X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przykro mi Aga_Andzia.

    Ja zatestowałam i nic z tego. Negatywny. :(

    Muszę się Wam wyżalić, że wkurza mnie to!!! Nie to, że nie ma ciąży jeszcze, bo staramy się stosunkowo krótko, tylko to, że tak u mnie nic nie wiadomo! Ani kiedy owulacja, ani @, ani w ogóle kiedy co i jak. Bo przy PCOS to nie wiadomo, może być różnie, u każdego inaczej. Mam dość takiego tłumaczenia! Przez to tylko się bardziej stresuję, wyczekuję i martwię. Jak ja mam zajść w ciążę, jeśli nie wiadomo czy w ogóle owulacja jest, a jeśli nawet jakimś cudem jest to nie wiadomo kiedy. Do tego kiedy na @ czekać też nie wiadomo. To ja mam test co tydzień robić i sprawdzać czy może się spóźnia, czy jednak tylko ma takiego focha. Aaa!
    Do tego jakiś czas temu się przeprowadziłam i będę musiała znaleźć nowego lekarza tutaj i "a piać" od nowa opowiadać mu moją policystyczną historię, robić wszystkie badania. Przede wszystkim szukać jakieś lekarza, który jest dobry i mnie nie oleje i odeśle z diagnozą "proszę przyjść za rok". Jestem zła!

    Przepraszam dziewczynki, że tu pokrzyczałam sobie, ale musiałam :P

    Już skontaktowałam się ze swoim lekarzem i czekam na informacje co dalej.

    Uff!

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzycz!!! Po to jesteśmy <3 a lekarzowi powiedz że już parę lat się staracie to nie będzie Cię zbywał :) Ja właśnie jak pierwszy raz poszłam do lekarza w sprawie zajścia w ciażę a to byłoooo....chyba przed wojną to też mnie zbył. A teraz jak idę do nowego i mówię ile już casu minęło to na pierwszej wizycie mam wszystkie badania robione...no ale jak brzdąca nie ma tak nie ma teraz czekam na @ i w 9 dc. idę do niego szarpnę za fartuch i powiem że ja już CHCE!!! I im dłuzej czekam tym gorzej ze mną...
    Topola a w PL mieszkasz?

    Andzia33, Topola, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aga Andzia,Topola-przykro mi,ale musi się udac,tylko trzeba w to wierzyc i nietracic nadziei!

    Topola lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola,no naprawdę sytuacja u Ciebie jest straszna,sama bym się wkurzyła i napewno poszłabym już po dupka na zakończenie tego cyklu ,a od nowego monitoring bo bez nic nie wiadomo.Bądż dzielna!

    Topola lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam z wielką nadzieją na sierpniową mamusie, przykro mi , że Wam sie nie udało:((( Topola skad ja to znam, mam identycznie jak Ty, mysle ze mierzenie temeratury jest tez dobrym sposobem na wiedze w jakiej fazie jesteśmy, nie lubie tego bo często zapominam, ale zawsze jakoś daje rade, nie cierpię longów, na szczęście od jakiegoś czasu @ przyłazi 35-40 dni, ale to jest tez strasznie długo, na razie na lekarzy nie mam sily, ale w końcu będę musiala się za to wziąć... k u r k a co to za paskudztwo to PCO, strasznie mecząca jest nie wiedza w jakim się jest momencie. Kciuki dziewczyny za Was wszystkie!! Nie możemy się poddawać - na szczęscie my kobiety tak mamy z tymi hormonami naszym durnymi, że są dni kryzysu, ale zawsze wychodzi słońce i znajdujemy nowe siły do walki!!! powodzenia w nowym, obym lepszym, długim z wiadomym zakończeniem :-))

    Topola, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzięki Wam dziewczęta za dzielne przyjęcie na klatę moich frustracji :)

    Iwka... mieszkam w Norwegi od niedawna. Wszystko tu jest dla mnie nowe i nawet nie wiem od czego zacząć w szukaniu lekarza.

    Andzia33... muszę chyba się wybrać po tego dupka, bo zwariować można.

    Agniś... Cześć i witaj. Też masz PCOS? Skaranie boskie! Mierzę temperaturę też, chociaż z przygodami bo nie mogłam dobrać takiego termometru którego wynikowi bym wierzyła. Ale chyba się w końcu udało. Tobie też życzę powodzenia.
    I Wam wszystkim
    buziaczek.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety PCO daje mi codziennie we znaki, zmiany humorów uwielbiam najbardziej.... smieje się ze dobrze ze meza mam cierpliwego bo to najlepszy worek trennigowy jak przychodzi burza, najgorsze ze nigdy nie wiem kiedy mnie trafi taki humorek:-/ Topola lec po dupka, nie mecz się...!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola szukam Oliwki85 ona jest w Norwegii. Ostatnio mało się udziela po stracie. Oliwka85 jak czytasz nas pomóż Topoli z lekarzem w Norwegii :)
    Agniś witamy na sierpniowych :) Kiedy testujesz?

    Topola, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o cholera z mężem o 15 się umówiłam w mieście !!!nie zdążę!!! Lece!!! papap!!!

    Andzia33, kaarolaa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    No to przykro mi Aga_Andzia.

    Ja zatestowałam i nic z tego. Negatywny. :(

    Muszę się Wam wyżalić, że wkurza mnie to!!! Nie to, że nie ma ciąży jeszcze, bo staramy się stosunkowo krótko, tylko to, że tak u mnie nic nie wiadomo! Ani kiedy owulacja, ani @, ani w ogóle kiedy co i jak. Bo przy PCOS to nie wiadomo, może być różnie, u każdego inaczej. Mam dość takiego tłumaczenia! Przez to tylko się bardziej stresuję, wyczekuję i martwię. Jak ja mam zajść w ciążę, jeśli nie wiadomo czy w ogóle owulacja jest, a jeśli nawet jakimś cudem jest to nie wiadomo kiedy. Do tego kiedy na @ czekać też nie wiadomo. To ja mam test co tydzień robić i sprawdzać czy może się spóźnia, czy jednak tylko ma takiego focha. Aaa!
    Do tego jakiś czas temu się przeprowadziłam i będę musiała znaleźć nowego lekarza tutaj i "a piać" od nowa opowiadać mu moją policystyczną historię, robić wszystkie badania. Przede wszystkim szukać jakieś lekarza, który jest dobry i mnie nie oleje i odeśle z diagnozą "proszę przyjść za rok". Jestem zła!

    Przepraszam dziewczynki, że tu pokrzyczałam sobie, ale musiałam :P

    Już skontaktowałam się ze swoim lekarzem i czekam na informacje co dalej.

    Uff!

    Doskonale Cie rozumiem, mam to samo :(

    Topola, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Topola szukam Oliwki85 ona jest w Norwegii. Ostatnio mało się udziela po stracie. Oliwka85 jak czytasz nas pomóż Topoli z lekarzem w Norwegii :)
    Agniś witamy na sierpniowych :) Kiedy testujesz?

    Dzięki Iwka! Oliwka85, poradź kochana jeśli gdzieś jesteś. A jak nie to może Cie poszukam :) Iwka, pozdrów męża.

    Aga_Andzia.. i masz może jakiś mądry sposób jak sobie to w głowie ogarnąć? Bo ja jeszcze nie, ale szukam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 14:55

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się testów boje jak ognia!! Rzadko testuje, bo wierze w intuicje, jak mi mówi, że @ przyjdzie to nawet nie sikam, już tyle minusów się naoglądałam, że nadzieja po prostu umiera... teraz dopiero mi się zbliżają dni płodne, także jeszcze trochę , pewnie dopiero we wrześniu jakby co będę testować, taką przełomową sierpień/ wrzesień mamą może będę.....

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agnis i powodzenia oby się szybko udało!

    Agniś, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • magda20m Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej czy mógł by ktoś spojrzeć na mój wykres i mi doradzićbo zaczynam się martwić że coś jest nie tak

    magda20m
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ciężko stwierdzić, bo temperatura skacze jak zwariowana :) ale może rzeczywiście jest tak jak mówi Iwka, że zagnieżdżenie było ok. 22 dc i może akurat się zazieleni u Ciebie. Może powinnaś dla pewności zrobić test ciążowy?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa do zobaczenia za kilka dni po hsg

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia kochana i droznosci zycze :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia! Powodzenia. Trzymam kciuki za Ciebie. Daj znać koniecznie jak wrócisz.

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    pa do zobaczenia za kilka dni po hsg
    Trzymaj się cieplutko <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Dzięki Iwka! Oliwka85, poradź kochana jeśli gdzieś jesteś. A jak nie to może Cie poszukam :) Iwka, pozdrów męża.

    Aga_Andzia.. i masz może jakiś mądry sposób jak sobie to w głowie ogarnąć? Bo ja jeszcze nie, ale szukam.
    Dziękuję pozdrowię :) i oczywiście sie spóźniłam stałam w dwóch korkach o jechałam 40 minut...ale zły nie był :)
    Szukałam Oliwki85 i ostatni jej wpis jest na lipcowych a nie mam jej w przyjaciółkach więc PRV nie mogę jej wysłać.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 58 59 60 61 62
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ