X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane kobitki.
    Jednak nie poszam rano na betę..nie czuje spinki, więc dałam sobie spokój. Mam możliwość zrobienie w czwartek, ponieważ niestety mam pogrzeb więc już zaklepałam sobie dzień wolny w pracy...niestety wczoraj wieczorem wiele się wydarzyło...pójdę zatem na betę w czwartek rano, będzie to 28dc, także zawsze lepiej niż 26

    kalitria lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi z powodu pogrzebu Andzia :(

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    przykro mi z powodu pogrzebu Andzia :(

    niestety, tak to już w życiu bywa...ale chyba wszyscy byliśmy na to przygotowani od kilku dni, ponieważ Wojtek już od dłuższego czasu był w śpiączce, jego mózg nie pracował i przestał samodzielnie oddychać...lekarze wszystkich przygotowywali na to...jednak wiesz, łatwiej się mówi patrząc na to z boku...bo był on wujkiem mojego męża, jednak znałam go dość dobrze bo mieszkał z nami w tym samym podwórku...
    a wszystko to przez upadek ze schodów...masakra

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro jeszcze raz :( Trzymajcie się dzielnie.

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich
    Byłam dzisiaj u gin i albo jestem świeżo po owulce,albo dopiero będzie ,przez ten zabieg wszystko się poprzesówało,no i dostałam kolejny prezencik,czyli skierowanie na hsg i we wrześniu znów szpital już się cieszę.

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Andzia33, znowu Cię będą "molestować" w szpitalu? Najważniejsze, że coś się dzieje i idzie do przodu przynajmniej :)

    U mnie nadal cisza w eterze.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie mi przykro z powody wujka :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!
    kurde nie nadążam was czytać i nawet nie znam niektórych osób ale myślami jestem z wami i trzymam kciuki, żeby sie wkoncu wam no i oczywiście mi udalo.Ja czekam w tym tyg na okresik a mam go dostać w piatek i mam nadzieje,że go nie dostane.Piersi zaczynaja juz mnie bolec jak co miesiąc przed @ ,załapałam też jakaś infekcje tam na dole i myślałam ze sie wnocy zadrapie,dobrze ze mam krem to sobie smaruje no i czuje jakby mnie grypa brała,bo gardlo mnie troche boli i tak dziwnie się czuje zreszta nie tylko ja,bo wiekszosc u nas w pracy ma to samo :-( Normalnie,to wziela bym jakies leki ale narazie sie powstrzymuje,bo nie wiem czy moge jakies brac jakbym wrazie co była w ciąży.

    Pozdrawiam was gorąco

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, bylismy dzisiaj z mezem w klinice zrobic badanie nasienia i niestety wyniki nie sa rewelacyjne. z moimi problemami i meza wynikami zostaje nam na dzien dzisiajszy tylko in vitro :( ale jestem załamana :( po wyjsciu od lekarza popłakałam sie. maz tez nie moze w uwierzyc :(

    MariaAntonina, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane, bylismy dzisiaj z mezem w klinice zrobic badanie nasienia i niestety wyniki nie sa rewelacyjne. z moimi problemami i meza wynikami zostaje nam na dzien dzisiajszy tylko in vitro :( ale jestem załamana :( po wyjsciu od lekarza popłakałam sie. maz tez nie moze w uwierzyc :(

    Kaarola glowa do góry, wierze ze jest inne wyjście, a jeśli zostaje in vitro to jeśli się uda, to czy to będzie miało znaczenie. No chyba ze religia wam nie pozwala. Męża teraz podrasuja i u ciebie podzialaja..w końcu 2razy się udało, ja wierze ze będzie dobrze...macie siebie, wspieracie się miłość to wielki skarb, wysyłam pozytywne myślenie kochana... Teraz jesteście dalej niż wczoraj, to juz polowa sukcesu, choć teraz myślisz ze to juz koniec, a moim zdaniem początek czegoś nowego.;)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane, bylismy dzisiaj z mezem w klinice zrobic badanie nasienia i niestety wyniki nie sa rewelacyjne. z moimi problemami i meza wynikami zostaje nam na dzien dzisiajszy tylko in vitro :( ale jestem załamana :( po wyjsciu od lekarza popłakałam sie. maz tez nie moze w uwierzyc :(
    Karolcia strasznie mi przykro ale wiem że Wam się uda i będziecie wspaniałymi rodzicami :) <3

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno się uda i to pewnie w najmniej odczekującym momencie :-) Szkoda nerwów.
    Ja tez już staram 9 cykl i juz nawet nie wyszukuję objawów :-)
    Szyjka wysoko, zamknięta - nawet nie wiem co znaczy? Do okresu 3 dni więc pewnie się już nie długo dowiem. Już się trochę niecerpliwie bo brzuch boli jak na @ i wolałabym już dostać niż tak czekać i nie wiedzieć co się dzieje ?

    zem3i09keg891u11.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa... Będzie dobrze, na 100%. Przecież już dwa razy udało Ci się zajść w ciążę, więc wiesz na pewno że nie jest beznadziejnie. A nawet jeśli będzie trzeba wspomóc się in vitro, to przecież czego się nie zrobi dla swoich dzieciaków.

    Głowa do góry, pierś do przodu i żwawym marszem poprzez przeciwności losu :) Buźka!

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 kurcze ale lipa z tym szpitalem...nie potrzebnie Cie martwili ale przynajmniej wiesz ze nie miałaś polipa a to pozytyw:))teraz zrobią hsg a w kolejnym miesiącu będzie już ciąża. Ja jeszcze przed zabiegiem...

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Wam kochane. ja nie zamierzam sie poddac, jesli za 2 miesiace wyniki sie nie poprawia to zaczynamy procedure in vitro. zrobie wszystko zeby miec swojego dzieciaczka

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja też wierzę ,że Wam się uda i to pewnie naturalnie ,nierozumiem dlaczego inv przecierz 2* zaszłaś naturalnie tylko był problem z utrzymaniem,nie mogą tego bardziej wspomóc?A u męrza się nie martw bo wyniki zmieniają się co 3 miesiące,może był zestresowany a to już też wpływa na pogorszenie,daj mu salfazin albo podobne witaminki i za jakiś czas zbadaj jeszcze raz.Wierzę ,że się uda !!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modnisia to powodzenia na zabiegu! daj znac po
    U mnie coś wszystko się popierdzieliło,wczoraj plamienie,ale myślałam,ze po badaniu,ale dzisiaj to już chyba okres w 21 dniu cyklu.Wczoraj gin widziała,jakieś ciałko żółte i dojrzewający pęcherzyk w lewym jajniku,i myślała,że owu była 48 godz temu,albo dopiero będzie i cykl się wydłuży,,,,a on się skończył i teraz muszę się już zapisywac na to hsg a chciałam we wrześniu,bo mała w tym nowym przedszkolu nie bardzo się czuje[od tyg ryczy,że chce do swojego przedszkola i swojej pani bo ją kocha]

    Andzia33
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ja dzisiiaj cała noc nie umiałam spac strasznie bolał mnie brzuch aż sie wystraszyłam musiałam wziąśc nospe bo b.ól był straszny teraz tez troche boli nie wiem czy sie wybrać wcześniej do lekarza czy poczekac do wizyty wizyte mam za równy miesiąć nie wiem czy to od tego że w sobote byłam na weselu i troszke poszlałam na parkiecie

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, bardzo mi przykro, ale wierzę że Wam się uda. Głowa do góry!

    ;oniqa - ja na Twoim miejscu bym poszła do lekarza...miałam takie bóle będąc w ciązy, że budziłam się z płaczem zwinięta w kłębuszek do tego stopnia, że jak ucinałam sobie drzemkę w dzień to teściowa nade mną czuwała żeby w razie czego na pogotowie jechać...nie chce Cię w żaden sposób straszyć i nakręcac, ale ja wychodzę z założenia że od tego mamy lekarz żeby zgłaszać im wszystko co niepokojące dlatego ja na Twoim miejscu poszłabym do gina...

    Andzia33, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tak zrobie, mam nadzieje że zdaże bo zaraz jade do sklepu a nie wiem o której wróce i tez nie wiem do której gin przyjmuje

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ