X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja też mam objawy na okres i niską tempkę :/ cóż 14 miesiąc czas będzie rozpocząć :/ 16.08 sie okaże ale nie robie sobie nadziei karolcia <3 uda nam się jeszcze w tym roku, wierze w to :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to juz sie zacznie 27 cykl, tak do 30 to jeszcze dam sobie na luzie, ale jak do tego czasu nie zajde to szukam kliniki, podobno dobra jest w białymstoku i tam mam najblizej. juz do zimy chcialabym byc w ciazy, ale jak sie nie uda to trudno :( bede walczyła dalej. najwazniejsze, ze mam wsparcie meza i nigdy mi nie powiedział, ze brak ciazy to moja wina...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH masz troche za niskie jak dla mnie kochana... a treszte to sie chyba robi w 3-6dc wiec troche za pozno zrobilas ale nie jestem pewna. najlepiej idze do gina on ci wytlumaczy :)

    kaarolaa trzymam kciuki zeby @ jednak nie przyszla :*

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze tak bym chciała zeby tak sie stało kochana :) nerwy mnie zrzeraja coraz bardziej ale testu nie zrobie az do 15 ewentualnie :)

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka
    Wczoraj zaczęłam krwawić dzisiaj beta 219 odstawiłam dupka bo @ się rozkręciła.

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    kurcze tak bym chciała zeby tak sie stało kochana :) nerwy mnie zrzeraja coraz bardziej ale testu nie zrobie az do 15 ewentualnie :)
    ja bym nie wytrzymała, już po tygodniu robiłam pierwszy, oby ci się udało i pozytywnie cie zaskoczyło,

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie teraz sie nie udało tz w lipcu , ale męzuś jednak da rade przyjechać we wrzesniu to wtedy próba następna będzie,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej słoneczka
    Wczoraj zaczęłam krwawić dzisiaj beta 219 odstawiłam dupka bo @ się rozkręciła.
    przykro kochana... przytulam mocno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ja bym nie wytrzymała, już po tygodniu robiłam pierwszy, oby ci się udało i pozytywnie cie zaskoczyło,
    ja nie robie tak szybko bo to nie ma sensu tym bardziej ze czuje sie okresowo. a jak w kwietniu robiłam test to nawet 2 dni po terminie wyszedł negatywny, dopiero 3 dni pozniej pokazały sie 2 kreski. wole czekac i nie wydawac nie potrzebnie pieniedzy na testy. mam bardzo silna wole i nie robie twstow :) ot takie moje postanowienie.

    Aniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje, powoli przechodzę do takiego nastawienia.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    TSH masz troche za niskie jak dla mnie kochana... a treszte to sie chyba robi w 3-6dc wiec troche za pozno zrobilas ale nie jestem pewna. najlepiej idze do gina on ci wytlumaczy :)

    kaarolaa trzymam kciuki zeby @ jednak nie przyszla :*
    no na pograniczu z tego co już przeczytałam norma to podobno 0,4 do 4 a ja mam 0,6 czyli nadczynność mi się wkrada.....super :/ ale ważne że ruszyłam z tym tematem do przodu, no nic wróce wcześniej z Polski i pójdę do ginekologa :/ czyli pierwszy raz nie będę rozczarowana że okres przyjdzie
    Puszysta a nie wydaje Ci się że LH i FSH nie mam za wysokie?

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    masz racje, powoli przechodzę do takiego nastawienia.
    ja nie daje sie zwariowac i tyle :) :) :)

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    no na pograniczu z tego co już przeczytałam norma to podobno 0,4 do 4 a ja mam 0,6 czyli nadczynność mi się wkrada.....super :/
    jeśli masz przedział normy od 0,4- 4 , a masz 0,6 to jest norma , czemu ma ci się nadczynność wkradać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja nie daje sie zwariowac i tyle :) :) :)
    wiesz ja dopiero tak na prawde zaczynam się starać, 3 cykl będzie także jeszcze nadzieja we mnie duża siedzi. i przezywam to ale teraz zmieniam podejsćie.znalazałam sobie dodatkowy cel, i jakoś mnie to pochłania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozytywne myslenie najwazniejsze kochane :) pamietajcie o tym... sa chwile zwatpienia ale szybko mijaja :)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    no na pograniczu z tego co już przeczytałam norma to podobno 0,4 do 4 a ja mam 0,6 czyli nadczynność mi się wkrada.....super :/ ale ważne że ruszyłam z tym tematem do przodu, no nic wróce wcześniej z Polski i pójdę do ginekologa :/ czyli pierwszy raz nie będę rozczarowana że okres przyjdzie
    Puszysta a nie wydaje Ci się że LH i FSH nie mam za wysokie?
    Kurcze nie znam norm więc jedynie moge spekulować

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normy sa ruchome tz zależy w jakim laboratorium robisz, mają inne aparaty i inne zakresy , a twoje powinny być w twoich wynikach.
    z tego co piszesz masz norme więc czym sie martwisz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    wiesz ja dopiero tak na prawde zaczynam się starać, 3 cykl będzie także jeszcze nadzieja we mnie duża siedzi. i przezywam to ale teraz zmieniam podejsćie.znalazałam sobie dodatkowy cel, i jakoś mnie to pochłania.
    to dopiero poczatek kochana, ja mam za soba juz 25 nieudanych cykli i 2 poronienia. myslałam, ze w moim przypadku szybko sie uda zajsc, niestety los wystawia mnie na najgorsza probe w zyciu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    to dopiero poczatek kochana, ja mam za soba juz 25 nieudanych cykli i 2 poronienia. myslałam, ze w moim przypadku szybko sie uda zajsc, niestety los wystawia mnie na najgorsza probe w zyciu...
    ja piernicze, 25 nieudanych cykli, i 2 poronienia,
    ale musisz być silna kobietką,
    u mnie załamka murowana jeszcze przed 10 cyklem, a po poronieniu to już nie mówie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ja piernicze, 25 nieudanych cykli, i 2 poronienia,
    ale musisz być silna kobietką,
    u mnie załamka murowana jeszcze przed 10 cyklem, a po poronieniu to już nie mówie
    probuje byc silna,na codzien tego nie widac, ale wieczorem potrafie płakac i pytac siebie dlaczego ja ? a załamałam sie kiedy dowiedziałam sie ze siostra młodsza ode mnie o 3 lata zaszła w ciaze przez wpadke...i sama dzieciaka wychowuje bo ja zostawił. i gdzie tu sprawiedliwosc? ja mam meza, mieszkanie, dobra sytuacje finansowa ale brak maluszka...

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ