X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • Andzia87 Ekspertka
    Postów: 128 205

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28latkaa wrote:
    Witajcie :)

    Od wielu miesiecy siedze tutaj, czytam Wasze posty i wzruszam się :) Zawsze marzyłam o dziecku ale tak sie boje poronienia...
    @ miałam 10.07, mój cykl trwa 29-30 dni. 23 i 24 lipca- bolały mnie piersi i brzuch, odrobine sluzu płodnego.. Mam niedoczynosć tarczycy i Hashimoto. teraz Moje THS wynosi 1,20. Biore eutyrox 88 przez 6 dni i jeden raz w tyg 100. lekarz powiedział ze jak tylko zobacze 2 kreski na tescie ciazowym to mam brac tylko eutyroxu 100( przez 7 dni).
    Dzisiaj) 26dc) zrobiłam test ciazowy pink strumieniowy, w ciagu 5 min zobaczyłam druga kreske bardzo ale to bardzo słaba- tylko cien. poszłam zrobic bete hgc i wyszla mi :24,19. Ucieszyłam się, popłakałam. Ale nie wiem dokładnie czy wynik jest dobry, który to jest tydz. nie rozumiem tych parametrów. bardzo prosze o pomoc
    ojej, jakbym czytała o sobie. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, wynik bety świadczy o tym że zaskoczyło. Powtórz ją za 48h żeby zobaczyć czy prawidlowo przyrasta i myśl pozytywnie!

    km5scwa1hx65oe99.png
    relggu1r0laeq3qv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Poproszę o @ ;)
    Mam jeszcze pytanie, dzis 4dc - czy moge zrobic jakieś konkretne badania, np tsh? Lub coś więcej? (jesli tak- to co ewentualnie? )

    Niestety dopiero od jutra moge cos wiecej podzialac w temacie badań, ehhh
    Miedzy 3-5 dniem cyklu zbadaj sobie podstawowe hormony czyli prolaktyne, estradiol, fsh, lh, testosteron oraz TSH. Choc tarczyce mozesz tez zbadac innego dnia, bo do tego trzeba byc na czczo. 7 dni po owu zbadaj progesteron, zeby zobaczyc czy w ogole owulujesz. To taki zestaw na sam poczatek. Dalej pokieruje Cie lekarz.

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Lorka Autorytet
    Postów: 656 203

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 15:48

    Monikkk, Paulette lubią tę wiadomość

    3jvzzbmhygd0qdzi.png
    010icsqv149by2kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorka wrote:
    Wiem co mówie - jestem kosmetologiem :)
    Z tej strony rowniez pani kosmetolog sie klania :)

    Monikkk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28latkaa wrote:
    Witajcie :)

    Od wielu miesiecy siedze tutaj, czytam Wasze posty i wzruszam się :) Zawsze marzyłam o dziecku ale tak sie boje poronienia...
    @ miałam 10.07, mój cykl trwa 29-30 dni. 23 i 24 lipca- bolały mnie piersi i brzuch, odrobine sluzu płodnego.. Mam niedoczynosć tarczycy i Hashimoto. teraz Moje THS wynosi 1,20. Biore eutyrox 88 przez 6 dni i jeden raz w tyg 100. lekarz powiedział ze jak tylko zobacze 2 kreski na tescie ciazowym to mam brac tylko eutyroxu 100( przez 7 dni).
    Dzisiaj) 26dc) zrobiłam test ciazowy pink strumieniowy, w ciagu 5 min zobaczyłam druga kreske bardzo ale to bardzo słaba- tylko cien. poszłam zrobic bete hgc i wyszla mi :24,19. Ucieszyłam się, popłakałam. Ale nie wiem dokładnie czy wynik jest dobry, który to jest tydz. nie rozumiem tych parametrów. bardzo prosze o pomoc

    a dlaczego boisz sie poronienia? Przez to tsh? Jeśli tak,to odpowiednio dobrane leki na pewno wszystko utrzymają ;).
    No i beta ponad 20 to juz jest dobry wynik- to pewnie młoda ciąża, nie masz udostępnionego wykresu wiec nie wiadomo kiedy miałaś owulacje i który to dzien po, ale jak juz ktoś pisał, zrób bete za 48h. Nie wartość początkowa bety a jej przyrost jest najważniejszy. Ja cały czas powtarzam- moja 1 beta wynosiła lekko ponad 7! To było w 11dpo. 12dpo było juz 21 i wiedziałam ze bedzie ok.
    A niska beta to podobno na dziewczynkę ;) U mnie się sprawdziło :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu jest biedronka!!
    Gratuluję Lorka!

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja gratuluję :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Lorka Autorytet
    Postów: 656 203

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 15:48

    3jvzzbmhygd0qdzi.png
    010icsqv149by2kh.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje;)

    Ja słyszałam, z kolei, ze niski przyrost bety to chłopiec. Ja miałam raz wysoki (pierwsza ciaza), raz niski i bedą dwie córki;)

    Mama_Ali lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, masz juz wyniki bety? Mialy byc dzis wieczorem :)

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorka gratulacje :)

    Ja właśnie czekam na skok temperatury..test owulacyjny z dziś mega pozytyw..mysle ze owulacja może być jutro, max pojutrze.
    Ogólnie wykres w tym syklu jakiś dziwny jest..duże skoki temepratur w pierwszej fazie..nie wiem czy ma na to wypł, że zaczęłam teraz brać euthyrox i glucophage..a może to, że przeszłam na diete...a może po prostu taka moja "uroda", mierzę temperatury dopiero drugi cykl.
    Mam nadzieje, ze w końcu się uda;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @. Może uda mi się jeszcze testować 31 lub jeśli znowu się przesunie to tak 5 września.
    Dziewczynom które zobaczyły 2 kreseczki gratuluje!!!! :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Gratulacje;)

    Ja słyszałam, z kolei, ze niski przyrost bety to chłopiec. Ja miałam raz wysoki (pierwsza ciaza), raz niski i bedą dwie córki;)

    No bo pewnie to takie samo wróżenie z fusów jak np. chiński kalendarz planowania płci ;)
    Według niego miał być synek a jest córka :) I bardzo dobrze!

    Summerka lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    U mnie @. Może uda mi się jeszcze testować 31 lub jeśli znowu się przesunie to tak 5 września.
    Dziewczynom które zobaczyły 2 kreseczki gratuluje!!!! :-)
    O nie! :( przykro mi bardzo, liczyłam, że Ci się udało :(

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mi wpisać @

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mewka nie lubię tego :(

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny można mi wpisać @ co prawda jeszcze jej nie ma ale wynik bety mówi samo za siebie że lada dzień przyjdzie. niestety nie udało się :(

    pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuczki <3

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorka wrote:
    Beta 321,3 :)

    Gratuluję. !!! <3 :) :P

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorka gratuluje!!!! Bardzo ladna beta!
    Mewka Ty tez na bete smigaj bo tam widze cien! I to wyrazny ;*

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorka gratuluje! OBY BYŁO W TYM MIESIĄCU DUŻO BIEDRONEK!

    lprkuay3dehqwb0g.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ