X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale opuscić was nie zamierzam :P

    Iwka, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    szkoda ze nikt nie czyta moich postów i na liście tez mnie nie ma :( chybam za stara na ta listę :P


    samira bo naprawde nie ogarniam .. jaka jestes stara? masz juz bujany fotel i beret z antenka z filcowymi kapciami a w radiu gra muza z RM od ks. Rydzyka .. ? co , ze tak piszesz ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 11:50

    samira, Makcza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    szkoda ze nikt nie czyta moich postów i na liście tez mnie nie ma :( chybam za stara na ta listę :P

    Kochana ja nie widziałam Twoich postów bo w ogóle zrezygnowałam z nadrabiania zaległości, nie mam czasu na to :) ale dziś spojrzałam, wczoraj napisałam Ci pod wykresem że wg mnie to ciąża a test to wg mnie za wcześnie jeśli owu była tak jak zaznaczone... poczekaj i się nie stresuj... łatwo powiedzieć jak sama się stresuję ciągle... :)

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    samira bo naprawde nie ogarniam .. jaka jestes stara? masz juz bujany fotel i beret z antenka z filcowymi kapciami ? co , ze tak piszesz ...
    buhahahaha dobre ,padam hahaha a bujane fotele lubię :D stuknęło w kwietniu 38 wiosen :P

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    a to instruktaż...jest watek Lista starajacych sie 2013/2014


    nstruktaż: Jeśli chcesz być na liście to proszę o namiary na priv..każde zmiany i aktualności też proszę kierować na priv.

    Tabelka będzie uzupełniana i aktualizowana . Jeśli dam to ogarnąć..

    Zawsze aktualna wklejona w tym poście. w 1 moim wpisie..:)
    jestem głupia chyba bo nie ogarnęłam ostatniego zdania :O

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i co , ja mam 31 ani sie obejze a bede babcia.. po 40 heeee..
    nie wazne ile masz w metryce wazne na ile sie czujesz . ja sie czuje ciagle na 18 ..

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    no i co , ja mam 31 ani sie obejze a bede babcia.. po 40 heeee..
    nie wazne ile masz w metryce wazne na ile sie czujesz . ja sie czuje ciagle na 18 ..
    ja przez swoje dolegliwości to czasem na 75...:) czasem ...;)

    ja babcia tak na serio to za jakieś 10lat bym chciała zostać ,mój syn w październiku kończy 18 ,mam nadzieje ze się dostosuje hehe

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to prosze namiary na siebie ...na priv..

    Jesli jestes moja przyjaciółka to wyslesz mi bez ale wiadomosc .

    Jesli nie to musisz mnie dodac do swoich Przyjaciółek.. ;) pprzes wysłanie zaproszenia .. albo ja to zrobie , bo nie wiem czy juz tego nie zrobiłam..

    samira lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    No to prosze namiary na siebie ...na priv..

    Jesli jestes moja przyjaciółka to wyslesz mi bez ale wiadomosc .

    Jesli nie to musisz mnie dodac do swoich Przyjaciółek.. ;) pprzes wysłanie zaproszenia .. albo ja to zrobie , bo nie wiem czy juz tego nie zrobiłam..
    tak tak my już przyjaciółki :)

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    buhahahaha dobre ,padam hahaha a bujane fotele lubię :D stuknęło w kwietniu 38 wiosen :P
    To młoda dziołcha jesteś :D Moje koleżanki w pracy tyle mają pomimo różnicy ja jej nie czuję :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzis jakas do doopy.. nocna burza mnie wykonczyła do tego bolą mnie nie wiem co jajniki czy co ..jeszcze seven day.. I sie okaze czy @ czy II krechy ..dziś tak ściemniam w pracy , ze jakby ktoś sprawdził co zrobiłam to pewnie nie miał za dużo roboty. heee

    A i dziś lub jutro mam spotkanie ze ziomkami ze studi .. bo już chyba się za na stęsknili ..:)

    eunika, ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Ja jestem dzis jakas do doopy.. nocna burza mnie wykonczyła do tego bolą mnie nie wiem co jajniki czy co ..jeszcze seven day.. I sie okaze czy @ czy II krechy ..dziś tak ściemniam w pracy , ze jakby ktoś sprawdził co zrobiłam to pewnie nie miał za dużo roboty. heee

    A i dziś lub jutro mam spotkanie ze ziomkami ze studi .. bo już chyba się za na stęsknili ..:)

    mi się też dzisiaj nic nie chce, od rana sprzątam na raty, trochę zmyję naczyń i zaglądam na owu, potem znowu trochę sprzątnę i na owu :) w ogóle od wczoraj źle się czuję, też mnie bolą jajniki, wczoraj rano to nie mogłam nawet się ruszać tak bolało. Pomyślałam sobie że może za dużo <3 i dlatego wczoraj zarządziłam przerwę :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zwolnie trochę z Ovu.
    Zaczęło się niewinnie, pogaduszki, wykresiczki, pamiętniczek, tra la la la, mój się cieszył że na fejsbuku już tyle nie siedzę.
    Teraz codziennie widzi tylko ten różowy ekran na pulpicie i termometr między nogami.
    Poza tym zaczęłam operować językiem laboratoryjnym i pouczać panie laborantki.
    A teraz jak doszło do tego że kasę wydaję na lewo i prawo na badania (dziś dodatkowo zrobiłam anty TPO, TG) to chyba w domu dostanę niezłą litanię... A już myślę o montoringu cyklu, możliwych chorobach, a nawet badaniu nasienia pańcia!!!!! Zapytał mnie przy okazji czy twierdzę, że jego dzieci nie są jego....

    Chyba stąpam po cienkim lodzie.

    samira, eunika, Mikusia2, Lissa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Ja chyba zwolnie trochę z Ovu.
    Zaczęło się niewinnie, pogaduszki, wykresiczki, pamiętniczek, tra la la la, mój się cieszył że na fejsbuku już tyle nie siedzę.
    Teraz codziennie widzi tylko ten różowy ekran na pulpicie i termometr między nogami.
    Poza tym zaczęłam operować językiem laboratoryjnym i pouczać panie laborantki.
    A teraz jak doszło do tego że kasę wydaję na lewo i prawo na badania (dziś dodatkowo zrobiłam anty TPO, TG) to chyba w domu dostanę niezłą litanię... A już myślę o montoringu cyklu, możliwych chorobach, a nawet badaniu nasienia pańcia!!!!! Zapytał mnie przy okazji czy twierdzę, że jego dzieci nie są jego....

    Chyba stąpam po cienkim lodzie.
    Nie ty jedna miała takie jazdy...

    Ale niestety w tej trudnej drodze .. są właśnie takie sytuacje ...U ciebie to na razie krótko trwa i będziesz sobie wyrzucała różne rzeczy , ale pamiętaj ważne by mieć dystans do tego. Po dłuższych staraniach na pewno go nabierzesz...Mój N tez jak widzi ovu , to nie jest happy. Ale co dlatego ja jestem z reguły w dni powszednie i tylko do 15. daje to mój czas dla siebie . Jeśli zrobisz wszytskie badania bedzies poprostu spokojna i tu cie rozumiem , ja tez zrobiłam i moj n tez i jest oki. Teraz czeka mnie HSG ale nie płacze z tego powodu.. ważna jest psychika i to z nią trzeba umieć żyć i walczyć.. Dasz radę

    Ale musisz pamiętać jedno nie możesz przekładać siedzenia tu nad swoje życie w świecie żywych..a będzie dobrze :)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!
    ja też mam dzisiaj mega lenia, masakra jak mi się nic nie chce!!
    Jeszcze mam 8 dni do okresu a dzisiaj brzuch mam tak napeczniały jak balon i boli dół i jajniki! Piersi bolą też okrutnie i nie mogę ich dotknąć! Z miesiąca na miesiąc moje objawy przedokresowe nasilaja się, zwariować można!

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Ja chyba zwolnie trochę z Ovu.
    Zaczęło się niewinnie, pogaduszki, wykresiczki, pamiętniczek, tra la la la, mój się cieszył że na fejsbuku już tyle nie siedzę.
    Teraz codziennie widzi tylko ten różowy ekran na pulpicie i termometr między nogami.
    Poza tym zaczęłam operować językiem laboratoryjnym i pouczać panie laborantki.
    A teraz jak doszło do tego że kasę wydaję na lewo i prawo na badania (dziś dodatkowo zrobiłam anty TPO, TG) to chyba w domu dostanę niezłą litanię... A już myślę o montoringu cyklu, możliwych chorobach, a nawet badaniu nasienia pańcia!!!!! Zapytał mnie przy okazji czy twierdzę, że jego dzieci nie są jego....

    Chyba stąpam po cienkim lodzie.

    no Kochana jak się martwisz to badania na pewno nie zaszkodzą ale relaks od owu też może pomóc... równowaga najważniejsza chociaż bardzo nam o nią trudno. Maluszek u nas w głowie jest czasem tak ważny że zapominamy o wszystkim innym ale na pewno się doczekamy i wtedy będziemy się z tego wszystkiego śmiać :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    no Kochana jak się martwisz to badania na pewno nie zaszkodzą ale relaks od owu też może pomóc... równowaga najważniejsza chociaż bardzo nam o nią trudno. Maluszek u nas w głowie jest czasem tak ważny że zapominamy o wszystkim innym ale na pewno się doczekamy i wtedy będziemy się z tego wszystkiego śmiać :)

    i jak juz beda gnojjki latac dookola po pokojach, spac nam nie dawac, plakac bez powodu, rzucac wszystkimi zabawkami i robic histerie jak inne dziecko zacznie sie bawic ich autkiem - to wtedy wrócimy mylami, na cholere mi byly te wszystkie starania! :D

    na pewno kazdej mamie choc raz takie cos po glowie przelcialo!

    Makcza, eunika lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    i jak juz beda gnojjki latac dookola po pokojach, spac nam nie dawac, plakac bez powodu, rzucac wszystkimi zabawkami i robic histerie jak inne dziecko zacznie sie bawic ich autkiem - to wtedy wrócimy mylami, na cholere mi byly te wszystkie starania! :D

    na pewno kazdej mamie choc raz takie cos po glowie przelcialo!

    masz rację :) ubawiłam się tym tekstem i pomyślałam, że robimy co się da i należy się tak nie przejmować tylko trochę pokorzystać z tej "wolności" bo mimo wielu zalet macierzyństwa możemy za nią jeszcze zatęsknić :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie mówilam? moj pancio mnie wlasnie poprosil, zebym zniknela z Ovu i calego tego szalu ciazowego. powiedzialam mu ze ciezko mi by bylo was opuscic, a poza tym lubie chociaz tempke sobie pomierzyc. nie wiem. chyba tez sobei wyznacze jakies godziny tutaj :D

    zalozylismy sie o 200 euro ze zajde w ciaze w tym miesiacu. jak zajde ja mu place jak nie przynajmniej mi sie zwroci za wczorajsze badania...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 19:04

    MariaAntonina, eunika lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    zalozylismy sie o 200 euro ze zajde w ciaze w tym miesiacu. jak zajde ja mu place jak nie przynajmniej mi sie zwroci za wczorajsze badania...

    to Cie bedzie meczyl teraz, zeby nie przegrac ;)

    8599gov35hcg7r21.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ