X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    hm... brzmi fajnie, ale pewnie daleko mieszkamy od siebie, kto wie jak nie zdam przyda mi się pomoc... :P

    Ja na śląsku mieszkam :P
    Następnym razem zamówimy Ci okulary z kamerką i słuchawkę do uszu :P I ja na monitorze będę widzieć pytania i Ci dyktować odpowiedzi :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • margoo Przyjaciółka
    Postów: 82 51

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje "pleasure" ,ale chyba jeszcze poczekam z testem bo nawet objawów nie mam :( tylko ta temp ewentualnie ^_^ (a tak szczerze to troszkę się boję) poczekam czy @ się pojawi.

    margoo89
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 19:13

    Wiola25 lubi tę wiadomość

    Marzec x 2 <3 <3
  • margoo Przyjaciółka
    Postów: 82 51

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu też bym tak chciała może się sprawdzi ^_^ ale okolo 3 dni poczekam a jak nie przyjdzie odrazu lece do apteki ^_^

    margoo89
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Ja na śląsku mieszkam :P
    Następnym razem zamówimy Ci okulary z kamerką i słuchawkę do uszu :P I ja na monitorze będę widzieć pytania i Ci dyktować odpowiedzi :P
    kurde niezły pomysł... musisz opatentować :D zgłoszę sie do poprawki jak coś :D
    p.s ja mieszkam w wielkopolsce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 19:17

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie zaszalałam i kupiłam 4 testy ciążowe na allegro...mam nadzieję, że przyjdą za co najmniej 10 dni żeby mnie wcześniej nie korciło :P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margoo wrote:
    uuu też bym tak chciała może się sprawdzi ^_^ ale okolo 3 dni poczekam a jak nie przyjdzie odrazu lece do apteki ^_^

    Ja na twoim miejscu już bym testowała :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 6 maja 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 19:13

    Marzec x 2 <3 <3
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ostatnio na SOR pojechałam to wielkie cuda robili, że oni czegoś tam nie mają, że się nie znają... :/ Jak mnie jutro nie przyjmie nikt to prywatnie pójdę, bo boli :(

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Około rok temu (nie planując jeszcze na 100% ciąży) byłam u lekarza, po badaniu powiedział mi, że u mnie wszystko wygląda "książkowo" i nie powinno być żadnych problemów. Mogłabym żyć w takiej świadomości, nawet do 30-stki, myśląc, że skoro wszystko jest ok to jak tylko zapragnę dziecka to od razu się pojawi. A przecież mam jeszcze w życiu tyle do zrobienia, w tylu miejscach nie byłam. Zawsze jest "coś jeszcze". Dobrze, że w porę się opamiętałam. Niestety jak się okazało to nie jest takie proste. Nie wykryto u mnie jeszcze żadnej choroby, a jednak od listopada '13 nie jestem w ciąży.

    A męża też badałaś (sorki jeśli pytanie/odpowiedź się powtórzą).
    Gdzieś czytałam, że problemy par z zajściem w ciąże są mniej więcej po równo z winy kobiet i mężczyzn.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Około rok temu (nie planując jeszcze na 100% ciąży) byłam u lekarza, po badaniu powiedział mi, że u mnie wszystko wygląda "książkowo" i nie powinno być żadnych problemów. Mogłabym żyć w takiej świadomości, nawet do 30-stki, myśląc, że skoro wszystko jest ok to jak tylko zapragnę dziecka to od razu się pojawi. A przecież mam jeszcze w życiu tyle do zrobienia, w tylu miejscach nie byłam. Zawsze jest "coś jeszcze". Dobrze, że w porę się opamiętałam. Niestety jak się okazało to nie jest takie proste. Nie wykryto u mnie jeszcze żadnej choroby, a jednak od listopada '13 nie jestem w ciąży.
    Januszkowo też sadziłam ze jak dojrzeję do roli matki zostane nią puki co od paździenika 2011 nic a dodam że kiedyś łykałam antykoncepcję całe 2 miesiące ale wciąż o nich zapominałam, po za tym mój organizm nie bardzo tolerował dodatkowe hormony. na razie wszystko podobno w porządku aczkolwiek niepokoi mnie wysoka insulina po obciążeniu dlatego na 21.05 zapisałam sie na konsultacje do innego ginekologa sprawdzić czy ten zareaguje na te badania a raczej wyniki.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa, więc nie szukaj koniecznie winy u siebie dopóki nie wiesz ;)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem jak mogłabym zasugerować mojemu mężowi, żeby zrobił badania. Słyszałam, że te bad. z nasieniem są bardzo krępujące. Możecie coś więcej napisać na ten temat??

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskolka89 wrote:
    Januszkowa, więc nie szukaj koniecznie winy u siebie dopóki nie wiesz ;)
    Nigdy przez myśl mi nie przeszło że mimo braku ciąży to wina mojego męża nie wiem czemu od początku uważalismy że to ani moja ani jego wina badanie zrobiliśmy późno bo dopiero po dwóch latach nie powodzeń ale są dobre moje zresztą też, więc widocznie los ma taki plan da nam potomka kiedy będzie stosowność.

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, Januszkowa - mi nie o to zupełnie chodziło. Bardziej miałam na myśli to, że powinno się startować od badań obu stron, bo może się okazać, że np. u partnera wystarczą witaminki i syrop i będzie ok, albo u kobiety trzeba wyregulować cykle.

    Nie wszystkie mamy problemy, nie wszystkie mamy rozwalone hormony - duża część z Nas ma tylko jakieś niewielkie komplikacje, tylko lekarze muszą się na Nas poznać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 22:27

    Januszkowa, Wiola25 lubią tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego też moja ginka zanim wprowadzi u mnie jakies inne metody pomocne w zajsciu chce miec wyniki nasienia. Dopuki ich nie zrobim bedziemy sie bujali z takimi cyklami jak ten obecny.

    Januszkowa Ty sie nie zastanawiaj jak powiedzieć swojemu J. o badaniu. On ma taki sam obowiazek badania sie jak Ty. Nie powinno go to "urazic" tylko dac kopniaka i zmobilizowac bo robi to nie tylko dla Ciebie. Pogadajcie jak wróci :)

    Wiola25 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehhe :D Ja mam pekińczyka, 4 kilo żywej wagi a w nocy jak chrapie, to potrafi mnie obudzić :D

    Wiesz, chrapanie to jeszcze przeżyje. Ale on czasem potrafi bąka puścić, ale takiego słychać i muchy zdychają :D

    Januszkowa, Wiola25 lubią tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sunia niby mały kundelek ale kwalifikuje sie do odchudzania :P tak chrapie ze też i mnie i mojego budzi w nocy czasami. Gorzej niż mój hehe. Ale wet mówi ze mozliwe ze krzywą przegrode ma. Ostatnio daje jej tabsy na serducho i jest troche lepiej. I jeden z kotow tez czasami chrapie sobie :)

    A kot mojej mamy łapie muchy na podwórku i wnosi do domu :D pół biedy jak zdąrzy je zabic bo czesto też wypuszcza je a ojciec pozniej zapiernicza a klapką po chałupie i je gania :D

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 maja 2014, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Moj zaczął chrapać na starość (8lat). Cały dzień dzisiaj za mną chodzi. Obrazić sie też potrafi, pokazać focha- tak samo;) Uwielbiam go:)
    Dobranoc dziewczynki:*
    Januszkowa co do badania na nasienia to myślę że każda przychodnia klinika jest inaczej przygotowana na to na stres Panów wypozażenia a przede wszystkim dyskretność, my robiliśmy w szpitalu na Polnej w Poznaniu,koszt 100 zł, dostaje się ankietę zważony pojemnik idzie się do pokoju nie wiem jak tam jest osobiście nie weszłam, mąż sam był :) sa dzwi włącza się lampkę ze zajęte w środku podobno TV z filami, stolik z gazetkami, kanapa i zasłoniete okna,i łazienka, mój mówił że wlazł do łazienki :P po wszystkim jest drugie pomieszczenie w którym sie zostawia kubeczek i wychodzi. po 1h mieliśmy wynik. Jeśli ma sie blisko gdzieś klinikę jakaś co robi badania to można donieść w ciągu 30 minut od oddania nasienia i trzeba zapewnić temperaturę ciała, ale mniejszy stres dla Partnera, należy jednak pamiętać, że nie wolno się wspomagać żadnymi środkami, śliną itp. Nasienie musi być tzw "czyste" :)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 7 maja 2014, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skończył mi sie abonament i myślę czy kupować !?

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ