X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    No to wszystko wskazuje ze możesz się nie doczekać okresu :) kiedy testijesz?

    Ja już mam mega ochotę na chipsy czyli okres nachodzi a w sobotę wesele mógłby być chociaż po.

    Dziś mam jakaś mega rozpulchniona szyjkę as ciężko palec włożyć dziwne to

    Jeśli to do mnie, to co Ty...ja na taki cud nie liczę..Mąż ma kiepskie wyniki.
    Ale cieszę się, że plamień na razie brak, bo @ z plamieniami trwała przy dupku u mnie prawie 2 tyg, pochlastać się. A teraz mogę gory przenosić! :D

    7u229jcgzsq578gy.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd taka poprawa ? Ja przy dupku plamien nie mam ale czuje się po nim okropnie.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez pierwszy raz od dawna nie mialam plamien. Mam zazwyczaj miedzy 11-14 dniem i pierwszy dzien bolesne. Lekarz twierdził ze to owulacja tylko dziwnym trafem testy zawsze wychodziły wtedy totalnie negatywnie dopiero później pozytywy zreszta wszystkie inne objawy tez pozniej... Nie wiem wiec skąd te plamienia. Dzis 21 dzien cyklu, 10 dni po owulacji. Plamien nie bylo, ale czuje sie fatalnie jednak nie nastawiam sie na cud... brzuchol boli, mdli mnie czesto ale tak mam co miesiac przy Duphastonie. Dziewczyny nie wytrzymalam i dzis zrobiłam sikanca,oczywiscie negatyw. W piatek bedzie 14dpo wiec juz raczej bardziej wiarygodny. Moja szwagierka robila test w dniu spodziewanej miesiaczki a miala cykle jak w zegarku regularne i wyszedl negatyw, dopiero 2 dni pozniej test z moczu pokazal druga kreske. Takze z jednej strony mam jeszcze mala nadzieje,a z drugiej nie chce sie nakrecac... Bo ciagle co miesiac rozczarowanie.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 22:28

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy dupku też miałam plamienia. W końcu zdecydowałam się na progesteron w zastrzykach. Wykupiłam w czechach recepte i w tym samym miesiącu wstawiłam zioła ojca sroki nr 3. Plamienia zmniejszyły się z 7 dni przed okresem na 2. I były bardzo delikatne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 22:54

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 16 lipca 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    A skąd taka poprawa ? Ja przy dupku plamien nie mam ale czuje się po nim okropnie.

    No właśnie nie wiem. Przecież tego dupka to na plamienia też dostałam, a było ich tyle samo lub więcej, ale tylko przed @ i po tzn tak się kończyła. A teraz prawie wtorek, w pt mi termin @ wypada a plamienia brak.
    PS zawsze jak Wam coś pozytywnego napiszę, to zaraz przyłazi, więc spodziewam się plamień jutro. Ale przynajmniej brzuch nie boli :D Nerwicy nie mam na cały świat :D I energii Mam, że hoho! :D

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 17 lipca 2018, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja przy dupku też miałam plamienia. W końcu zdecydowałam się na progesteron w zastrzykach. Wykupiłam w czechach recepte i w tym samym miesiącu wstawiłam zioła ojca sroki nr 3. Plamienia zmniejszyły się z 7 dni przed okresem na 2. I były bardzo delikatne.

    Brrrr. igła nie wchodzi w grę!!!!! :D

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 lipca 2018, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    A skąd taka poprawa ? Ja przy dupku plamien nie mam ale czuje się po nim okropnie.
    Przez przypadek klikam lubię to

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam nerwy jak nigdy mąż mnie strasznie denerwuje Haha biedny:p

    Katar mam okrutny ledwo oddycham.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Brrrr. igła nie wchodzi w grę!!!!! :D
    u mnie tez igła to ostateczność. Dlatego ucieszyłam się ze nie trzeba było ich używać. Teraz leżą w szufladzie i czekają na ich lepsze czasy.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:04

    KAL, SylwiaLu lubią tę wiadomość

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla córuni :) moja 12 lipca kończyła 6 lat :)

    Ja dalej bez małpy :( we czwartek idę do gin...

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Najlepszego dla córuni :) moja 12 lipca kończyła 6 lat :)

    Ja dalej bez małpy :( we czwartek idę do gin...
    Ja też dalej bez :/
    ale za to zrobiłam dziś część badań, zobaczymy :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny, tak jak mówiłam, jak Wam napisałam, że plamień brak, tak ryp i plamienie jednorazowe w nocy i dzisiaj rano w toalecie też. Ręce mi opadly bo niedość, żę cykle mi się skróciły do 26 dni. to dzisiaj 22 dc i plamienie.
    Co ja mam badać? Dwie lekarki nic sobie z tych plamień nie robią, a przecież musi być jakiś powód...?
    Dzisiaj 10 dpo, 7 dpo próg 29,10 ng/ml... w 3 dni spadł tak, że plamienie się pojawiło??

    Macie pomysł co mogę zbadać? Co Wam lekarze mówią na takie plamienia??

    7u229jcgzsq578gy.png
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen, może beta i progesteron?

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taka susza jak nigdy przed okresem ciekawe czy po dupku tak

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 17 lipca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A ja dziewczyny, tak jak mówiłam, jak Wam napisałam, że plamień brak, tak ryp i plamienie jednorazowe w nocy i dzisiaj rano w toalecie też. Ręce mi opadly bo niedość, żę cykle mi się skróciły do 26 dni. to dzisiaj 22 dc i plamienie.
    Co ja mam badać? Dwie lekarki nic sobie z tych plamień nie robią, a przecież musi być jakiś powód...?
    Dzisiaj 10 dpo, 7 dpo próg 29,10 ng/ml... w 3 dni spadł tak, że plamienie się pojawiło??

    Macie pomysł co mogę zbadać? Co Wam lekarze mówią na takie plamienia??

    W 3 dni progesteron spadł mi z 21 do 8. I pojawiły się wtedy plamienia

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 17 lipca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z kolei sluzu duzo białego,ale przed okresem tak miewam. I brzuch dzis boli okropnie od samego rana, okres powinnam dostac piatek/sobota. Muli mnie bez przerwy, takie tam skutki uboczne dupka. Jeszcze tylko 3 dni brania go, na szczescie :-D

    Nona lubi tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:04

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    speakyourmind u mnie sluzu malo, czuje sie typowo jak na @
    w poprzedniej ciayz mialam obwódki piersi ciemniejsze, sluzu duzo bialego wlasnie.

    Nona, wlasnie sprawdzilam ze razem testujemy 20stego? :) Ja to chyba tylko tak dla formalnosci, to bedzie moj ostatni dzien brania duphastonu wiec lekarz kazal sprawdzac zanim go odstawie. Owulacja potwierdzona w piatek 6 lipca wiec nawet gdyby sie udalo tez juz raczej bylby wiarygodny... Choc wciaz sie zastanawiam czy rano w piatek wlasnie bety nie zrobic zeby miec 100% pewnosc.

    eikts65gz0i70ci6.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ