X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień 2012 - szczęśliwy miesiąc
Odpowiedz

Sierpień 2012 - szczęśliwy miesiąc

Oceń ten wątek:
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech a u mnie dzisiaj 19 dzien i temperatura dalej 36,2, pierwszy raz od 5 miesiecy mam cos takiego, wiec chyba nie bedzie sierpniowego zafasolkowania :(

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka głowa do góry. W końcu przyjdzie taki dzień że wredna @ się nie pojawi, a pod Twoim serduszkiem zagości inne serduszko. Może będzie to teraz??? Trzymam mocno mocno kciukasy!!! :) nie dziękuj żeby nie zapeszyć :P

    sisi gdzieś czytałam że owulacja może się pojawić a temperatura ciała się nie zmieni. Może być też tak że owulacja Ci się przesunęła :) Ja w tym miesiącu odpuściłam mierzenie temperatury, żeby się dodatkowo nie stresować. Testy owulacyjne robię jak mi się o nich przypomni :) Także całkowity luz... Może to coś pomoże :)

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flava ja w tym miesiacu tez odpuściłam sobie testy owulacyjne wogle jakieś takie podejscie mam na luzie mimo tego że mam dziś już według badania usg 16 dzień fl a normlanie trawała ona u mnie 12/13 dni no ale cóż czekam...

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welurko ja chyba bym już panikowała na Twoim miejscu i zrobiłabym test ;)
    Trzymam kciuki za Ciebie!!!bo mi niestety się nie udało w tym miesiacu i dziś przyszła niespodziewana @ bo dwa dni wcześniej!!!Ale to raczej @ bo temp. spadła o 0,2stopnia,pobolewa podbrzusze i głowa.Typowe objawy, a faza lutealna mi się skróciła choć przez 7 mies. obserwacji trwała zawsze 14 dni, a w tym miesiącu tylko 12!

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welurka czemu nie testujesz? u mnie zbliza sie owulacja 10dc juz mnie boli podbrzusze lekko ale test owulacyjny wyszedl negatywny.testowac wiec bede jutro rano.

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bo mam jakies przeczucie ze jutro rano mi tempka spadnie i szanowna spóźniona @ zawita, choć bardzo bym chciała zeby było inaczej. Jesli tempka nie spadnie to zatestuje ale myślę ze nie zdaże :(

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    dziewczyny bo mam jakies przeczucie ze jutro rano mi tempka spadnie i szanowna spóźniona @ zawita, choć bardzo bym chciała zeby było inaczej. Jesli tempka nie spadnie to zatestuje ale myślę ze nie zdaże :(

    a ja mysle ze nie spadnie i bedziesz mogla zatestowac :) tylko daj znac jaki wynik bedzie :) ale jestem dobrej mysli i tego ci z calego serduszka zycze :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odezwę się jutro czy tempka spadła czy nie i jesli nie to jaki wynik testu ...ehh te czekanie...

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka trzymam mocno kciuki za pozytywny test ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka ja też trzymam kciuki :)

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    odezwę się jutro czy tempka spadła czy nie i jesli nie to jaki wynik testu ...ehh te czekanie...

    Trzymam kciuki :):)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez trzymam kciuki, wszystkie jutro rano, pijac kawke przed praca pomyslimy o testujacej welurce, i kciukow puszczac nie bedziemy;)

    Matylda
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze pomyslimy a dziewczeta ciezarne w tym czasie niech fluidy wysylaja :-)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dolaczam sie z kciukami dla welurki,u mnie dopiero poczatek cyklu,ale powinien skonczyc sie jeszcze w tym miesiacu,wiec zostaje na tym watku:)

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 9 sierpnia 2012, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane moje nie zrobiłam tego cholernego testu :( nie miałam odwagi :( robiłam 3 podejścia i nie zrobiłam :( mam dziś 34 dc ( normalnie mam 28,29 dniowe) według doktorki @ powinna przyjśc jakieś 3,4 dni temu ale ja ciągle mysle ze lada dzień ta wredna małpa się pojawi dziś wogóle czuje się tak jakby własnie nadchodziła co chwile latam do ubikacji i sprawdam. Co do tempki to sama nie wiem jaka jest mierzyłam ją dziś 3 razy ale nie wiem czy ejst wiarygodna bo nie dośc ze jestem zestresowana to jeszcze spac nie mogę i po kolei pomiary wyszły tak: 36,75 potem 36,78 a na końcu 36,86 zawsze w dniu w któym ma przyjśc @ tempka mi spadała do równego 36,6 więc sama już nie wiem.... może przyjdzie jutro a tempka spada stopniowo jak na ciaże ta tempka mi jest za niska :(

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 9 sierpnia 2012, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozatym nie widze u siebie żadnych objawów zwiastujących ciąże , piersi mnie bolały ale jakieś 3 dni temu i były bardzo podpuchnięte i nabrzmiałe dziś piersi wróciły do normlanego stanu nie są ani nabrzmiałe ani bolesne z reszta już wczoraj ta było, pobolewa mnie brzuch tak jakby właśnie @ przyszła i plecy wiec czuje się typowo tak jak przed okresem, myślę ze spóźniona wredziula się pojawi i czai się juz na mnie za rogiem :(

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 9 sierpnia 2012, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Welurka z tymi objawami to roznie bywa, piersi wcale nie musza bolec, a okres spoznia Ci sie juz 5 dni. Skoro wiesz kiedy dokladnie mialas owulacje to faza lutealna dluzsza niz 16 dni mowi sama za siebie. :)
    Zrob ten tescik, jestem pewna ze bedzie pozytywny, inaczej zupelnie zeswirujesz z tych nerwow.
    trzymam kciuki kochana !!!!!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 9 sierpnia 2012, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zobaczylam wpis. welurka po co sie tak katowac zrob test i bedziesz wiedziec na czym stoisz.jak nie bedziesz to swiat sie nie zawali a jak jestes to oszczedzisz sobie nerwow. lec po test...

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 9 sierpnia 2012, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chyba nie zdaze zatestowac właśnie dostałam silnego bólu brzucha i plamienia wiec pewnie @ się za chwile rozkręci :( tak bardzo mi przykro :(

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 9 sierpnia 2012, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurcia słońce dziewczyny mają rację zrób mimo wszystko test, ja bym nie mogła się tak katować. Spóźniający się okres 5 dni to coś znaczy. Ja bym na twoim miejscu zrobiła test mimo plamienia.

    relg3e5eu7qme10h.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ