X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym chciala cywilny ja maz rodzice meza jego brat z zona i dziecmi moj brat siostra z mezem i synem,syn meza,swiadkowie i tyle, i jakis obiad uroczyysty. tzn no wiadomo ze marzeniem jest biala suknia piekne wesele ale czy ja wiem.to za ta kase lepiej pojeac na tydzien do tunezji czy gdzies

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka taka smutna prawda co do proboszcza.
    Teraz coraz mniej par decyduje sie na duze wesele, ale chyba mimo wszystko wybralabym wesele ale kazdy robi jak woli :) noc szybko mija, kasy wydane full ale... jest własnie te ale :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak jednak jedyny taki dzien. no nie wiem zobaczymy poki co nawet nie gadamy. nikt nas nie pospiesza nikt nam nie gada. nam poki co jest dobrze tak jak jest.jak w ciaze zajde to pewnie sie bedziemy zastanawiac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam dziś powtórną betę i... WYNIK BETY 132.8!! :) piękny! Przyrosło o 371% w ciągu 45,5h! (poprzednia 35,6).
    taaaaaaaaaaaak się cieszę <3
    w pon jeszcze raz beta i po południu doktorek :)


    co do ślubu - my jesteśmy zaręczeni, ślubu na razie nie zamierzamy brać, bo uzgodnilismy, że wolimy tę kasę wydac na dziecko i jego potrzeby niż 30 tys. czy tam ileś przejeść i przepić. Jak będziemy mieć kiedyś wolne fundusze, to zrobimy wesele :) (TZ ma dużą rodzinę, ja mała, on ma taka typowo małomieszczańską/wiejską, więc trzeba większość pozapraszać). Jest nam tak dobrze jak żyjemy i tyle :)
    Postanowiliśmy, że najwyżej jak poczujemy dużą potrzebę, to weźmiemy sam cywilny, a później kościelny i wesele, ale to naprawdę musiałaby nas nieźle przycisnąć, bo raczej jesteśmy za tym, że jak organizować ślub to na całego.
    Myślę, że ten temat jest bardzo osobista sprawą i nie nalezy innych krytykować tylko dlatego, że mają inne plany. Nie każdy ma fundusze, nie każdy ma rodziców czy teściów, którzy za to zapłacą. My nie mamy, a dla mnie z kolei trochę śmieszne jest branie kredytu na potrzeby wesela...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 17:07

    aga.just, sara_nar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah piekna beta:)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara suuper :)ślicznie przyrasta :) oby tak dalej :)

    co do slubów masz racje, kazdy ma swoje podejscie do tego :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walnęłam się! nie 71,5h tylko 45,5h :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulek89 wrote:
    Chociaż czy byłyby jakieś przeciwwskazania żeby łączyć Ionofolic albo Dong z tymi ziołami?? :)

    Ja mam cały pakiet :)

    Kasiulek89 lubi tę wiadomość

  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy ma swoje podejście do tematu ślubu i wesele aczkolwiek ja nie zmieniłabym nic jeśli chodzi o nasz ślub i wesele :) Aż się łezka w oku kręci jak sobie wspominam ten dzień i noc :)
    Ale co prawda to prawda, koszty są przeogromne - my mieliśmy wesele na 165 osób

    Kasiulek89
  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ja mam cały pakiet :)
    Aga skoro Ty zażywasz wszystko w pakiecie to już nie mam obaw, chyba też zacznę :D

    Kasiulek89
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulek zapytaj lepiej czego ja nie łykam hahah :D

  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kasiulek zapytaj lepiej czego ja nie łykam hahah :D
    Aga a co jeszcze łykasz? Może coś od Ciebie podpatrze? ;) Czy polecasz coś może dla mężczyzn? ;)
    Ja od prawie 2 miesięcy piję te zioła o. Sroki a poza tym oczwiście kwas foliowy, wiesiołek i jakiś czas brałam witaminy prenatalne - wcześniej Femibion Classic a po kilku opakowaniach kupiłam VitaMiner Prenatal ale zużyłam jakieś 3/4 opakowania i jakoś mi po nich niedobrze :/ Wiem na 100%, że to po nich bo próbowałam ich nie brać i było ok.

    Kasiulek89
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj zawitała @ ale się cieszę po 46 dniowym cyklu. Już miałam dość. Teraz czekam kilka dni do jej końca i zaczynam brać donga :) Oby się udało.
    kwiatuszku, to ja z mężem byłam lepsza. Poznaliśmy się na weselu, ale to tak przez stół w lipcu, pierwsze spotkanie koniec sierpnia, ja wtedy w warszawie mieszkałam dzieliło nas 300km prawie. OD września widzieliśmy się z 4 razy, ale non stop smsy i tel. Pierwszy msc znajomości kosztował M. 1400zł, taki rachunek dostał, za dzwonienie z orange do play. Dopiero w połowie października wróciłam do rodzinnego miasta i mieliśmy siebie na codzień, 24 listopada oświadczyny, a 26maja ślub. Też sporo osób myślało, że w ciąży jestem, że tak szybko. A tu niespodzianka. Mój M. chciał się starać o dziecko przed ślubem,ale ja nie chciałam .... i żałuję. Bo już i tak tyle czasu straciliśmy. A M. w tym roku 37 lat kończy.
    Kiara gratuluję i trzymam kciuki za zdrową ciążę ;)

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne brałam kiedyś, ale ponoć w nich za dużo wapnia jest i odpuściłam.

    Cały cykl:
    Sroka 3, inofolic, wit b6, mleczko pszczele, maca, kw. foliowy

    I faza:
    soja, dong, siemie lniane, nagietek

    II faza:
    duphaston, acard

    No i cały cykl bromek. Teraz zmniejszyłam do 1/2 na noc.

    Do tego w TE dni żelik :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dn2goj.gif

    aga.just, lenka123321, Januszkowa, heartbroken, kwiatuszek789, sara_nar lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale bossskie :D biorę ile się da Kiara :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 22:13

    Kiara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

  • heartbroken Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    U mnie dzisiaj ovu, ale niestety wróce do domu dopiero po północy, a mąż wstaje jutro wczesnie. Takze z dzisiejszego <3 nici;) Ale może wczorajsze i planowane jutrzejsze przyniosą pozytywne efekty, a dokładniej pozytywny test;)

    trzymam kciuki januszkowa - może to Wasz szczęśliwy cykl :)

    Dawno nie zaglądałam na ovu, a tu wątek rocznika 89 się rozwiną - nie jesteśmy same.



    bfarxqpk2psjbc54.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 23:01

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek Gabrysia - (07.02.2014)- 32 tyg. "cudu"
    Gdyby Nasza miłość i łzy mogłyby wskrzeszać - dziś byłabyś z Nami [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    U mnie dzisiaj ovu, ale niestety wróce do domu dopiero po północy, a mąż wstaje jutro wczesnie. Takze z dzisiejszego <3 nici;) Ale może wczorajsze i planowane jutrzejsze przyniosą pozytywne efekty, a dokładniej pozytywny test;)
    oby kochana,oby

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez uwazam ze to sprawa prywatna o ile nie intymna. to tak jakby pytac ile razy w miesiacu uprawiacie sex. hehe no tak mi sie to kojarzy.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ