X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Puszysta - kobieta, która znajdzie wszystko! :* :*
    jak sie ma duzo czasu to mozna wszystko :P
    Gośśśka wrote:
    my tu w Norwegi mamy 18 stopni i to wszystko plus od 3 dni leje, strasznie depresyjną mamy pogodę
    U nas nie lepiej..w Irlandii... maz 18 stopni i pada deszcz.... ja dzis nawet w kominku rozpalilam bo mi zimno.

    Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka to możemy się na tydz zamienic miejscem zamieszkania.. Dla mnie do 26 stopni jest wystarczająco. A dziś u nas 46 stopni w sloncu!!!W weekend ma się ponoc ochlodzic a od poniedziałku znow upal.
    DZieki Bogu ze nie miałam takiego upalu w dniu slubu!!!!!!!!!!!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe u Nas przed slubem tydzien padało, w piatek to juz byłam załamana ze taka pogoda, przyszla sobota, piekne słoneczko, cieplutko, a w niedziele dalszy ciag deszczu;)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    hehe u Nas przed slubem tydzien padało, w piatek to juz byłam załamana ze taka pogoda, przyszla sobota, piekne słoneczko, cieplutko, a w niedziele dalszy ciag deszczu;)
    aneczka u Nas było identycznie też jedynie w sobote w dniu ślubu była ładna pogoda :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratualacje dla zafasolkowanych!!!!!!!:)
    Andzia33 miałaś już zabieg? ja jestem zapisana na 8 października

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Gośśśka to możemy się na tydz zamienic miejscem zamieszkania.. Dla mnie do 26 stopni jest wystarczająco. A dziś u nas 46 stopni w sloncu!!!W weekend ma się ponoc ochlodzic a od poniedziałku znow upal.
    DZieki Bogu ze nie miałam takiego upalu w dniu slubu!!!!!!!!!!!!!
    oj chętnie bym się zamieniła,wiem że upały są wykańczające,ale ciągła jesienna i pochmurna pogoda też daje w kość :/ :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    U nas nie lepiej..w Irlandii... maz 18 stopni i pada deszcz.... ja dzis nawet w kominku rozpalilam bo mi zimno.
    ooo masz kominek,kochana zazdroszczę :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żegnam sie z sierpniowymi mamusiami i przenosze sie na wrzesnien wlasnie przyszla wredna @.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,wczoraj bez słowa pożegnania ucięłam rozmowę bo coś mi się z internetem stało :( ale dziś jestem z powrotem :) za godzinkę jadę po wyniki hormonów i wtedy mam nadzieje wiedzieć co w trawie piszczy :) życzę miłego dzionka i do zobaczenia później :)

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co oznaczają te wyniki wie może któraś?bo ja się w tym wszystkim nie odnajduje :/
    TRAS 1,4
    THS 0.16
    LH 96
    FSH 30

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz normy napisane na kartce z wynikami ?

    wydaje mi sie ze masz za niskie TSH co moze pokazywac nadczynnosc tarczycy. ale bez norm nie nie da sie powiedziec bo kaze laboratorium ma swoje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2013, 11:13

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie wiem co oznaczają te wyniki :/

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedę później bo muszę zmykać jakby któraś pomogła mi z tymi wynikami była bym bardzo wdzięczna :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    bedę później bo muszę zmykać jakby któraś pomogła mi z tymi wynikami była bym bardzo wdzięczna :)
    normy musza byc obok wynikow. bez norm ciezko cos powiedziec. i w ktorym dniu cyklu robiłas badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2013, 11:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, kilka dni mnie nie było ale mam braki jesli chodzi o dostep do neta. do 12 juz niedługo, ale jestem przekonana ze @ sie zbliza. nie bedzie znow dzidzi w tym cyklu. poza tym mezowi skrocili urlop i wracamy 19 do siebie. a 24 moje kochanie jedzie znow na poligon na szczescie tylko na 2 tyg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Karolka, no właśnie tak się zastanawiałam co się z Tobą dzieje, nawet na lipcówkach pisałam :) miejmy nadzieję, że @ zaskoczy Cię tym razem bardzo pozytywnie i nie przyjdzie! :) może akurat się uda :)
    Miłego urlopowania :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki to juz w sumie koniec urlopu ale sie ciesze bo nie ma jak na swoim. w koncu sie wyspie

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    a masz normy napisane na kartce z wynikami ?

    wydaje mi sie ze masz za niskie TSH co moze pokazywac nadczynnosc tarczycy. ale bez norm nie nie da sie powiedziec bo kaze laboratorium ma swoje.
    tylko to mam :( bo to w Norwegi było robione i mam skierowanie do ginekologa na którym wypisała tylko TRAS 1,4 TSH 0,16 LH 96 FSH 30 a badania miałam robione 10 dnia cyklu,musze umówić się z tym gine :/ bo nadal nic nie wiem, tu właśnie tak jest,pobrałam mi dziś też drugi raz krew i że niby mam wyniki dobre

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby dobre to dlaczego nie mogę zajść w ciąże :/ ehhh jadę do Polski więc czas najwyższy się wyluzować

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez probuje sie wyluzowac czekajac na dzien @. ale nie moge chociaz wiem, ze znow sie nie udało, jestem tego pewna. nie mam zadnych objawow ciazy. a wrecz przeciwnie troche okresowych a najbardziej doskwiera mi ciagly głod, non stop cos bym jadła tylko sama nie wiem co, na co mam ochote :) hehe dziwne te moje okresowe objawy...

    Gośśśka lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ