X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 18 lipca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona z tymi testami przed @ różnie bywa, wtedy mógł wyjsc s teraz nie musiał, mogło być późniejsze zagnieżdżenie wiec jeszcze mocno kibicuje żeby jednak @ nie przyszła :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Isaura zakupiłam te testy owu z Twojego polecenia. Dam znać czy u mnie okażą się lepsze :)
    Moge prosic o nazwe testow?uzywam domowe laboratorium i wychodza mi same pozytywy ostatnio. Nie mialam jeszcze owulacji wiec nie wiem co jest grane.
    Temperatura szaleje

    10.09.2019 Marcel
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z domowego laboratorium w tym cyklu było wieczorem negatyw rano następnego dnia pozytyw a wieczorem znowu negatyw

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mi z domowego laboratorium w tym cyklu było wieczorem negatyw rano następnego dnia pozytyw a wieczorem znowu negatyw
    Z tego co wiem to rano ponoc moga wychodzic zaklamane. Zawyzone i owszem tak jest. Ale mi i rano i wieczorem wychodzily pozytywy z tym ze rano byla mocniejsza krecha od testowej.

    10.09.2019 Marcel
  • Myychaa Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Czy mogę prosić, żebyście spojrzały na mój wykres? Widzicie tam jakieś szanse? Pierwszy raz mam spadek dwudniowy. W pierwszej ciąży był jednodniowy i 9dpo a nie tak wcześnie... jedna dobra duszyczka daje mi nadzieję, że już podobny widziała zakończony +, ale sama nie wiem ... :D

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Z tego co wiem to rano ponoc moga wychodzic zaklamane. Zawyzone i owszem tak jest. Ale mi i rano i wieczorem wychodzily pozytywy z tym ze rano byla mocniejsza krecha od testowej.

    Wtedy chyba Ok 10 robiłam ale jakby śluz u ból jajników się niby zgadzał

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myychaa wrote:
    Hej ! Czy mogę prosić, żebyście spojrzały na mój wykres? Widzicie tam jakieś szanse? Pierwszy raz mam spadek dwudniowy. W pierwszej ciąży był jednodniowy i 9dpo a nie tak wcześnie... jedna dobra duszyczka daje mi nadzieję, że już podobny widziała zakończony +, ale sama nie wiem ... :D


    Zagnieżdżanie 7-8dpo jest umowne równie dobrze może być jak u Ciebie trzymam mocne kciuki :)

    Myychaa lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis 12 dzien po owulce, minimalnie ale jednak widoczny na majtkach i papierze taki bezowy sluz. Podlamalam sie troche, brzuchol boli od rana,nie wiem czy to plamienia sie nie rozkrecaja przed okresem, chociaz zazwyczaj takowe mialam w połowie cyklu a nie pod koniec. Tak sie zajaralam jak sie dowiedziałam ze na 100% owulacja byla, ale chyba niepotrzebny ten wielki entuzjazm.

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Moge prosic o nazwe testow?uzywam domowe laboratorium i wychodza mi same pozytywy ostatnio. Nie mialam jeszcze owulacji wiec nie wiem co jest grane.
    Temperatura szaleje

    Testowałam na kilku formach, w tym domowe labolatorium.
    Najbardziej zadowolona jestem z tych:

    https://allegro.pl/testy-30-szt-owulacyjne-lhc-10-szt-ciazowe-gratis-i5330826631.html

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Testowałam na kilku formach, w tym domowe labolatorium.
    Najbardziej zadowolona jestem z tych:

    https://allegro.pl/testy-30-szt-owulacyjne-lhc-10-szt-ciazowe-gratis-i5330826631.html
    Dziekuje :-) skorzystam w przyszlosci jesli bedzie trzeba. Narazie moha temp to istne doliny i wyrzyny :-)

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Cześć dziewczyny. Gdzie jakieś pozytywne testy?
    Ja rano wysokałam chyba pozytywny test,tzn. Na poczatku cień się zaznaczył a po 10 min byla bladziutka rózowa kreseczka. Jutro lecę na bete to zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Nona, Isaura81, Natalia91!, agniecha2101, Ola_445, OlivkowaMama, KAL, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Ja rano wysokałam chyba pozytywny test,tzn. Na poczatku cień się zaznaczył a po 10 min byla bladziutka rózowa kreseczka. Jutro lecę na bete to zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Daj znać jutro :-) Trzymamy kciuki :)

    eikts65gz0i70ci6.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Ja rano wysokałam chyba pozytywny test,tzn. Na poczatku cień się zaznaczył a po 10 min byla bladziutka rózowa kreseczka. Jutro lecę na bete to zobaczymy co z tego wyjdzie :)


    Super były jakieś objawy ? Który dzień po ?

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:04

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 18 lipca 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Ja rano wysokałam chyba pozytywny test,tzn. Na poczatku cień się zaznaczył a po 10 min byla bladziutka rózowa kreseczka. Jutro lecę na bete to zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Trzymamy kciuki. Czekamy;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 19 lipca 2018, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pytanko mam do dziewczyn, które drożność robiły: robili Wam przed LEWATYWĘ??????? :O Właśnie w jakims artykule czytam!

    Ciekawe jak mam zdążyć z drożnością, jak moje @ z plamieniami kończą się prawie w dniu owu... No mnie się wszystko popieprzyło odkąd się staram...

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 19 lipca 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A ja pytanko mam do dziewczyn, które drożność robiły: robili Wam przed LEWATYWĘ??????? :O Właśnie w jakims artykule czytam!

    Ciekawe jak mam zdążyć z drożnością, jak moje @ z plamieniami kończą się prawie w dniu owu... No mnie się wszystko popieprzyło odkąd się staram...

    Ja nie miałam lewatywy, kazali się tylko wysiusiać i dzien wczesniej nie jesc nic ciężkostrawnego ;) tylko żeby zrobili drożność nie możesz mieć żadnych plamien... rozmawiałaś z ginem o tych plamieniami? Bierzesz coś na to?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Super były jakieś objawy ? Który dzień po ?
    10 dpo. Co do objawów to od samej owu klucie jajników mi dokucza czasami bardzo silnie, i niekiedy bole podbrzusza, oczywiscie nie obeszło się bez ciągłego zmeczenia i senności. Dzisiaj 11 dpo i kreseczka bardziej widoczna wiec może coś z tego będzie :)

    agniecha2101, KAL, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :)

    Mnie w nocy tak bolały jajniki ze aż mnie obudziły i rano tez taki ból promieniujący na plecy ale równie dobrze może to byc na okres test zrobię w sobotę bo mamy wesele to będzie 12-14 dpo wiec jakby miało jakimś cudem coś wyjść to by wyszlo

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ