X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika, możesz sobie pozwolić na wszystko, bo to Twoje ciało i Twój chłop :) - nic na siłę. Skoro czujesz potrzebę przerwy, to ją zrób. Czas owulacji ma też to do siebie, że mamy większą ochotę na seks - znowu mądrość matki natury.

    eunika, Andzia33 lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza, zapisalas sie juz na wizyte do gin?
    nie wiem czy jest sens isc przed 6 tyg? U mnie poki co 4t2d.

    relgh371zv6v421k.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Eunika, możesz sobie pozwolić na wszystko, bo to Twoje ciało i Twój chłop :) - nic na siłę. Skoro czujesz potrzebę przerwy, to ją zrób. Czas owulacji ma też to do siebie, że mamy większą ochotę na seks - znowu mądrość matki natury.

    masz siłę, nie będę przesadzać. jak będziemy mieli ochotę to dobrze a nie to nie. Boję się znów zobaczyć 1 kreskę ale moja paranoja nic tutaj nie pomoże... wrzucam na luz :)

    Makcza lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę się zrelaksować, mężuś wróci za godzinkę więc mam trochę wolnego... do jutra :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalio, zapisałam się na konsultację w tę środę. Chcę się dowiedzieć, co powinnam wiedzieć :)

    Myślę, że to będzie 5 minutowa rozmowa - dzień dobry, mam 2 kreski. Kiedy ostatnia miesiączka? A, to proszę przyjść na badanie za miesiąc. Unikać kawy i niezdrowego żarcia. Do widzenia.

    Tak to sobie wyobrażam, ciekawe, czy mnie policzą za taką konsultację. U tej lekarki byłam do tej pory raz, zrobiła na mnie dobre wrażenie, ale to jest taka mini-klinika, nie wiem jeszcze, jakie są zasady. Jak będą przeginać, to się zapiszę przez NFZ, mam pod domem mały szpital z przyjemną przychodnią.

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza, no tak pewnie tak to będzie wygladalo :)
    ale,moze,od razu zaloza kartę ciąży. Ja sprobuje sie zapisać na początek przyszlego.pozdrowienia :)
    Eunika, wrzucenie na luz baaardzo pomaga ale wiem z wlasnego,doświadczenia, ze to niezmiernie trudne. Powodzenia :)

    eunika lubi tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane :*
    chyba jednak nici z tego cyklu :( @jeszcze niema ale plamie na brazowo lekko :( niewiem co jest :( martwie sie,ze jak jestem w ciazy to cos jest nie tak :( niewiem co robic :(

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka idz do lekarza. albo na bete. bedziesz miala czarno na bialy. siedzenie i jeczenie w niczym nie pomoze...

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33
    daj koniecznie znać jak po zabiegu? co i jak?gdzie będziesz miała zabieg?
    trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:*

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • Ewelina Autorytet
    Postów: 636 377

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś betę - 355 :) Wygląda na to, że jestem na dobrej drodze do zostania sierpniową mamusią. Poza tym zero objawów, a Wy jak dziewczyny?

    samira, basiulkaa_89, Andzia33, Matylda36, Gośśśka, eunika lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68384.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina super! :) moja dzisiejsza beta to 378, wiec chyba podobny czas u nas :)
    z objawów tylko wrażliwe i ciezkie piersi oraz podekscytowanie i brak apetytu.

    basiulkaa_89, ;oniqa, Andzia33, Gośśśka lubią tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla zafasolkowanych a dla reszty zielonych kropeczek:)

    Andzia33, Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam po kolejnym gorącym dniu ufff..we czwartek ma być 37*C przegięcie wrrr...

    niby u mnie ostatni dzień lutki ale nie wiem co zrobić bo betę mogę dopiero w czwartek(kasa,kasa) a ciążowy paskowy może jeszcze nie wyjść aaa i boję się ja jutro odstawić :( ,chociaż w piątek wyszedł negatyw...


    poza tym dają znać moje dolegliwości mam takie dziwne poty jakby od mięśni czy stawów ,nie kumam ...a czuję taka sztywność w stawach i do tego mam takie nerwobóle szczególnie w barkach albo tarczyca(biorę już lek) albo te bóle od jelit (wrzody),refluks żołądkowy)ehhhh...starość nie radość ;) młodość nie wieczność ...
    a gastrolog za tydzień ...

    trzymam kciuki za wasze kolejne cykle i Gratuluje kolejnych Fasolek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira nie odstawiaj... do czwartku juz niedaleko :) zrobisz sobie betke tak jak chcesz i bedziesz miala spokojne sumienie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jestem sierpniowa mamusia! Pierwszy cykl staran i sie udalo. Nie wiem jakim cudem... Wprawdzie z synkiem tez za pierwszym razem sie udalo ale myslalam, ze dlatego ze pigulki odstawilam. Test zrobilma 9 dniu po owulacji i juz bylo widac druga kreske. Wydaje mi sie, ze do zagniezdzenia doszlo okolo 5 dpo, bo 6 dpo mialam plamienia implantacyjne.
    Wszytkim zycze II na testach!

    Pismak, samira, ;oniqa, Matylda36, Andzia33, Ewelina, Gośśśka, Iwka, Modnisia lubią tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Dziewczynki jestem sierpniowa mamusia! Pierwszy cykl staran i sie udalo. Nie wiem jakim cudem... Wprawdzie z synkiem tez za pierwszym razem sie udalo ale myslalam, ze dlatego ze pigulki odstawilam. Test zrobilma 9 dniu po owulacji i juz bylo widac druga kreske. Wydaje mi sie, ze do zagniezdzenia doszlo okolo 5 dpo, bo 6 dpo mialam plamienia implantacyjne.
    Wszytkim zycze II na testach!

    GRATULACJE!!! Spokojnych 9 miesięcy i o wiruski prosimy!

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    witajcie kochane :*
    chyba jednak nici z tego cyklu :( @jeszcze niema ale plamie na brazowo lekko :( niewiem co jest :( martwie sie,ze jak jestem w ciazy to cos jest nie tak :( niewiem co robic :(


    Basiulko wszystko bedzie dobrze musi byc. Podobno takie plamienia sie zdarzaja na poczatku ciazy najlepiej idz szybko do lekarza trzymam mocno kciuki kochana :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    witajcie kochane :*
    chyba jednak nici z tego cyklu :( @jeszcze niema ale plamie na brazowo lekko :( niewiem co jest :( martwie sie,ze jak jestem w ciazy to cos jest nie tak :( niewiem co robic :(
    Ja mialam takie brazowate plamienie jak sie dzidzia zagniezdzala. jesli jestesw ciazy to moga one oznaczas ze cialko zolte ma problem z produkcja progesteronu. Ja biore Luteine 2 razy dziennie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobietki
    Stinka i Ewelina gratulacje i spokojnej ciąży!!!!
    Super,że robi się tak zielono i tyle dzidziulków przybywa!!!
    Modnisia-dzięki i na pewno się odezwę jak będę już w domu,robię na nfz u nas w szpitalu,strasznie mam stracha nie przed samym zabiegiem,ale tym znieczuleniem całkowitym[boję się ,że się nie obudze]
    A ty kiedy się wybierasz?

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira,ja tez biorę luteinę 11 dni w 12 robię test i jeżeli nic to odstawiam i okres mam za 3 dni,też na początku bałam się odstawiac i moja gin mówiła ,że mogę sobie przedłużyc o 3 dni i znów test,ale po jakimś czasie stwierdziłam,że to nie ma sensu,bo tylko wydłużam cykl.U Ciebie może byc inaczej bo masz bardzo długie cykle,jak Ci mówił gin?

    Andzia33
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ