X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tak! jak bym się uparła to bym mogła chodzić do pracy raz już tak zrobiłam i żałuje wiec teraz bycze się w domu chociaż nuda na maxa !

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    dokładnie tak! jak bym się uparła to bym mogła chodzić do pracy raz już tak zrobiłam i żałuje wiec teraz bycze się w domu chociaż nuda na maxa !

    Ja jestem juz spracowana i powiem szczerze po tych 10 latach chetnie odpoczne na dłuzej..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kochana L4 bo później przy maluszku nie będzie tak łatwo :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie, widziałam mojego szczęśliwego maluszka. Zaczynam się do niego przyzwyczajać i chyba na dobre wierzyć, że donoszę tę ciążę :-D

    Miriam masz rację, jak się da w naszych przypadkach to trzeba na L4, ja chciałam pracować, ale niestety lekarz nie chciał o tym słyszeć. Poza tym leżąc cały czas nie dużo mogłabym zrobić :-)
    Miriam, ja nie narzekam na nudę, bardziej na dłużący się czas. Trochę zajęć sobie znalazłam, no i wpadłam na pomysł, że może nauczę się robić na szydełku (wiem głupawy pomysł), ale na leżąco to jest niezły zabijacz czasu :-) i wydziergam coś dla maluszka. Zaczęłam już czytać i oglądać tutoriale, więc za jakiś czas biorę się do roboty :-) Seriali nie znoszę, książki czytam, ale ile można, więc będę szydełkować, a co? Na emeryturę ta umiejętność będzie jak znalazł :-D

    Andzia33, Miriam lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie, widziałam mojego szczęśliwego maluszka. Zaczynam się do niego przyzwyczajać i chyba na dobre wierzyć, że donoszę tę ciążę :-D

    Miriam masz rację, jak się da w naszych przypadkach to trzeba na L4, ja chciałam pracować, ale niestety lekarz nie chciał o tym słyszeć. Poza tym leżąc cały czas nie dużo mogłabym zrobić :-)
    Miriam, ja nie narzekam na nudę, bardziej na dłużący się czas. Trochę zajęć sobie znalazłam, no i wpadłam na pomysł, że może nauczę się robić na szydełku (wiem głupawy pomysł), ale na leżąco to jest niezły zabijacz czasu :-) i wydziergam coś dla maluszka. Zaczęłam już czytać i oglądać tutoriale, więc za jakiś czas biorę się do roboty :-) Seriali nie znoszę, książki czytam, ale ile można, więc będę szydełkować, a co? Na emeryturę ta umiejętność będzie jak znalazł :-D


    I co Matylda dalej lezakujesz ? czy mozesz juz pochadzać?

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie przepadam za serialami ale jak coś gra to przynajmniej mi czas szybciej leci :D no i dobry usypiacz to jest :D hmm szydełko może to dobry pomysł i dla mnie :D co do książek też lubie czytać ale właśnie ile można :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z nudów wczoraj upiekłam ciasto czekoladowo bananowe :D i dziś przyszła przed pracą koleżanka i powiedziała że dobre ŁuuuuChuuu to moje pierwsze ciasto w życiu :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki
    Jak tak sie popatrzy kilka stron wstecz ,to same cięzaróweczki,to bardzo dobrze jest nadzieja również dla tych bez suwaczków.
    Wszystkim ciężarówką życzę spokojnej ciązy i samych radości a nie problemów z mdłościami i zadnych nerwów, na pewno będzie wszystko dobrze i urodzicie zdrowe śliczne maluszki.
    A starającym dużo cierpliwości i szczęśliwego zakończenia .
    U mnie bez zmian nie staram się w sierpniu.

    Andzia33
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina leżakuję i na razie nie zanosi się na to, żebym chociaż wokól domu pospacerowała. Do tego moją szyjkę trzeba wspomóc i będą mi pessar zakładać, także dzieje, się, ale jestem tak psychicznie na wszystko gotowa, że jedyna dla mnie ważna rzecz to całe i zdrowe maleństwo.
    A Ty trochę odpocznij, bo czytam, że nie żałujesz sobie :-)
    Miriam, to zacznij szydełkować, a pod koniec ciąż pochwalimy się naszymi dziełami, hihi :-)

    Andzia33, Miriam lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda super,że jesteś pod dobrą opieką lekarza,póżniej wszystkie będziemy zamawiac takie słodkie małe czapeczki ,albo buciki.

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33, dobrego mam lekarza, a to połowa sukcesu. Kochana jak się rozszydełkuję to za kilka miesięcy będę tworzyć takie cuda i jeszcze zawód zmienię :-)
    Jestem, a raczej byłam (ha ha) typem pracoholika, więc muszę robić coś czego będzie efekt, czytać można, oglądać filmy można, ale ja musze robić coś konstruktywnego i teraz wymyśliłam szydełko, bo pomysłów na działania jak cały czas leżę nie jest dużo.

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a ty gdzie do lekarza chodzisz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo z tego co kojarzę zostałaś uziemiona w Pl

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety w Polsce zostanę aż do porodu, no i parę tygodni dłużej.
    Ja mam lekarza ze Szpital Wojskowego, ale badania robię w Medicoverze i skłaniam się też do porodu w Medicoverze, ale nie wiem czy zdecydują się na mój przypadek. Bo jestem przerażona szpitalami publicznymi w Polsce.

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde może wybrała bytm się do twojego lekarza ty chodzisz prywatnie do niego gdzie ?

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    MariaAntonina leżakuję i na razie nie zanosi się na to, żebym chociaż wokól domu pospacerowała. Do tego moją szyjkę trzeba wspomóc i będą mi pessar zakładać, także dzieje, się, ale jestem tak psychicznie na wszystko gotowa, że jedyna dla mnie ważna rzecz to całe i zdrowe maleństwo.
    A Ty trochę odpocznij, bo czytam, że nie żałujesz sobie :-)
    Miriam, to zacznij szydełkować, a pod koniec ciąż pochwalimy się naszymi dziełami, hihi :-)


    Od teraz tylko RELAkS 2bujawka.gif

    Matylda36, Miriam, ;oniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, nie będziemy tutaj dziewczynom zaśmiecać forum, więc Ci napiszę na prive, jak to jest z moim lekarzem :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2013, 11:06

    Miriam lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok czekam na wiadomość :P

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już :-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczynki,

    Chciałam się tylko doradzić, bo ja mam dopiero 5 dc, jeszcze mam końcówkę okresu a od wczoraj mnie potwornie bolą jajniki i dół brzucha. JUż tak się zastanawiam czy to nie jakaś cysta albo ból przedowulacyjny? ale tak wcześnie????? a dziś ból jest bardzo silny :-( do lekarza narazie nie chcę iść bo dopiero byłam 2 tyg temu i nie chcę znowu wydawać kasę.

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ