X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    Nie byłam na becie, bo wczoraj już raz miałam brązowy jasny śluz. A teraz od 11 zalewa mnie masa kawowego śluzu :(
    Słuchaj się nadwornej wróżbitki i początkującej filozofki. Zaprawdę, powiadam Ci, że póki nie ma @, to jeszcze nic nie wiadomo. Miałaś kilka cieni na teście. Możesz być we wczesnej ciąży a plamienia są oznaką oczyszczania organizmu z resztek pozostałej @. Przejrzyj sobie inne wykresy ciążowe. Dziewczyny plamiły kilka dni. Ja bym na betę poszła, bo być może potrzebujesz dowcipnej luteiny :)
    Nadal trzymam kciuki.

    Angela B-D lubi tę wiadomość

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    inofem jest na owulację bardziej. ja go bralam, ale nie widziałam różnicy żadnej. a jest drogi.


    ja to się boję stosować innych leków bez zaleceń lekarza, skoro mi tego nie zalecił to pewnie nie widział w tym sensu...

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 23dc i plamienie. Chyba @ przyjdzie

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) wpadłam zostawić trochę wirusków bo coś biedroneczek nie widzę
    łapać, brać garściami &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    liczę, że niedługo się u Was zlot biedronek zacznie :)

    Angela B-D, Mama_Ali, kattalinna, Emilia77, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    hej :) wpadłam zostawić trochę wirusków bo coś biedroneczek nie widzę
    łapać, brać garściami &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    liczę, że niedługo się u Was zlot biedronek zacznie :)
    Przydadzą sie. Takimi wiruskami to chętnie się zaraze :)
    spokojnych miesięcy i szczęśliwego rozwiązania :)

    Emilia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo to dopiero początek miesiąca ;), spokojnie, jeszcze parę dni i pewnie biedron będzie mnóstwo :)
    A wirusy chętnie złapię!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 21:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba potrzebuję czegoś żeby się "odblokować". Dlatego chce spróbować ten inofem. 60 saszetek kupiłam za 65 zł z wysyłką.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh i ja mam zawsze problem określić czy to już @ czy jeszcze plamienie :(

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    eh i ja mam zawsze problem określić czy to już @ czy jeszcze plamienie :(
    Ja dzisia też dostałam plamienia. 23dc

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    no jak zrobiłam listę na wrzesień, bo też nie było chętnych, bo każde liczyły, albo na sierpień, albo na październik .

    Wiadomo przecież, że jak istnieje lista wrześniowa, a trwa lipiec, to mało kto się będzie na nią wpisywał, bo najpierw ma do obskoczenia lipiec, potem sierpień.

    Już nie wspominając o przypadkach takich jak ja, u ktorych w ogóle ciężko przewidzieć, kiedy będzie owulacja, więc niemożliwością jest planowanie, kiedy będzie się testować we wrześniu, w momencie gdy jest początek sierpnia. Chyba że lubi się przysparzać więcej edytowania autorce listy - wtedy ok, mogę się zapisać i na grudzień, tylko później po kilka razy będzie trzeba zmieniać daty testowania, jak cykl się przesunie w te czy wewte.

    Dziewczyny na wrześniówki zaczęłyby się dopisywać w sierpniu, po negatywnych testach, bo po co wcześniej zapisywać się z wyprzedzeniem i w razie dwóch kresek kasować się kilku list na kolejne miesiące, na których się widnieje "na zaś"?

    Stąd kasowanie istniejącej już listy wrześniowej dlatego, że nie zapełniła się ludźmi, nim zaczął się sierpień, wydaje mi się kompletnie bez sensu.

    A tak ogółem, jako że prawdopodobnie wreszcie jestem po owu, proszę o wpisanie na listę na 14.08..

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela B-D wrote:
    ja to się boję stosować innych leków bez zaleceń lekarza, skoro mi tego nie zalecił to pewnie nie widział w tym sensu...
    mi go przepisała ginekolog. ale dla mnie szału przy tym nie ma. już lepiej działa na mnie wiesiołek. bo do tego co ma robić poprawia mi wygląd cery przy okazji ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez żadnych specyfików mam co cykl śluz w okolicach dni płodnych. Ale chciałam mieć jeszcze więcej i brałam wiesiołka do owulacji przez 3 cykle. Spowodował u mnie taką pustynię, że nawet <3 nie było jak. Odstawiłam i nigdy tego nie wezmę.

  • 28latkaa Autorytet
    Postów: 447 492

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Od wielu miesiecy siedze tutaj, czytam Wasze posty i wzruszam się :) Zawsze marzyłam o dziecku ale tak sie boje poronienia...
    @ miałam 10.07, mój cykl trwa 29-30 dni. 23 i 24 lipca- bolały mnie piersi i brzuch, odrobine sluzu płodnego.. Mam niedoczynosć tarczycy i Hashimoto. teraz Moje THS wynosi 1,20. Biore eutyrox 88 przez 6 dni i jeden raz w tyg 100. lekarz powiedział ze jak tylko zobacze 2 kreski na tescie ciazowym to mam brac tylko eutyroxu 100( przez 7 dni).
    Dzisiaj) 26dc) zrobiłam test ciazowy pink strumieniowy, w ciagu 5 min zobaczyłam druga kreske bardzo ale to bardzo słaba- tylko cien. poszłam zrobic bete hgc i wyszla mi :24,19. Ucieszyłam się, popłakałam. Ale nie wiem dokładnie czy wynik jest dobry, który to jest tydz. nie rozumiem tych parametrów. bardzo prosze o pomoc

    Andzia87, Mama_Ali, justyna14 lubią tę wiadomość

    km5smg7yv4tozota.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ogólnie ze śluzem też nie miałam nigdy problemu ;) ale przy wiesiołku to się prawie aż wylewa w dni płodne ;) i tak jak już pisałam jest zbawienny dla mojej młodzieńczej trądzikowej cery :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja ogólnie ze śluzem też nie miałam nigdy problemu ;) ale przy wiesiołku to się prawie aż wylewa w dni płodne ;) i tak jak już pisałam jest zbawienny dla mojej młodzieńczej trądzikowej cery :D :D
    Ja jestem tuż przed 30tką a nadal mam trądzikową cerę ;) Czasami używam kremów i maseczek do twarzy z serii Under 20, dla nastolatków :D Ale dzięki temu, że nadal mam taką cerę i jest mieszana ze skłonnością do tłustej, nie mam ani jednej zmarszczki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2015, 17:38

  • 28latkaa Autorytet
    Postów: 447 492

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie moglam pic wiesiołka bo gdzies wyczytałam ze przy hashimoto, nie mozna pic.






    f2w3qqmzk1i1ne8z.png

    km5smg7yv4tozota.png
  • Lorka Autorytet
    Postów: 656 203

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 15:48

    Lady Maruda, Jagah, Mama_Ali, justyna14, kattalinna, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

    3jvzzbmhygd0qdzi.png
    010icsqv149by2kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorka wrote:
    Lady maruda Beta 321,3 :) jutro mam wizytę i gin ze wzgledu na poprzednie poronienie .
    prolaktyna mi skoczyła i troche się martwie :(
    Super! Bardzo się cieszę. Oby groszek został z Tobą na długie 9 miesięcy :)
    Wpisuję biedronę. Jesteś pierwsza z biedronką :)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o @ ;)
    Mam jeszcze pytanie, dzis 4dc - czy moge zrobic jakieś konkretne badania, np tsh? Lub coś więcej? (jesli tak- to co ewentualnie? )

    Niestety dopiero od jutra moge cos wiecej podzialac w temacie badań, ehhh

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ