X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • KamilaRadzia Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wczoraj zaczęły plamienia dzisiaj przyszła @ takze zaczynamy od nowa w nowym cyklu :) a mialam nadzieję!

    KamilkaRadzia
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilaRadzia wrote:
    Mi się wczoraj zaczęły plamienia dzisiaj przyszła @ takze zaczynamy od nowa w nowym cyklu :) a mialam nadzieję!

    Nastepny cykl będzie nasz:))

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 ja rowniez trzymam kciuki :-)
    no cos czuje ze bedzie dzidzia :-D zycze Ci tego z calego serca.

    ja bylam u lekarza i nie dal mi skierowania na te wszystkie badania :-/ ale to byl rodzinny lekarz.
    Powiedzial ze nie mam wyszukiwac problemow i ze mam TSH idealne.

    04.02 wreszcie ide do gina juz nie moge sie doczekac.

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to do gina trzeba, te mendy rodzinne to nigdy dac nie chcą, choc ja w sumie nie narzekam na moją :D

    nie poddawaj się, bądź upierdliwa :D

  • Kitek85 Koleżanka
    Postów: 59 21

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Chciałabym do Was dołączyć ;)
    Z mężem od 8 miesięcy staramy się o dziecko i na razie bez powodzenia :(
    Czytam to co piszecie i trzymam za Was wszystkie kciuki, żeby w końcu się udało!!!



    12 cs, 31 lat, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    sam ganglion wiem, ale jak się zdecyduję na kolejne usunięcie ;/

    Ty usuwasz?:P

    Witam w klubie ganglionowek :-)
    Basiu ja w październiku 2015 usunąłam mam na lewej rece po 3 dniach wyskoczył jeszcze większy!
    Czytałam mnóstwo artykułów najskuteczniejsza metoda tzw biblijna czyli brzegiem grubej książki przywalic mocno w ganglion i powinien peknac. Ja się tego nie podejmę.
    A usuwanie operacyjne czyli rozcinana ręki nic nie da bo też wyjdzie z powrotem:-(
    On sam się wchłonie kiedyś a jak nie to będziemy żyć z tą ozdobą :-)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa87 wrote:
    Kornelia85 ja rowniez trzymam kciuki :-)
    no cos czuje ze bedzie dzidzia :-D zycze Ci tego z calego serca.

    ja bylam u lekarza i nie dal mi skierowania na te wszystkie badania :-/ ale to byl rodzinny lekarz.
    Powiedzial ze nie mam wyszukiwac problemow i ze mam TSH idealne.

    04.02 wreszcie ide do gina juz nie moge sie doczekac.


    Podobnie bylo u mnie nie chciala mi dać a ja sie uparlam bo czułam ze cos jest nie tak . jak przyszłam do niej z wynikiem to az sie zdziwiła: )

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie test owulacyjny negatywny.
    mam nadzieję że to nic nie znaczy ;)

  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia, KlaudyŚ no musze byc upierdliwa po prostu.

    Powiem Wam ze kiedy ide do gina czuje sie jakbym byla kims kto wymaga nie wyobrazalnych rzeczy. On patrzy na mnie i usmiecha sie tak dziwnie jakby smial sie ze mnie, mowi ze nie mam sie stresowac...

    Uwazam ze jako kobieta ktora decyduje sie swiadomie na ciaze, powinnam dostac od lekarza wskazowki i przede wszystki skierowanie na badania, ktore moga wykluczyc jakiegos rodzaju niepowodzenia.

    tym razem bede chciala zeby zrobil mi USG i dokladnie sprawdzil jak to wszystko wyglada.
    Ostatnio powiedzial ze to niepotrzebne...

    moze powinnam zmienic lekarza... hmmm....


    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • malutka_8686 Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki ;)
    Jestem tu nowa i chciałabym dołączyć do Waszego forum :) Przyjmiecie mnie?

    Starania od 2012
    lipiec 2015 laparoskopia - II stopień endometriozy
    17.02.2016 IUI :(
    17.03.2016 IUI :(
    20090523580114.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k jak dla mnie to te plamienie połączone ze spadkiem temperatury jest dość obiecujące, bo może wskazywać na plamienie implantacyjne, tym bardziej, że jesteś dopiero w 9 dniu po owu :)

    KlaudyŚ, KamilaRadzia i Aleksa mi też niestety się nie udało w tym cyklu, dzisiaj dostałam @. I podobnie jak Wy byłam praktycznie pewna tego cyklu a tu dupa. Więc mam nadzieję, że tą o to wiadomością choć trochę poprawiłam Wam humor. Jesteśmy teraz we cztery. Także tulę mocno :) <3 Nastawmy się optymistycznie na kolejny cykl :)

    malutka, Kitek i o.n.a. Witam Was :) Trzymam kciuki za Was, najważniejsze jest by się nie poddawać :) Mam nadzieję, że fakt bycia nie jedyną osobą, która boryka się z problemem zajścia w ciążę, choć trochę sprawi, że poczujecie się lepiej <3 Tutaj wszystkie przeżywamy wspólnie nasze rozterki i wzajemnie się wspieramy :)

    Kornelia, Kasia, zumbiara powodzenia w najbliższym testowaniu! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 16:44

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis sie zalamalam narzeczony powiedział zeby przestać sie starac ;( bo on jednak nie jest na to gotowy ;(( nie wiem co mu sie stało czego sie przestraszyl poklocilam sie z nim.
    Ale obiecał ze w maju znow zaczniemy starania

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam delikatne plamienie :-( nie wiem czy to okres? Trochę na niego za wcześnie, nigdy nie miałam tak krótkiego cyklu 25 dni, martwię się co to może być. Troszeczkę mnie pobolewa podbrzusze. Wzięłam nospe i się położyłam. Smutno mi jakoś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś
    Nie przejmuj się, czasami faceci potrzebują więcej czasu na przetrawienie, że niedługą mogą zostać tatusiem ;-) my kobiety to wiesz od razu jesteśmy mamuśkami pełną gębą ;-)

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys tule cie kochana.
    Oni mają jakieś dziwne fazy. Chyba czegoś się wystraszyl albo bajkę sobie już jakąś ułożył. Może się rozczarował i myślał że szybko łatwo pójdzie.

    Mój mi gadał że nie będzie próbował bo się boi że znowu wyląduje w szpitalu. Do tej pory za każdym razem jak betę robiłam to mówił i co już po wszystkim i tak było:-( Teraz się nic nie odzywał p.s. To dobrze bo to prorok co powie to ma rację i tak wychychodzi jak on mówi.

    Daj mu czas na przemyślenia. Olej temat dzieci wiem ze chciałabyś być już mama i cieszyć się z rodziny w komplecie.
    Tak ma być klaudys tak los chce i tak ci jest pisane. Szkoła ślub leczenie tarczycy potem dziecko. Ja uważam że dobra droga ci jest pisana nie lubię tzn nie zabrakło mi się podoba jak dzieci mają ojca ale nie formalnie.
    Ale to moje zdanie i nie chce w dyskusje się wdrażać na ten temat.
    Głowa do góry:-)
    A może ma zły dzień:-(

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miesiąc temu byl pelen energi do dzialania a teraZ to odpuscil:(
    Kornelia moze to implantacyjne:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys to wielka szkoda... A Twoje zdanie?

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Klaudys tule cie kochana.
    Oni mają jakieś dziwne fazy. Chyba czegoś się wystraszyl albo bajkę sobie już jakąś ułożył. Może się rozczarował i myślał że szybko łatwo pójdzie.

    Mój mi gadał że nie będzie próbował bo się boi że znowu wyląduje w szpitalu. Do tej pory za każdym razem jak betę robiłam to mówił i co już po wszystkim i tak było:-( Teraz się nic nie odzywał p.s. To dobrze bo to prorok co powie to ma rację i tak wychychodzi jak on mówi.

    Daj mu czas na przemyślenia. Olej temat dzieci wiem ze chciałabyś być już mama i cieszyć się z rodziny w komplecie.
    Tak ma być klaudys tak los chce i tak ci jest pisane. Szkoła ślub leczenie tarczycy potem dziecko. Ja uważam że dobra droga ci jest pisana nie lubię tzn nie zabrakło mi się podoba jak dzieci mają ojca ale nie formalnie.
    Ale to moje zdanie i nie chce w dyskusje się wdrażać na ten temat.
    Głowa do góry:-)
    A może ma zły dzień:-(

    Dziękuję za pocieszenie, ale widziałam po nim ze dlugo to w sobie trzymal

    żabka04 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04

    Pamiętasz w którym dniu cyklu zaczęły się plamienia? Czy towarzyszył im lekki boó podbrzusza? Jaki kolor miało to plamienie?

    Klaudyś

    Nie wiem, z córką nie miałam żadnych plamień :-(

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal chce sie starac o maluszka i nie odpuszcze mu tak łatwo. Jak zaczął to musi skonczyc takie moje zdanie

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ