X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Uwielbiam lalke. A teraz przyznawac sie- ktora czytala Greaya? Chyba zle napisalam. Graya? ;))))

    Greya :D Ja czytałam! :D zamiast uczyc sie do obrony licencjackiej to w greyu siedziałam :D

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Daria az taka trudna była matma? moze udało Ci sie wyskrobać te 30% ;)
    zważając ze 25 było zamkniętych po 1 pkt a 15 pkt żeby zdać szansa jest :P

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    Greya :D Ja czytałam! :D zamiast uczyc sie do obrony licencjackiej to w greyu siedziałam :D
    Wiola jak u Ciebie byłaś już u lekarza? Beta robiłaś jestem trochę do tyłu z informacjami o Tobie :)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    Greya :D Ja czytałam! :D zamiast uczyc sie do obrony licencjackiej to w greyu siedziałam :D
    Dobrze, że komisji nie zaczełas ksiazki opowiadać :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    A jakieś pecherzyki wyhodowałaś nas ten cykl? :)

    w prawym jajniku wyhodowałam ale były za małe żeby coś z nich było:( 13 mm w 14dc także kolejny cykl bezowulacyjny:( choć cały czas czuję kłucie w jajnikach jak i w lewym tak i w prawym, także może pobudzają się do pracy bo nigdy wcześniej nie czułam w nich nic. Może następny cykl będzie bardziej owocny:)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ee no Daria, to dasz radę...ja bym podejrzewam matme oblała...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia w takim razie trzymam kciuki bardzo mocno za kolejny cykl. I oby był piekny i owocny :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Wiola jak u Ciebie byłaś już u lekarza? Beta robiłaś jestem trochę do tyłu z informacjami o Tobie :)

    Tak byłam wczoraj na nfz i jestem mega rozczarowana.. Co prawda widziałam pęcherzyk, ale ani nie znam jego rozmiarów, ani nie wiem na jaki tydzień wygląda, jaki będzie przewidywany termin porodu.. NIC :( Mało tego.. byłam na nfz, a lekarka stwierdziła że mają takie oblężenie ciężarnymi, że te pierwsze badania, tj. grupa krwi rh, toxoplazmoza, hiv, tsh mam sobie zrobic prywatnie :/ Bo niestety ale skierowania mi nie da :/ MAŁO TEGO.. na następną wizyte mam przyjść za miesiąc! 05 czerwca! chyba bym umarła do tego czasu z niepewności :/ jestem zła, bo babka powiedziała, że za każde to badanie zapłace ok 30 zł. W sumie 120 zł czyli wizyta u prywatnego gine z usg :/ prywatnie do gine i tak pojde za jakies 2 tygodnie, żeby zobaczyc czy pojawiło sie serduszko, ale tak to miałabym te 120 zł zaoszczedzone na co innego :/ nawet nie pytajcie jaka jestem zawiedziona :/ A tak to lekarka powiedziała, że wszystko moge ale z umiarem.

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioluś...takie już są nasze realia i będzie tylko gorzej...; / a nie możesz iść gdzieś indziej na nfz??

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee Rubi, do tej kobity bede chodzic tylko po skierowania na badania, bo stwierdziła, że poźniej bede miec bezpłatne oprocz jeszcze dwoch badań - czystości pochwy i jeszcze czegos. A tak to prywatnie do lekarza..

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola po prostu brak słów na to jak Cie potraktowała. No nóz sie w kieszeni otwiera jak czyta sie takie cos ;/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No.. :( ale powiem Wam, że niestety, ale ciążowo to ja sie nie czuje :p oprócz tego, że chce mi sie troche spac to nic.. Dziś mnie naszedł apetyt, we wcześiejszych dniach jakos nie. No i schudłam chyba ze 4 kilo przez ostatni tydzień :( to dobrze, bo jestem grubasek :p

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrobisz te kilogramy w formie wagi dzieciatka :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po.

    Tak więc 1 tabletka dupka nie zablokuje mi owulki, ma wspomóc endometrium i zagnieżdzenie. Mówi, ze są lekarze, którzy obstają za nim i są jego wielcy przeciwnicy, więc podejrzewam, że stad te różne opinie. Jak powiedziała ze nie zablokuje i upewnilam sie ze jest swiadoma tego 5dc to juz nie wnikałam dlaczego nie od owulacji mam go przyjmować. Czeka na badania nasienia bo bez nich ani rusz bo nie wiadomo jak one wyjdą. W inny sposób nie chce mnie stymulować hormonami bo jeśli okaże się, ze armia niesprawna to byłoby to bez sensu. Kazała mi na wszelki wypadek zrobić test ciażowy ale ja narazie poczekam bo wg mnie nie ma sensu. Usg nie robiła. Pokazałam jej te moje OvuFriendowe wykresy i jeśli wole mierzyc tempke to moge to robić zamiast testów owulacyjnych. Także nadal biore dupka 5-25dc, inofolic 2x1 saszetke i bromocorn moge sobie zmniejszyć dawke nawet do 1/4. Jak bedą wyniki żałnierzy to wtedy bedzie wiadomo jak dalej działac. Narazie zostaje jak jest :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 19:11

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja zapytała o test chyba po tym jak jej powiedziałam ze od niedzieli mnie inaczej boli brzuch. Ale czekam bo wiem ze szanse sa znikome. Ja sie naczytałam ze lutka jest naturalna wiec zablokuje, dupek nie bo syntetyk. szczerzre to przekonana nie jestem co do dupka ale to ona jest lekarzem a nie my wszystkie na forum wiec ufam jej :)
    A miałaś owulke potwierdzoną?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem z 89 :) i staram sie o 2 dziecko i tera czekam na II kreski albo @ jestem 6 dni po terminie @

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 19:12

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Natalka :) kurde co ty tu jeszcze robisz? śmigiem migiem po tesst i rano oznajmiasz nam ze są II kreseczki :) tak w ogole to zapraszam na forum majówek :)

    Pleasure Ty tak samo! Rób teścik a jak nie to wywołuj małpiszona bo 60 dni to za długo. Jak mas ztak długie cygle to o polowe mniej szans na II.

    Kurde do czego to podobne żebym Was do pionu musiała ustawiać :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Marronek chyba własnie owaliłam matmę na maturze :D :D

    No to zapraszam do mnie na korepetycje :P
    Kilka sukcesów na tym polu mam :P

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ