X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skad brac sile na nowy cykl?
Odpowiedz

Skad brac sile na nowy cykl?

Oceń ten wątek:
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 23 października 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko problem polega na tym że ja pracuje w szpitalu i sterylizuje codziennie zestawy do porodu, do szycia krocza i zestawy do cesarskiego ciecia i pakuje pieluszki do sterylizacji smoczki butelki itp z oddziału neonatologicznego i jak tu nie myśleć...można oszaleć!!!!!!!

    vanessa lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    tylko problem polega na tym że ja pracuje w szpitalu i sterylizuje codziennie zestawy do porodu, do szycia krocza i zestawy do cesarskiego ciecia i pakuje pieluszki do sterylizacji smoczki butelki itp z oddziału neonatologicznego i jak tu nie myśleć...można oszaleć!!!!!!!
    Albo podlapac wirusa i sie zarazic. Izka, macaj co sie da poki cieple! ;-)

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 24 października 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OJ BIEDRONKO GDYBY TYLKO SIĘ DAŁO ZARAZIĆ TO BYM WIRUSKA I DLA CIEBIE WZIĘŁA :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm skąd brać siłę na nowy cykl... Dobre pytanie, ja z każdym nowym cyklem czuję się po prostu fatalnie. Brak chęci do życia, dosłownie, ale cóż mamy nogi po to, by ponosić się po każdym upadku...
    Nadzieja zawsze umiera ostatnia, pamiętajmy o tym:-)

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ