X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpiszecie mnie na 18.08 ?

    Dziś 10 dpo , szlak mnie trafi z tym czekaniem ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 10:15

  • karo_line Przyjaciółka
    Postów: 98 46

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu mi od razu of wyznaczył ciągła linię, 3 dni po owulacji. W zeszłym cyklu mi zmieniał i była wpierw przerywana, wiec w sumie nie wiem na czym to polega.
    Dziewczyny proponuje, żebyśmy gadały o wszystkim tylko nie o testowaniu. Może jakimś cudem o tym zapomnimy ;)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    f412f7c64b1357bf99044a4395d60171.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech u mnie 9 dpo i jest tak jak ostatnio do 8 dnia temp. rosła a od 9 spadała więc pewnie nici z boćka.

    Porozmawiajmy o pogodzie :D hehe albo o tym czy długo wasi mężowie albo partnerzy starali się o was czy od razu wiedzieliście że to ten?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 10:21

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Już jestem w domu :)
    Wczoraj powtarzałam badania i tsh spadło do 1,3 niestety progesteron spadł do 22 a beta urosła do 12656. Czyli znowu średnie te wyniki chyba. W czwartek za tydzień mam wizytę u gina (niestety bez usg) a kusi mnie coraz bardziej żeby zobaczyć co tam w środku mieszka (sztuka czy dwie?). Do 9 września ćwiczę silną wolę :)

    Katarzyna87, Agga, Ewelcia lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za tym, by gadać także o czymś innym, bo do głowy dostanę ;p

    Własnie skonczyłam czytać http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143149/sprzedana-moja-historia
    Powiem Wam, ze dawno mnie tak książka nie ruszyła! Jest dziewczynie uwiedzionej przez 'przyjaciela', który potem zmusza ją do prostytucji. O tym co dzieje się w głowie takiej dziewczyny.
    Najgorsze jest to, że to książka na faktach!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 10:28

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z fajnych książek polecam też "Więzień labiryntu " Jamesa Dashnera :)


  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ksiazek za bardzo nie czytam za to wciaglam sie w serial ''Gra o tron'' ale kolejny sezon jesli dobrze pamietam dopiero w kwietniu;/ mose w takim razie przeczytam ksiazki zeby czas szybciej zlecial;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczełam podczytywac różności :) ale mam teraz jakis nawet dwie ksiażki tytułu teraz nie pamiętam hehe ale popatrze i dam znac :0

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie dzisiaj CIEŃ CIENIA CIENIOWATEGOOOOOO 13dpo testami pepino czułość 10...

    Katarzyna87, shimmer_lip, Magda_lena88, Tysia85, magda-ck, Agga, beti97, Ewa99, Bąbelek86, Ewelcia lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja druga połówka chciała ze mną "chodzić" jak mieliśmy 16 lat, ja wtedy jakoś nie wyobrażałam sobie mieć chlopaka na stałe. Wysyłał mi walentynki, spotykaliśmy się czasem, on coś się starał, a ja ... cóż ;p

    Po dwóch latach umówiłam się na randkę z pewnym gościem, okazało się, że to był kolega z klasy mojego lubego.

    Przez dwa lata chłopak zabiegał o mnie, a ja to olewałam, jak na owej randce usłyszałam, że zarywa to jakiejś innej coś mi odwaliło ;p - jak to z inną, przecież on jest mój ;p

    Po jakiś 2 mc byliśmy razem i jesteśmy do teraz ;D

    Tadaaaam - moja historia w wielkim skrócie ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie moj zaczal pisac wiadomosci na fb, po jakims tygodniu spotkalisjy sie i pozniej juz szybko poszlo tylko,nze ja tego na poczatku nie traktowalam calkiem powaznie ale z csasem coraz bardziej mi zalezalo no i jestesmy razem juz 3 lata:-) niesamowicie szybko to zlecialo;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    dziewczyny u mnie dzisiaj CIEŃ CIENIA CIENIOWATEGOOOOOO 13dpo testami pepino czułość 10...
    mam nadzieję, że z dnia na dzień kreska będzie ciemniała albo potwierdzisz sobie wynik badaniem z krwi :) bo nie chcę zabierać nadziei ale pepino o czułości 10 (paskowy) lubi oszukiwać nie wiem co jest z tymi testami ale sporo dziewczyn tak miało, że pozytyw a ciąży brak. Ja tak miałam w 3cs pp dwa pozytywne ten mój cień to nawet nie był aż takim cieniem bo dość intensywna była ta kreska i to było 13dpo i 14dpo a hcg z krwi wynosiło tylko troszkę powyżej 3..więc ja wiem, że już nigdy testu przed terminem @ nie robię a już wgl. paskowych pepino o czuł.10...
    Ale za Ciebie 3mam kciuki <3
    A tak wgl. to życzę Wam udanego długiego weekendu <3 k05156.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 10:47

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    dziewczyny u mnie dzisiaj CIEŃ CIENIA CIENIOWATEGOOOOOO 13dpo testami pepino czułość 10...


    gratulacje :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u bąbelka też cień cienia ;)
    Jutro będzie powtarzać;)

    Bąbelek86 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    mam nadzieję, że z dnia na dzień kreska będzie ciemniała albo potwierdzisz sobie wynik badaniem z krwi :) bo nie chcę zabierać nadziei ale pepino o czułości 10 (paskowy) lubi oszukiwać nie wiem co jest z tymi testami ale sporo dziewczyn tak miało, że pozytyw a ciąży brak. Ja tak miałam w 3cs pp dwa pozytywne ten mój cień to nawet nie był aż takim cieniem bo dość intensywna była ta kreska i to było 13dpo i 14dpo a hcg z krwi wynosiło tylko troszkę powyżej 3..więc ja wiem, że już nigdy testu przed terminem @ nie robię a już wgl. paskowych pepino o czuł.10...
    Ale za Ciebie 3mam kciuki <3
    A tak wgl. to życzę Wam udanego długiego weekendu <3 k05156.gif
    zrobiłam bete wynik popołudniu, nie ekscytuje się bo to może być fałszywy alarm..

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry,
    u mnie pepino nigdy nie wyszedł pozytywny, ale za to te z allegro to namiętnie bladziuteńka druga kreska..... test testowi nierówny a i organizmy różne.

    pozostaje nam cierpliwie czekać (taaaaaa, mówię to ja, która testy robi od 10dpo ;-)) i cieszyć się pozytywami innych mamusiek :-)

    Ja się w tym miesiącu pogubiłam już totalnie, jesteśmy w trakcie przeprowadzki z jednego końca Polski na drugi więc i na serduchowanie czasu/ochoty/siły brak. Może to i lepiej, pierwszy miesiąc nie będę jak głupia testów trzaskała ;-)

    Miscelle, a może wrzucisz nam fotkę Twojego cienia? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 11:02

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie dostanę ten pepino o czułości 10 ?

  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tesco, w kauflandzie;p dziewczyny jak tu foto wrzucic?

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Ja też jestem za tym, by gadać także o czymś innym, bo do głowy dostanę ;p

    Własnie skonczyłam czytać http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143149/sprzedana-moja-historia
    Powiem Wam, ze dawno mnie tak książka nie ruszyła! Jest dziewczynie uwiedzionej przez 'przyjaciela', który potem zmusza ją do prostytucji. O tym co dzieje się w głowie takiej dziewczyny.
    Najgorsze jest to, że to książka na faktach!
    Czytałam w zeszłe wakacja ta ksiazke. Z koleżanka wyrywałyśmy sobie jak jedna szła do basenu, druga leżala na leżaku i czytała i tak na zmianę. W niektórych momentach płakać mi sie chciało-własnie zwrusza najbardziej to, że to wszystko dzieje sie obok nas i tak cześto dziewczyny to spotyka. Ehhh- przeczytaj sobie jeszcze inne z tej serii.

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ