X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie nowe fasolki :-) Rozkręciło się nam na ovu dzidziusiowo :-D Oby ta passa trwała ;-)

    Gratulacje dziewczyny!

    Andzia33, Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski

    a ja wczoraj miałam doła , popłakałam sie i chyba mi jakies nerwy pisciły , o których nic nie wiedziałam..o matko kiedy to sie w końcu skonczy .. 13 mieisecy moze zamiast byc pechowymi niech sie udało... brak mi już sił jak na to wszytsko patrze ... z mieisaca na miesiac wypieram mysl o ciazy , pytanie kiedy powiem sobie stop..:(

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do 10 sierpnia jak bedzie @ to odpuszczam sobie obserwacje i mierzenie tempki. bo jak na razie to w tym cyklu moj wykres jest bardzo dziwny.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka gratulacje

    MariaAntonina <przytul> bedzie dobrze kochana... moze odpusc sobie forum na jakis czas? moze poczujesz sie lepiej?

    Madzianka no mam nadzieje ze " nie przyjdzie ;) bo twoj wykres naprawde ladny :)


    Ja bede sprawdzac tempke do puki mi sie cykle nie ureguluja... a jak widac.. do tego jeszcze daleko =/

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka przepraszam,że tyle razy mi wkleiło pod Twoim wykresem,ale najpierw nie chciało wcale.

    Andzia33
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) jak tam dzionek mija u Nas w Norwegi pochmurno i brzydko mam nadzieję że jak w poniedziałek przylecę do Polski to trafię jeszcze na odrobinę słoneczka :) a co do cyklu to tempka dziś spadła do 36,35 :/ dziwny mam ten miesiąc jakieś osłabienie czy co? nie wiem

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Stinka gratulacje

    MariaAntonina <przytul> bedzie dobrze kochana... moze odpusc sobie forum na jakis czas? moze poczujesz sie lepiej?

    Madzianka no mam nadzieje ze " nie przyjdzie ;) bo twoj wykres naprawde ladny :)


    Ja bede sprawdzac tempke do puki mi sie cykle nie ureguluja... a jak widac.. do tego jeszcze daleko =/


    Puszku ja i tam mało siedze na forum.. ale najgorsze jest to , ze jak sie teraz nie udało.. to bedze wkuta na makasa bo pecherzyk ładny potwierdzony na USG , serduszkowanie było , na luzie wszytsko.. ach dzis sie zastanawiałam czy isc na bete .. ale powiedziałam soebie NIe..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki :) wszystkim mamusiom gratuluję!!!!!! a reszta- nie załamywać się!!! ja nadal czekam na owu, mam nadzieję, że to już dziś bo jak nie to się uduszę...

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina i Natalia gratuluje :) :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :) chciałam się tylko przywitać i pogratulować wszystkim świeżo upieczonym mamusiom :)

    U mnie ten miesiąc na totalnym luzie, ale to dlatego, że zdecydowaliśmy się w końcu na in vitro, aby dłużej nie czekać i nie marnować czasu...robimy wszystkie potrzebne badania i prawdopodobnie już we wrześniu startujemy z całym "procesem". Niestety do tego in vitro finansowanego trzeba zrobić w cholere badań płatnych zanim zacznie się ta część dofinansowana. Akurat jak byłam ostatnio na wizycie, to miałam dni płodne i miałam 2 piękne pęcherzyki :) więc cieszę się, że same się pojawiają, to może będzie łatwiej przy zapłodnieniu.

    Trzymam mocno kciuki za resztę kobietek, oby ten miesiąc był tym szczęśliwym :)

    Andzia33, eunika, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia,a może zdązysz zajśc nim zaczniesz inv

    Nusia lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe byłoby super Andzia, ale jakoś w to już nie wierzę...

    w sumie to chciałabym, żeby okres przyszedł jak najszybciej bo muszę w 2-3 dniu cyklu zrobić badanie FSH, potem chcemy pojechać w końcu na wakacje i pewnie od kolejnego cyklu ruszymy ze wszystkim :)

    do @ jeszcze 8-9 dni a mnie już brzuch boli! chyba z nerwów hehe

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a próbowaliście inseminacje?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dziewczynę ,która starała się 9 lat [naprotechnologia...zjeżdziła pół polski]i zapisała się na inv ,które miała miec w czerwcu,odpuściła zupełnie,bo już myślami była ,że w czerwcu się uda i w styczniu okazało się ,że zaszła naturalnie.Urodziła zdrową córeczkę ...tak więc nic nie wiadomo,może ktoś tam już mieszka,a może na wakacjach się uda,trzymam kciuki!

    Nusia lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Nusia a próbowaliście inseminacje?

    http://www.mamazone.pl/tv/film,5482,inseminacja.aspx
    wejdź sobie na tą stronke fajne są tu filmiki i in vitro i inseminacji a także ICSI

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu nie próbowaliśmy bo ja mam jeden jajowód usunięty a drugi niby jest niedrożny a inseminacji nie robi się przy niedrożnych jajowodach.

    dzięki za linka do stronki :) pooglądam sobie z przyjemnością ;)

    Andzia no ja też słyszałam wiele przypadków, ze dziewczyny zachodziły w ciążę jak już miały mieć in vitro, ale jakoś nie wierzę, że mnie też by to mogło spotkać, dlatego cieszę się, że podjęliśmy taką a nie inną decyzję :) jak dobrze pójdzie to w październiku będą mamą :) oby!!!

    i powiem Wam szczerze, że jak już poszliśmy na tą 1 wizytę i decyzja została podjęta to aż mi ulżyło...bo już po prostu nie miałam siły na kolejne rozczarowania, co miesięczne dołki i życia od okresu do okresu, odliczania dni do owulacji, od owulacji do okresu, masakra!

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój kolega ma siostrę, która starała się zajść w ciążę przez 19 lat!!!! lekarze nie dawali jej żadnych szans, rozwiodła się z meżem, straciła już całkiem nadzieję, bo była już po 40...wyjechała na 3 miesiące do tego mojego kolegi do san francisco, zaczęła chodzić z nim na siłownię, zmieniła styl odżywiania, schudła i po 3 miesiącach zaszła naturalnie!
    no i komu tu wierzyć! lekarzom??? :) chyba nie do końca :) cuda się zdarzają :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia trzymam za ciebie kciuki mam nadzieję że w przyszłym roku dołączy do Was mały urwisek :)

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe dzięki Kochana :) Wam życzę dokładnie tego samego :) musi się nam wszystkim w końcu udać :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam pażdziernikowego dzieciaczka w domu, życzę Ci żeby się udało!
    i wszystkim pozostałym też !bo udrażnianie jajowodu to chyba przez laparoskopię i nie jest takie proste,ale może się mylę,....na pewno nie będzie potrzebne,ale nie wolno Ci od nas uciekac,będziemy nadal dopingowac,wspierac i wspólnie czekac na fasolkę

    Andzia33
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ