X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Trochę mnie tu nie było. U mnie bez zmian, czyli mdłości nadal są, trzymają cały dzień, ostatnio wartę przy porcelanie trzymam nawet wieczorami. Jutro nasz wielki dzień, idziemy na pierwszą wizytę do gina, zobaczyć czy jajo nie jest puste. Mam nadzieję, że doktor pozwoli na obecność męża przy badaniu USG. Jeśli wszystko będzie OK z ciążą planujemy powiedzieć rodzicom składając im życzenia z okazji Dnia Babci. I od razu idę za ciosem, w pracy chcę bezzwłocznie przekazać radosną dla mnie (nie wiem czy dla szefa też) nowinę :)

    Klaudia, nie przejmuj się tym chwilowym brakiem chęci ze strony narzeczonego. Ja sama tak miałam. Były tygodnie kiedy nie chciałam zachodzić w ciążę, ale potem przychodziły takie, że groziła mi ciąża urojona, bo było we mnie tyle emocji i taki instynkt macierzyński, że mogłabym się nim podzielić z całym naszym wątkiem. Facet to facet, on inaczej podchodzi do kwestii dziecka, ale zapewniam Cię, że gdy zajdziesz w ciążę, Twój narzeczony będzie skakał z radości. Nie chcę Cię straszyć, ale często gdy pary decydują się odpuścić najłatwiej im się zachodzi w ciążę. Także tego, życzę szybkiego pozytywnego testu :)


    Basiu, dobrze, że jeszcze zęby masz zdrowe. Ja aż sama mam stracha jakie grzyby lekarz mi znajdzie między nogami, bo infekcje w ciąży są bardzo częste. Zapewne nie będziesz odosobniona :)

    Żabko, nie strasz mnie tymi cenami za badania i wizyty. Ja dopiero zaczynam serię wydatków i już się boję o stan mojego portfela.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen już miałam cie wywoływać :-)
    Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:-) koniecznie daj znać.

    Decyzja podjęta więc mam nadzieję że działki będą miały superancki prezent z okazji ich świeta a szef ohhhhh na pewno się ucieszy a potem sobie zorganizuje tak pracę że będzie git. No może trochę posmutniał wkoncu pracownica zaciazyla ktoś musi ją zastąpić hahaha

    No ceny są straszne tyle że te badania robiłam też do endo a tam jedno badanie 45 zł reszta do 30zl.
    Z portfela na pewno ucieka. A w ciąży zaraz zaczną wymyślać prenatalne, koszt wizyt przecież biega się czasami co dwa tygodnie ahhhh tylko się trzymaj portfela:-)
    Życzę Ci żeby ustapily wrescie te wymioty i wracaj do żywych. Rośnie zdrowo :-)
    Odezwij się jutro na którą masz???

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj tak mi zasmakowała ta kawa że dzisiaj zamówiłam sobie na allegro różne kawy smakowe ziarniste po 50g do wypróbowania :) mniam:

    a tak z innej beczki myślicie że nadżerka może mieć wpływ na drożność jajowodów? tak mnie ostatnio coś tchnęło, a mam dużą, cytologia ok, gin twierdzi że zajmiemy się nią po porodzie.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ale raczej nie ma wpływu.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapytam gina jeszcze za tydzień. ehh jakoś znowu łapię doła...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen o wlosy i zeby bije sie najbardziej :D ale mam nadzieje ze jak juz w zolodku i miedzy nogami bede miec spustoszenie to moze chociaz urode mi oszczędzi :D

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, wizyta na 19.30, zatem odezwę się wieczorem.

    Basiu, u mnie z włosami może być kiepsko. Od dziecka wypadają mi w dużych ilościach, strach pomyśleć co będzie teraz. Już mówię mężowi, żeby zbierał kasę na jakąś treske dla mnie :D Jak jeszcze do tego dojdzie grzyb między nogami, to wpadne w depresję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaah masakra :D moj mi dzis powiedzial, ze jakby wiedzial jak to bede znosic to by mbie nie zapladnial, bo juz sie poplakalam, tak mi zle caly czas i jeszcze te dodatki :(
    Ale tak czlowiek czekal na te chwile, ze trzeba wziasc sie w garsc :) łudze sie ze po 3 miesiacu bede sexi ciezarna z brzuszkiem bez skutkow ubocznych :D

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia jak długo się staraliscie?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 miesięcy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Hahaah masakra :D moj mi dzis powiedzial, ze jakby wiedzial jak to bede znosic to by mbie nie zapladnial, bo juz sie poplakalam, tak mi zle caly czas i jeszcze te dodatki :(
    Ale tak czlowiek czekal na te chwile, ze trzeba wziasc sie w garsc :) łudze sie ze po 3 miesiacu bede sexi ciezarna z brzuszkiem bez skutkow ubocznych :D

    Basiu ja usłyszałam w ciąży jak byłam z córką po co mu to wszystko jakby wiedział że ja taka humorystyczne jestem i wogole nie do zniesienia to by że mną nie był. A za dwa mce mieliśmy ślub brać hahaha więc rozryczalam się dosłownie jak histwryczka i zapytałam po co mi dziecko robił i jeszcze się chajtac chce i wyzygałam wszystko co mi nie pasowało hahaha jak sobie przypomnę to śmiać mi się chce.
    A to hormony mi walily nie mogłam się z nim dogadać.
    Kochana zaraz te emocje opadna i dojdziemy do ładu będzie dobrze to hormony dla niego to też jakaś nowość musi sobie radzić. Też ma serce itd ma prawo się złościć :-)

    basiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe Twoj tez dobry :D ale moj kochany nie mowil tego w zlosci tylko tak mu mnie szkoda, ze sie tak mecze :) humorow jeszcze nie mam, przynajmniej ja nie zauwazylam :D to chodzi o fizyczny bol a on mnoe tak bardzo kocha l, ze serce sie mu kraje jak mi sie cos dzieje :D mi sie skolei kraje jak on popije i lezy przytulony do porcelanki :D taki biyduś :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Basiu to wy takie dwie papużki :-)
    Za 30min wracam idę dziecko do przedszkola zaprowadzić.:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo <3 od poczatku i mam nadzieje do konca tak bedzie :D mysle, ze nie ma lepiej dobranej pary <skromny>:D spokojnie idz, ja czekam w lplejce do laryngologa z moim gronkowcem :D bylam tu 10 pp 7 i juz jestem 3 :D ludzie nie spia :D

  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia czekam na wyniki Twojego testu z niecierpliwością!!

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem :-)
    Jestem w błogim stanie cisza (mąż w pracy dziecko w przedszkolu)ahhhhh
    Wcinam śniadanko wczoraj sobie kupiłam sera żółtego bo mam ochotę trudno że nie mogę ale chyba raz na jakiś czas nie zaszkodzi :-)

    Dziś miałam sen byłam nad morzem spokojnym błękitnym woda przezroczysta morzem. Leżeliśmy na kocyku. Była tam ciocia wujek z noworodkiem owiniętym w pieluchy białe tetrowe był to chłopczyk i jakieś chłopaki nie wiem kto to tak jakby brat i kuzyni.
    Patrzyłam na tego noworodka i się obudziłam

    A ogólnie to mam jakieś głupie myśli czy zaroek tam będzie tzn czy się pojawi. Chociaż ten sen mo,że jakiś proroczy mam się o nic nie martwic i bedzie synek?????
    Na łeb idzie dostać nie lubie takich sytuacji Niewiadomych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Za tydzień wizyta chociaż tyle dobrego.

    Basiunia a czemu nie dołączyłaś do watki wrześniówek 2016 nie chcesz????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Noo <3 od poczatku i mam nadzieje do konca tak bedzie :D mysle, ze nie ma lepiej dobranej pary <skromny>:D spokojnie idz, ja czekam w lplejce do laryngologa z moim gronkowcem :D bylam tu 10 pp 7 i juz jestem 3 :D ludzie nie spia :D

    Fajnie ze udało ci sie tam dostać koniecznie napisz co tam z toba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    04eaff10788c8326med.jpg

    Dziewczyny widzicie to co ja?
    Kreski na żywo są ciemniejsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 09:27

    żabka04, Kasia1987, basiunia, kasia_k, Kitek85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    04eaff10788c8326med.jpg

    Dziewczyny widzicie to co ja?
    Kreski na żywo są dużo ciemniejsze :)

    wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow :-)
    Widzę :-)Piekne krechy takie jak u mnie hahaha
    gratuluje kochana
    Lecisz na bete??????????
    Ciesze sie razem z toba

    basiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04
    nie mam za bardzo jak zrobić bete, bo daleko do laboratorium.
    Martwi mnie te wczorajsze plamienie, dzisiaj 27 dc

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ