X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy gratki!

    A ja zrobiłam dzisiaj dziewczyny badania TSH i proga: po euthyroxie tsh nie tylko nie obniżyło się, a nawet ciut urosło. Lekarz zmienił mi na letrox, bo ma laktozę i lepiej się wchłania, czy jakoś tak.

    Wyniki z dzisiaj: 6 lub 7 dpo bo owu miałam w sb lub w ndz:

    TSH 1,760 µIU/ml 0,270 4,200 N

    Progesteron 29,10 ng/ml
    Zdrowe kobiety: faza folikularna: 0,057- 0,893 ng/ml faza owulacyjna: 0,121 - 12,0 ng/ml faza lutealna: 1,83 - 23,9 ng/ml po przekwitaniu: <0,05 - 0,126 ng/ml Zdrowe kobiety ciężarne: I trymestr: 11,0 - 44,3 ng/ml II trymetr: 25,4 - 83,3 ng/ml III trymestr: 58,7 - 214 ng/ml

    Dosyć wysoki ten progesteron, nie? Powiem tylko tyle: badam proga regularnie i.... w cyklach bez dupka jest niższy niż w cyklach kiedy go odstawiłam. Zrozumiesz to człowieku?
    EDIT: właśnie sobie sprawdziłam, że taki wysoki miałam w cyklu z później jak się okazało cb....Nie, nie zamierzam testować do @ bo na ciążę to ja mam szanse jak... :P Dziewczyny a za wysoki progesteron, ponad normę podaną przez Lab. nie jest zły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 15:27

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takiego proga i niestety ciąży z tego nie było :/ ale trzymam kciuki za dwie kreseczki.
    Ja już chyba jestem na etapie że nie robię badań hormonalnych w ogóle.
    Cieszyć się trzeba że jest wysoki poziom bez wspomagaczy :)

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 14 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje jutro ;)

    Grzechotka2 lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 lipca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki. Mnie dziś okropnie mdli dupek jak zwykle mnie wykańcza ubocznymi skutkami a tu trze s na panieński iść :/

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 14 lipca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    To trzymam kciuki. Mnie dziś okropnie mdli dupek jak zwykle mnie wykańcza ubocznymi skutkami a tu trze s na panieński iść :/


    Eee, ja po dupku żadnych skutków ubocznych, no może apetyt jakiś większy i bęben trochę urósł ;P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 14 lipca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    To trzymam kciuki. Mnie dziś okropnie mdli dupek jak zwykle mnie wykańcza ubocznymi skutkami a tu trze s na panieński iść :/

    A co Ci najbardziej dokucza? Ja po dupku czuje sie fatalnie, najbardziej dlatego ze dolegliwości te sa typowo ciazowe: mdłości, nudnosci. Czasem zawroty glowy. To moj 5 cykl z dupkiem i tylko podczas brania występują takie cuda, wiec to na pewno od niego. W srode bylam u gina, ale powiedział ze to normalne objawy wiec sie nie przejmuje. Ale to, ze sa zblizone do ciazowych nie pomaga :-D

    eikts65gz0i70ci6.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mdłości zmęczenie ból brzucha i piersi ;/ żeby to jeszcze dało jakiś skutek zajścia w ciąże.

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 14 lipca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie... U mnie 3 pierwsze msc z dupkiem nic nie pomogły, po odstawieniu znow nie dostalam normalnie okresu. Teraz kolejne 3, jestem w trakcie 2 cyklu z tabsami i ciekawa jestem co bedzie za 2 miesiace. Tak bardzo bym chciała zeby teraz okres nie przyszedł... Cale szczescie ze bierze sie dupka tylko kilka dni w cyklu, caly miesiac bym chyba zwariowala!

    P.S. Moge prosic o dopisanie mnie na testowanie za tydzien w piatek? :-) To bedzie 2 tyg od owulacji (potwierdzona u gina) wiec jesli bylaby ciaza, to juz raczej na tescie z moczu powinna byc druga kreska prawda?

    eikts65gz0i70ci6.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 14 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na @ jutro. Było trochę podbarwionego śluzu wcześniej, teraz już przeźroczysty. @ kochana przyjdź do mnie bardzo proszę :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 14 lipca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen - wysoki progesteron to nic. Szansa że doszło do zapłodnienia komórki ale wcale nie musi oznaczać ciąży. Ale może ;)

    speakyourmind93 - 2 tyg po ovu coś bedzie widać ;) trzymamy kciuki

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 14 lipca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 - nie dziękuję zeby nie zapeszyc ! :-) Ale na pewno w piatek dam znac. A jesli znow sie nie uda to niech jak najszybciej zaczyna sie nowy cykl coby sie starac :-D

    eikts65gz0i70ci6.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 15 lipca 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Dokladnie... U mnie 3 pierwsze msc z dupkiem nic nie pomogły, po odstawieniu znow nie dostalam normalnie okresu. Teraz kolejne 3, jestem w trakcie 2 cyklu z tabsami i ciekawa jestem co bedzie za 2 miesiace. Tak bardzo bym chciała zeby teraz okres nie przyszedł... Cale szczescie ze bierze sie dupka tylko kilka dni w cyklu, caly miesiac bym chyba zwariowala!

    P.S. Moge prosic o dopisanie mnie na testowanie za tydzien w piatek? :-) To bedzie 2 tyg od owulacji (potwierdzona u gina) wiec jesli bylaby ciaza, to juz raczej na tescie z moczu powinna byc druga kreska prawda?


    Do mnie okresy przychodzą regularnie co 26 dni tylko plamie dużo przed i w 7dpo mimo owulacji mam bardzo niskiego proga w okolicach 5-8

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 15 lipca 2018, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Marilen - wysoki progesteron to nic. Szansa że doszło do zapłodnienia komórki ale wcale nie musi oznaczać ciąży. Ale może ;)

    speakyourmind93 - 2 tyg po ovu coś bedzie widać ;) trzymamy kciuki


    No nie powiem, przygarnęłabym kropka, ale ja już przestaję wierzyć. W sumie to myślę, że nawet IUI się nie uda, a do In vitro nie zamierzam podchodzić.
    Może to czarnowidztwo, a może trzeźwy ogląd.
    Ten cykl zupełnie odpuściłam, temperatury nie mierzę, dupka nie biorę, ale użyłam conceive, bardziej z ciekawości niż z nadziei chyba. Na @ czekam, wpadnie dokładnie na urlopie, więc zapowiada się bajecznie :/

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 15 lipca 2018, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    No nie powiem, przygarnęłabym kropka, ale ja już przestaję wierzyć. W sumie to myślę, że nawet IUI się nie uda, a do In vitro nie zamierzam podchodzić.
    Może to czarnowidztwo, a może trzeźwy ogląd.
    Ten cykl zupełnie odpuściłam, temperatury nie mierzę, dupka nie biorę, ale użyłam conceive, bardziej z ciekawości niż z nadziei chyba. Na @ czekam, wpadnie dokładnie na urlopie, więc zapowiada się bajecznie :/
    No to dokładnie tak jak ja. Na sierpień hsg i to koniec badań i wymyślania. Dupka odstawiłam ale pijebziolanojcansroki. Widzę że pomagają ale nie liczę na zbyt wiele. Dajemy sobie czas do końca roku ale bez spiny i nerwów.
    Tempki już nie mierze, badań nie robię testy ovu skończyłam i nie kupuje nowych. Nawet testować nie zamierzam bo dzień przed @ będę wiedziała czy się udało czy nie.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Dołączę do Was we wrześniu <3
    Zaciskam kciuki za Was :*

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 15 lipca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Ja testuje jutro ;)


    I jak tam ?

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w ta piękna niedziele;) lipiec dość kiepski ale zauważyłam ze kilka dziewczyn w sierpniu ma drożność a mówią ze pierwszy cykl jest obiecujący ja tez będę mieć wiec nadzieja jest większa niż wcześniej ;) może i nam się poszczęści oby oby !!
    Już dość się cierpliwości i spokoju nauczyliśmy .

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się ten lipiec nie podoba. Czekam na wysyp.
    Hsg w sierpniu ale dr kategorycznie zabroniła się starać w tym cyklu. Twierdzi że nic dobrego może nienwyjscnzbtak napromieniowanych jajeczek.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 15 lipca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba zależy od lekarza bo Moj całkowicie co innego mówił i czytając kobietki na forum po tym zabiegu to pisały ze odrazu działały no ale wiadomo co inny lekarz to inne rady ;)

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:31

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ