenia jest bardzo długa droga, a czasami mega krótka.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszym poronieniu myślałam że nie zniosę kolejnego, ale musiałam. Myślałam też że gorzej być już przecież nie może a co chwila okazuje się że jednak tak. My baby jednak silne jesteśmy i jak obierzemy sobie cel to wszystko zrobimy aby temu pomóc. Ja wierzę że wszystko jest po coś. Staram sobie tłumaczyć że potrzebna mi była taka lekcja pokory, ale wydaje mi się że przez ten czas zrozumiałam już wiele i że wystarczy tej nauczki. Jedna koleżanka ostatnio mi powiedziała że nikt nie ma wszystkiego od razu, jedni czekają na pracę, inni na męża, mieszkanie a my na dziecko. To wszystko prawda. Do tej pory wszystko miałam od razu, łatwo przychodziło, dlatego też trudno mi było znosić porażki, ale teraz już wiem że życie nie jest proste, uczy cierpliwości i pokory. Mam tylko nadzieję że kiedyś złapię moje szczęście.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Ja ze Świętochłowic (Śląsk)
    Cześć, od czasu do czasu Was podczytuję, bo sama jestem z rocznika 89 :)
    Marronek, mam pytanie. Gdzie wykonywaliście zabiegi? Bo jestem z Rudy Śląskiej, ostatnio odkryliśmy klinikę InviMed w Katowicach, ale zawsze chętnie poznam inne kliniki i opinie o nich.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maskotka wloz zdjecie testu tutaj

  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa, nie wrzucam testu bo jak zrobię zdjęcie to nic nie widać na nim. To jest taki malutki cień. Nie wyszło mi tak jak Tobie, dlatego wstrzymuje się do jutra. Rano zrobię znowu test i jak dalej coś będzie to lecę od razu na betę.

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu się dzisiaj dzieje? :D tak trzymać dziewczyny! :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za wysyp :) gratuluję testujacym i trzymam kciuki za wysokie bety i spokojne 9 miesięcy :) a ja czekam na wirusy ciążowe :)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Cześć, od czasu do czasu Was podczytuję, bo sama jestem z rocznika 89 :)
    Marronek, mam pytanie. Gdzie wykonywaliście zabiegi? Bo jestem z Rudy Śląskiej, ostatnio odkryliśmy klinikę InviMed w Katowicach, ale zawsze chętnie poznam inne kliniki i opinie o nich.

    Do in-vitro podchodziliśmy w Gyncentrum na Żelaznej w Katowicach. Prowadzi nas dr. Mercik. I żeby było zabawniej to właśnie on wykonywał ten ostatni transfer który zakończył się sukcesem.


    ZakręconaŻona - nieśmiało już mogę wysyłać, a jak usłyszę bijące serduszko to zacznę na potęgę :)

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to proszę nie gratulować, bo ja pewnie jak zwykle schizuje :D
    Ale wiruski ciążowe przygarnę w każdej ilości :)

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śmiało i nieśmiało przygarne każdą ilość! :)
    Ja proszę o kciuki w czwartek żeby były same dobre wieści i żebym mogła szybko do Was dołączyć :)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Co tu się dzisiaj dzieje? :D tak trzymać dziewczyny! :)

    Chyba mamy mały wysyp i dlatego własnie pytałam się o samopoczucie Darii czy Sylwii.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 1 marca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak to działa że bardzo często jest serią kilka ciąż. Aż niesamowite!! :) Zakręcona zaciskam kciuki z całych sił a ja proszę o kciuki za owulkę bo naaadchodziiii :D szkoda tylko ze moje dziecko wyczuwa momenty kiedy planuję wieczorne przytulanie to zawsze daje tak okropnie do wiwatu że jak zamykam za sobą drzwi jak zaśnie juz to padam na ryj dosłownie ale nic to kawę strzelę przed powrotem mężem z pracy najwyżej :D

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 marca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila - może Franek nie chce się tobą dzielić z nikim innym, nawet z potencjalnym bratem/siostrą :P
    Czy ja wiem, czy takich kilka ciąż na raz to aż tak niesamowite. Co miesiąc są wątki z testerkami i zawsze jest trochę dziewczyn którym się udaje. Zresztą matematycznie to też da się udowodnić :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreambaby wrote:
    Daria a jeszcze jedno pytanie? Od początku prowadzi Cię ten sam lekarz?
    Nie no coś Ty latałam od jednego do drugiego zwłaszcza na początku u tego jestem o niespełna roku i generalnie byłam zadowolona ale i on rozkłada ręce,
    Na razie nigdzie i do nikogo sie nie wybieram nic nie zamierzam robić w tym kierunku

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiadomo ze jak się wiele kobiet stara to statystycznie jakiejś części się uda a juz szczególnie na wątkach testerek miesiąca ale często u nas tak jest że długo długo cisza i pach 3-4 pozytywy :) najważniejsze że się dzieję!! :) strasznie się cieszę za wszystkie pozytywy! I nadal trzymam kciuki za wszystkich oczekujących dwóch kresek :*

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
‹‹ 713 714 715 716 717 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ