X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wybaczcie ze mnie nie bylo nie mialam do tego glowy calkiem.Mielismy wypadek niedosypiam dzis mnie wypisuja skonczylo sie u mnie na siniakach i zadrapaniach gorzej z M. I tak bede w szpitalu przy nim.

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Witajcie wybaczcie ze mnie nie bylo nie mialam do tego glowy calkiem.Mielismy wypadek niedosypiam dzis mnie wypisuja skonczylo sie u mnie na siniakach i zadrapaniach gorzej z M. I tak bede w szpitalu przy nim.


    O kurcze... przykro mi :(
    trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia :* <3 mam nadzieję że to nie jest nic poważnego <3

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd ja bym uznała go za pozytyw bo jak widziałaś wcześniej moje testy wychodzą dużo jaśniej :) Zaznacz w notatkach że jest + i poczekaj na jutrzejszy test, jeśli wyjdzie negatywny albo jaśniejszy to sprawa wyjaśniona - a no i skok powinien być temperatury :) Mój dzisiejszy test (pierwszy z góry) jest na bank pozytywny bo mam taki ból jajnika lewego że nie da się wytrzymać - jutro pewnie będzie już tylko jedna kreska :P
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b51dfef38871.jpg

    AnnaMaria u mnie jak zerkniesz na wykres temperatura jeż jest bardzo niska, natomiast ja wiem że jest to spowodowane tarczycą - przy niedoczynności często zdarza się niska temperatura ciała i wieczne uczucie zimna.[/b]

    Maluszku co się stało? Jaki wypadek? Jesteście cali? Mam nadzieję że z dzieciątkiem wszystko w porządku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 14:51

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Witajcie wybaczcie ze mnie nie bylo nie mialam do tego glowy calkiem.Mielismy wypadek niedosypiam dzis mnie wypisuja skonczylo sie u mnie na siniakach i zadrapaniach gorzej z M. I tak bede w szpitalu przy nim.

    Maluszku bardzo mi przykro:( i mam nadzieje ze szybko wyjdziecie ze szpitala i wszystko bedzie dobrze!
    Ściskam was i życzę szybkiego powrotu do zdrowka.

  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia - to ja dzisiaj działam.... bo te testy co wskazuja bladziocha na owu sa inne niz w tamtym cyklu, moze tez je zle zrobilam i sa pozytywne jednak... a tez mam bol jajora dzisiaj i sluz rociagliwy... :)chyba nie zaszkodzi jak bedzie ♥ codziennie? :) u Maluszka nie zaszkodzilo:)
    Maluszek zdrówka WAM!

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mówiłą że codziennie to się strzela ślepakami bo plemniki potzrebują czasu na regenerację, ale zawsze jakiś jeden zregenerowany może się trafić :P

  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia
    no i ja dlatego siedze i mysle czy jak wczoraj bylo ♥ to czy dzisiaj tez probowac czy poczekac do jutra i tak co 2 dni...

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy można <3 dzień przed wizytą na monitorowanie?

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Dziewczyny czy można <3 dzień przed wizytą na monitorowanie?
    dołączam się do pytania

    Angelabd lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio czytalam arykul lekarza ktory pisal ze codzienne wspolzycie wcale nie wplywa zle na plemniki. Prawda ze jest ich mniej ale sa bardziej ruchliwe i lepsze. Ale ile w tym prawdy...bywa roznie:-)
    Co lekarz to opinia :-)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w książce "w oczekiwaniu na dziecko" w tabelce "fakty i mity" również wyczytałam, że to mit że nie można się kochać codziennie, a wręcz przeciwnie - powinno się bo zwiększa to prawdopodobieństwo zajścia :)
    I bądź tu mądra...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 17:00

    Ewelcia, gosia86 lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki a co z tym <3 przed monitorowaniem? można? czy zaburzy to obraz USG?

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na monitorowaniu, ja bym sobie chyba odpuściła, żeby czasem lekarz nie pokazywał mi na monitorze ruchliwych plemniasów :P Chociaż nie wiem czy byłoby coś widoczne :)

    Co do <3 codziennie to widzicie że co lekarz to opinia więc.... jak ma się ochotę to powinno się <3 (tak jak my wczoraj). Dzisiaj na bank mam owulację bo tak mnie naparza jajnior że masakra... może niedługo się przekonam czy to prawda czy mit :P

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myslici na temat tego typu
    27.08 umowilam się na wizytę
    test z krwi mogę zrobić 30.08 czy jeśli pójdę na ta wizytę to może ona cos zaszkodzić?
    wizyta w szpitalu wiec z usg

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tej pory serduszkowaliśmy codziennie w okolicach owulki, w tym cyklu postanowiliśmy co 2-3 dni a po podaniu w sobotę pregnylu <3 już 3 dni z rzędu :) może to przyniesie efekt :)

    Angelabd, Ewelcia lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki słyszałam że jeśli się ogólnie często <3 to trzeba pozom nadal utrzymać bo się męski orgnizm przyzwyczaja, jeśli rzadziej to i rzadziej podczas owulki bo też są tak plemniczki przyzwyczajone.

  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluszku strasznie mi przykro:/ mam nadzieje ze z Wami wszystko ok:*
    Angelabd ja w niedziele wieczorem serduszkowałam i w pon byłam na monitoringu i było ok:D

    moja gin wczoraj mi mówiła że mamy <3 codziennie od owu i jeden dzień po:D



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 17:39

    gosia86, Angelabd lubią tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszku trzymam za Was kciuki!

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja prolaktyna to 26 a po obciążeniu 310 a może wzrosnąć max 5 krotnie... Myślicie ze dostanę bromek? Castangus niewiele tu pomoże?

    Przestrzegam-badajcie też tą po obciążeniu-codziennie się stresujemy więc codziennie mamy tą po obciążeniu.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona powiedz mi tylko czy jak robiłaś prl to brałaś leki na tarczycę??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 18:32

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ