X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Puszysta - kobieta, która znajdzie wszystko! :* :*
    jak sie ma duzo czasu to mozna wszystko :P
    Gośśśka wrote:
    my tu w Norwegi mamy 18 stopni i to wszystko plus od 3 dni leje, strasznie depresyjną mamy pogodę
    U nas nie lepiej..w Irlandii... maz 18 stopni i pada deszcz.... ja dzis nawet w kominku rozpalilam bo mi zimno.

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka to możemy się na tydz zamienic miejscem zamieszkania.. Dla mnie do 26 stopni jest wystarczająco. A dziś u nas 46 stopni w sloncu!!!W weekend ma się ponoc ochlodzic a od poniedziałku znow upal.
    DZieki Bogu ze nie miałam takiego upalu w dniu slubu!!!!!!!!!!!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe u Nas przed slubem tydzien padało, w piatek to juz byłam załamana ze taka pogoda, przyszla sobota, piekne słoneczko, cieplutko, a w niedziele dalszy ciag deszczu;)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    hehe u Nas przed slubem tydzien padało, w piatek to juz byłam załamana ze taka pogoda, przyszla sobota, piekne słoneczko, cieplutko, a w niedziele dalszy ciag deszczu;)
    aneczka u Nas było identycznie też jedynie w sobote w dniu ślubu była ładna pogoda :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratualacje dla zafasolkowanych!!!!!!!:)
    Andzia33 miałaś już zabieg? ja jestem zapisana na 8 października

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Gośśśka to możemy się na tydz zamienic miejscem zamieszkania.. Dla mnie do 26 stopni jest wystarczająco. A dziś u nas 46 stopni w sloncu!!!W weekend ma się ponoc ochlodzic a od poniedziałku znow upal.
    DZieki Bogu ze nie miałam takiego upalu w dniu slubu!!!!!!!!!!!!!
    oj chętnie bym się zamieniła,wiem że upały są wykańczające,ale ciągła jesienna i pochmurna pogoda też daje w kość :/ :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    U nas nie lepiej..w Irlandii... maz 18 stopni i pada deszcz.... ja dzis nawet w kominku rozpalilam bo mi zimno.
    ooo masz kominek,kochana zazdroszczę :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żegnam sie z sierpniowymi mamusiami i przenosze sie na wrzesnien wlasnie przyszla wredna @.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,wczoraj bez słowa pożegnania ucięłam rozmowę bo coś mi się z internetem stało :( ale dziś jestem z powrotem :) za godzinkę jadę po wyniki hormonów i wtedy mam nadzieje wiedzieć co w trawie piszczy :) życzę miłego dzionka i do zobaczenia później :)

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co oznaczają te wyniki wie może któraś?bo ja się w tym wszystkim nie odnajduje :/
    TRAS 1,4
    THS 0.16
    LH 96
    FSH 30

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz normy napisane na kartce z wynikami ?

    wydaje mi sie ze masz za niskie TSH co moze pokazywac nadczynnosc tarczycy. ale bez norm nie nie da sie powiedziec bo kaze laboratorium ma swoje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2013, 11:13

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie wiem co oznaczają te wyniki :/

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedę później bo muszę zmykać jakby któraś pomogła mi z tymi wynikami była bym bardzo wdzięczna :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    bedę później bo muszę zmykać jakby któraś pomogła mi z tymi wynikami była bym bardzo wdzięczna :)
    normy musza byc obok wynikow. bez norm ciezko cos powiedziec. i w ktorym dniu cyklu robiłas badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2013, 11:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, kilka dni mnie nie było ale mam braki jesli chodzi o dostep do neta. do 12 juz niedługo, ale jestem przekonana ze @ sie zbliza. nie bedzie znow dzidzi w tym cyklu. poza tym mezowi skrocili urlop i wracamy 19 do siebie. a 24 moje kochanie jedzie znow na poligon na szczescie tylko na 2 tyg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Karolka, no właśnie tak się zastanawiałam co się z Tobą dzieje, nawet na lipcówkach pisałam :) miejmy nadzieję, że @ zaskoczy Cię tym razem bardzo pozytywnie i nie przyjdzie! :) może akurat się uda :)
    Miłego urlopowania :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki to juz w sumie koniec urlopu ale sie ciesze bo nie ma jak na swoim. w koncu sie wyspie

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    a masz normy napisane na kartce z wynikami ?

    wydaje mi sie ze masz za niskie TSH co moze pokazywac nadczynnosc tarczycy. ale bez norm nie nie da sie powiedziec bo kaze laboratorium ma swoje.
    tylko to mam :( bo to w Norwegi było robione i mam skierowanie do ginekologa na którym wypisała tylko TRAS 1,4 TSH 0,16 LH 96 FSH 30 a badania miałam robione 10 dnia cyklu,musze umówić się z tym gine :/ bo nadal nic nie wiem, tu właśnie tak jest,pobrałam mi dziś też drugi raz krew i że niby mam wyniki dobre

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby dobre to dlaczego nie mogę zajść w ciąże :/ ehhh jadę do Polski więc czas najwyższy się wyluzować

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez probuje sie wyluzowac czekajac na dzien @. ale nie moge chociaz wiem, ze znow sie nie udało, jestem tego pewna. nie mam zadnych objawow ciazy. a wrecz przeciwnie troche okresowych a najbardziej doskwiera mi ciagly głod, non stop cos bym jadła tylko sama nie wiem co, na co mam ochote :) hehe dziwne te moje okresowe objawy...

    Gośśśka lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ