X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania85, jesli Ci sie spoznia @ 4 dni to możesz zatestować, jak ujemny to dalej czekać. Tylko, że z tymi testami to jest roznie...u jednych dziewczyn szybko wychodza u drugich bardzo pozno.

    Mania85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania85 testuj :)

    Mania85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Mania85, jesli Ci sie spoznia @ 4 dni to możesz zatestować, jak ujemny to dalej czekać. Tylko, że z tymi testami to jest roznie...u jednych dziewczyn szybko wychodza u drugich bardzo pozno.
    z tymi cyklami to czasami końca nie można dojść

  • Mania85 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, chyba jutro rano jednak zrobię ten test... boje sie troche rozczarowania, bo poprzedni cykl tez mi sie bardzo wydłużył czekałam z testowaniem do 40 dnia cyklu i nici, bo @ przyszła jednak w 42 dniu, ale za to owulacje mialam chyba dopiero 30 dnia cyklu, czyli @ przyszła normalnie w 13dpo...
    Do tej pory moje cykle wynosiły 28-30 dni, nawet zaraz po odstawieniu anty, ale chyba dopiero teraz organizm to odreagowuje... bardzo bym chciała ujrzeć zielona kropkę, ale jak sie nie uda, trudno bedziemy probowac dalej.....
    Zyczę wszystkim dziewczynom powodzenia, a przyszłym mamusiom gratuluje i duzo zdrowka życzę:)

    agatkaa lubi tę wiadomość

    oar83e3kh41qkutl.png
    20151017580117.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania85 wrote:
    hej dziewczyny, czy mogę i ja dołączyć...???
    Nie wiem sama czy mogę juz testowac, bo według ovufriend ovulację miałam 28 lipca,czyli jestem juz w 16 dpo i teoretycznie @ spóźnia mi się 4 dzien. Ale nie jestem do konca pewna czy program mi dobry dzien owulacji wyznaczył, wydaje mi się ze mogła byc poźniej np. 6 sierpnia lub wcale, bo jakis mały wzrost i niskie temperatury mam... Niesety jestem 8 m-cy po ostawieniu anty i moje cykle sa bardzo niereguralne, a i sluz i temp pozostawia wiele do życzenia... testowałybyscie juz na moim miejscu????
    e3cf0d86aa4f6120f8b414d1a50c5298.png
    rzeczywiście trochę wygląda tak jakby była 6.08 tylko wtedy nie odnotowałaś żadnego śluzu, za to płodny miałaś w lipcu więc ovufriend wtedy wyznaczył Ci owulkę. ten spadek z wczoraj pasowałby do zagnieżdżenia :) ja chyba bym poczekała z tym testowaniem kilka dni.

    Mania85 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania85, jesli faktycznie owulka była u Ciebie 6 sierpnia to chyba troszke za wcześnie może być na test ale jesli w lipcu, to jak najbardzej :)

    Mania85 lubi tę wiadomość

  • Mania85 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za podpowiedzi, ja jakos tez tak slabo wierze ze ta owulacja byla w lipcu, wiec moze rzeczywiscie zeby sie za szybko nie rozczarowac, test zrobie w niedziele...

    agatkaa lubi tę wiadomość

    oar83e3kh41qkutl.png
    20151017580117.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej robić w dniu spodziewanej @, niby na opakowaniu testu jest że wykrywa po 6 dniach od zapłodnienia ale rzadko komu tak szybko wychodzi, ja wcześniej robiła test 8 dni niby po owulce i nic nie wyszło.
    A z kolei moja szwagierka źle się czuła, robiła sobie 3 testy, każdy negatywny i dopiero na becie wyszło że ciąża

    agatkaa lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Eliza Pyza Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze moja @ ma przyczlapac 18, jestem obecnie 12 dni po owu ale juz zdazylam zrobic mase testow ciazowych....oczywiscie juz plakam i zaraz ponownie narasta nadzieja...wiem ze za wczesnie na testy ale jestem cholernie niecierpliwa.
    Heathera gratuluje zielonej kropeczki aby rosla duza i zdrowa!!
    Mam nadzieje ze dolacze do grona tych z negatywnymi testami i pozytywna niespodzianka.

    Powodzienia dziewczyny i kurcze musi sie udac!!!!

    Heathera lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczynki z Wami :)

    Ja juz kawke popijam:)

    Dzis z rana bol janika, dość intensywny ale tylko 10 min i juz jest ok, nic nie boli poki co;)

    Ale fajnie ze piątek :) Wyjezdzamy na week nad jeziorko, ale się cieszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u mnie nadal nic. Wczoraj wieczorem strasznie bolał mnie jajnik, ból był nie do wytrzymania. Nie wiem co jest grane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    Hej dziewczyny :) u mnie nadal nic. Wczoraj wieczorem strasznie bolał mnie jajnik, ból był nie do wytrzymania. Nie wiem co jest grane

    Rano też mialam taki bol ale trwal może z 10 min i poki co spokoj :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cisza. 33dc

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zaczal mnie bolec krzyz i taki jakby podbarwiony sluz czyli....chyba się zaczyna...

  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też kilka dni temu bolał jajnik lewy tzn tak kuł przez jakieś 5 minut co 5/10 sekund

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mania85 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie tez nadal cisza poza tym ze piersi ciagle wrazliwe... ale chcialam Was podpytac o jedna rzecz. Mianowicie dzis rano odnotowalam az 6cio stopniowy wzrost temp w porownaniu z wczorajsza (36,6-37,2), ale niestety to raczej nie jest dobry znak bo chyba mnie lapie przeziebienie:-(obudzilam sie z bólem gardla i zawalonym nosem, teraz ciagle kicham, z nosa mi sie leje wiec mysle ze ta wysoka temperatura to przez to...powinnam chyba zlekcewazyc dzisiejszy pomiar?

    oar83e3kh41qkutl.png
    20151017580117.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania85 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie tez nadal cisza poza tym ze piersi ciagle wrazliwe... ale chcialam Was podpytac o jedna rzecz. Mianowicie dzis rano odnotowalam az 6cio stopniowy wzrost temp w porownaniu z wczorajsza (36,6-37,2), ale niestety to raczej nie jest dobry znak bo chyba mnie lapie przeziebienie:-(obudzilam sie z bólem gardla i zawalonym nosem, teraz ciagle kicham, z nosa mi sie leje wiec mysle ze ta wysoka temperatura to przez to...powinnam chyba zlekcewazyc dzisiejszy pomiar?
    Możliwe że właśnie choroba Cię dopadła :/ Chociaż w mojej pierwszej ciąży miałąm bóle głowy, osłabienie i czułam się jak na grypę nawet aspirynę sobie na to wzięłam, a wyszło że to ciąża. Tylko, że ja nie miałam bólu gardła.

    A kiedy masz termin @ ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 11:26

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Mania85 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heather @ powinna do mnie przyjsc juz 5 dni temu, ale wydaje mi sie ze owulacje mialam pozniej niz mi program wyznaczyl, dlatego mam chec poczrkac jeszccze z testowaniem, tym bardziej ze po odstawieniu anty Cykle mi sie calkiem rozlegulowaly i jeszcze teraz te cholerne przeziebienie mbie dopadlo.... nawet nie wiem czy moge brac cos od przeziebienia w mojej sytuacji?

    oar83e3kh41qkutl.png
    20151017580117.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu zrobiła by test rano jutro i jak będzie negatywny to spokojnie możesz brać leki, bo tak to najbezpieczniej apap bo w ciąży można go brać. Najwyżej jakby wyszedł negatywny a za tydzień np dalej by nie było @ to bym drugi zrobiła.

    agatkaa lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo często na początku ciąży łapie przeziębienie bo organizm skupia się na ciąży a nie na nas. Ja tak miałam za obydwoma razami.Także to może być znak że się udało. Trzymam kciuki. Po terminie spodziewanej @ test możesz robić o każdej porze dnia, więc czekamy na niusy :)

    agatkaa lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ