X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    kochana panel tarczycowy to tsh,ft3 i ft4 plus anty tpo i anty tg
    Ja mialam ft3 tsh anty tpo takze chyba byl nie pelny

    10.09.2019 Marcel
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 20 lipca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, my po kolejnym badaniu nasienia+ marr i hba. I potrzebuję pocieszenia, bo już tylko beczeć umiem...
    Morfologia w miejscu, inne parametry ciut gorzej niż przed kuracją profertilem,
    HBA: 67% ( wg lab >80% OK

    MARR: 38% ( w opisie wynik wątpliwy, podejrzenie niepłodności o podłożu immunologicznym. Przy wyniku powyżej 39% opis: wynik dodatni, znaczne prawdopodobieństwo niepłodności o podłożu immunologicznym.

    Nie dołujcie bardziej. Pocieszcie błagam bo się powieszę ;P

    EDIT: jeszcze dodam, że u mnie plamienie od pon ( 10 dpo) do dzisiaj. A @ nie przychodzi. Nie ma ciąży na bank, za to jest wszystko rozregulowane...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 19:47

    7u229jcgzsq578gy.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro ale tak jak tu dziewczyny pisały niepłodność się leczy wiec nadzieja jest zawsze Moxe warto zmienić leki lub lekarza skoro wyniki się noe poprawiaja

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey .Miałam testować 25 ale dzisiaj wyszła bardzo wyraźna kreska.To moja trzecia ciąża ,trzeci raz przeżywam to samo i modlę się by tylko się udało.Jestem bardzo szczeslwia ale strach mnie zabija.Do tego plamię u wiem że szybko może być po ciąży .

    valetta94 lubi tę wiadomość

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen co prawda jestem na poczatku badan swoich i meza i nie zabardzo Ci powiem co chociaz by te wyniki mialy znaczyc to powiem Ci zebys nie gadala takich glupot ze sie powiesisz. :-) wiem ze to jest przykte i ciezkie do przyjecia, ale sama dobrze wiesz ze jest to rzecz ktora da sie poprawic! Trzeba tylko wytrwalosci. Wiem ze latwo sie mowi, ale Ty masz przynajmniej mozliwosc zeby sie badac. Umnie w Uk jest to strasznie ciezkie z co paro miesiecznymi wizytami w Polsce. :-( no ale coz... sama tak wybralM toteraz mam:-) moze faktycznie trzeba zmienic.leki badz nawet i lekarza! Glowa do gory!

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen a robilas test?

    10.09.2019 Marcel
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 21 lipca 2018, 02:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Marilen a robilas test?

    Nie, nie ma sensu. Plamienie jak co cykl. Przy takich wynikach to za Chiny ludowe zajść nie mogłam.
    Najgorsze, że nawet drożności nie mogę umówić bo nie wiem kiedy normalna @ przyjdzie. Ijakbg mało było wypryszczylo mnie jak trędowata a ja nigdy pryszczy nie mam. Brzydka, pryszczata i niepłodna

    7u229jcgzsq578gy.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 21 lipca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety cycki nagle przestały bolec i ramo negatyw :( to już chyba ostatni cykl starań bo mąż bierze clo i niestety bardzo mu po tym skacze ciśnienie :(

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 lipca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny, my po kolejnym badaniu nasienia+ marr i hba. I potrzebuję pocieszenia, bo już tylko beczeć umiem...
    Morfologia w miejscu, inne parametry ciut gorzej niż przed kuracją profertilem,
    HBA: 67% ( wg lab >80% OK

    MARR: 38% ( w opisie wynik wątpliwy, podejrzenie niepłodności o podłożu immunologicznym. Przy wyniku powyżej 39% opis: wynik dodatni, znaczne prawdopodobieństwo niepłodności o podłożu immunologicznym.

    Nie dołujcie bardziej. Pocieszcie błagam bo się powieszę ;P

    EDIT: jeszcze dodam, że u mnie plamienie od pon ( 10 dpo) do dzisiaj. A @ nie przychodzi. Nie ma ciąży na bank, za to jest wszystko rozregulowane...
    Sprobuj moze fertilman plus :*

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni a Twojemu mężowi po tym się poprawiły wyniki?

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję zafasolkowanym.
    Kasionek szybciutko ci wyszły te kreski ;-). Ja czekam i dopiero po weekendzie robię jak się plamienia albo @ nie pojawi.
    Cycki nie bolą tak jak co cykl, pms brak. Lekkie bóle podbrzusza ale jakiś takie bardziej skurcze i wzdęcia.
    Ale tak prawdę mówiąc to mocno czuje aby się miało udać. W sumie to też malutkie szanse bo sexik był tylko 2 razy i to spontanicznie a nie wystrzeliwując.sie w ovu.

    Kasionek lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:31

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 21 lipca 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Gratuluję zafasolkowanym.
    Kasionek szybciutko ci wyszły te kreski ;-). Ja czekam i dopiero po weekendzie robię jak się plamienia albo @ nie pojawi.
    Cycki nie bolą tak jak co cykl, pms brak. Lekkie bóle podbrzusza ale jakiś takie bardziej skurcze i wzdęcia.
    Ale tak prawdę mówiąc to mocno czuje aby się miało udać. W sumie to też malutkie szanse bo sexik był tylko 2 razy i to spontanicznie a nie wystrzeliwując.sie w ovu.
    No sama się zdzieialm że 10 dpo była tak widoczna kreska.Moze co z owulacja pomyliłam.Ogólnie przez te plamienia nie potrafię się cieszyc bo mam zle doświadczenia jeśli o to chodzi.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 21 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Gratuluję zafasolkowanym.
    Kasionek szybciutko ci wyszły te kreski ;-). Ja czekam i dopiero po weekendzie robię jak się plamienia albo @ nie pojawi.
    Cycki nie bolą tak jak co cykl, pms brak. Lekkie bóle podbrzusza ale jakiś takie bardziej skurcze i wzdęcia.
    Ale tak prawdę mówiąc to mocno czuje aby się miało udać. W sumie to też malutkie szanse bo sexik był tylko 2 razy i to spontanicznie a nie wystrzeliwując.sie w ovu.

    Isaura bo nie pamietam Ty zioła pijesz zamiast dupka na niedomoge czy miałaś tez problemymz owulkami?

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 lipca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Nie, nie ma sensu. Plamienie jak co cykl. Przy takich wynikach to za Chiny ludowe zajść nie mogłam.
    Najgorsze, że nawet drożności nie mogę umówić bo nie wiem kiedy normalna @ przyjdzie. Ijakbg mało było wypryszczylo mnie jak trędowata a ja nigdy pryszczy nie mam. Brzydka, pryszczata i niepłodna
    To moze jednak zrob ten test!:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 21 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wynik progesteronu 18,95 ng/ml w 6 dniu po owulacji jest ok?

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 21 lipca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Dziewczyny, czy wynik progesteronu 18,95 ng/ml w 6 dniu po owulacji jest ok?

    Wydaje mi się bardzo ładny!

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 lipca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Dziewczyny, czy wynik progesteronu 18,95 ng/ml w 6 dniu po owulacji jest ok?
    Tak. Bardzo fajny

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 lipca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Dziewczyny, czy wynik progesteronu 18,95 ng/ml w 6 dniu po owulacji jest ok?
    Ja mialam 7dpo 15 z czyms, byl okej wiec twoj napewno tez :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a to powiedzcie mi jeszcze jedno... ze sprawa tych moich nieregularnych i dlugich cykli powinnam sie udac do gina endokrynologa czy narazie (5sc) zostac u normalnego?
    Jak narazie badania tarczycowe nie daly mi powodu do zmartwien ale jesli za miesiac je powtorze i tsh dalej bedzie 2,66 (badz wieksze) i inne badania z tej puli tez beda gorsze to lepiej od razu isc do endokrynologa?

    Edit :-) akurat moja pani ginekolog to rowniez endokrynolog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 19:07

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ