X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 08:43

  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, super :) Wzrosło prawie dwukrotnie :) Tak trzymać :)

    basiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia gratulacje!!!!
    Super przyrosła jest GIT!!!!:-D
    A teraz proszę zostawić na wątku duuuuuzo fluidkow ciążowych hihi smarkać, pluć dowolna technika aby skuteczna :-)
    Oczywiście ciotki wirtualne czekają na fotkę lub wieści jak się maluch ma:-)

    Dbaj o siebie zdrówka ci życzę oraz nudddnej ciąży!:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2015, 14:38

    basiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam :* tak więc na ten Nowy Rok przesyłam bardzo dużo energii (ciążowej), estrogenu, luteiny i kwasu foliowego :D duż cieepliwości i wiary, że w końcu się uda !!;*
    Kto może niechaj dziś puści się w wir sylwestrowj imprezy, a nóż okaże się owocna :D wszystkiego najlepszego kochane !:)
    I do "napisania":)

    Opolanka 85, żabka04, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • 2+... Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje basiunia !! Cieszę się razem z Tobą :) Rośnijcie zdrowo. A pozostałym oczekującym życzę by w nowym roku ujrzały te dwie upragnione kreseczki. Szczęścia, zdrowia i radości !!!

    żabka04, basiunia lubią tę wiadomość

    Nadzieja nie umiera !!!
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane dopieor doterlismy a nie miałam jak napisac za barzo :)

    generalnie 3 pecherzyk podrósł do 16 mm ten ktory miał 13 mm
    ale ten gdzie były dwa jeden ma dalej 18 mm a drugi 16 wiec zmalał pewnie nic z niego nie bedzie .. choc dr powiedział ze wszytskie dobrze rokuja i generlanie mam idealne warunki
    rozmrozili przy nas nasienie , pokazali na monitorze jak zapierdzielaja , dr okreslil nasienie na 6+
    przez 3 dni mamy sie sexic :P
    4lub 5 mam isc na usg zobaczyc zy juz nie ma pecherzyków i od tego momentu bra c dupka,
    wersja pierwsza jesli nic sie nie przyjmie to w ciagu 10 dni od dupka acznie sie krwawienie
    wersja druga jelsi nie przyjdzie dalej brac i 18 stycznia test

    Michał był cały czas ze mna :)
    nawet jak robili nam IUI :)
    o mało sie nie poryczałam ..

    KOchane wszytskiego najlepszego w Nowym roku :)
    Mam nadzieję że każdej z Was w tym roku spełnią się wszytskie marzenia ;)
    zbliza_sie_sylwester_2014-12-18_2.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2015, 19:58

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane w Nowym Roku :) Oby był owocny dla każdej z nas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam po sylwestrze dziewczyny? Ja dużo nie wypiłam, może ze 3 lampki wina a czułam się jakbym wypiła sama przynajmniej 0,5 litra czystej hehe :-) Do tego nafaszerowałam się lekami bo małpka dała i w sumie daje do dziś porządnie popalić... :-/

  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, to masz tak jak ja, dwie lampki wina, troche likieru - i czułam sie jakbym niewiadomo ile popiła... Wogóle czuję się zmięta, za duzo rzeczy których dawno nie było w moim jadłospisie-cukier, gluten,chipsy, alko-czuję się struta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w Nowym Roku!:-)

    Ja byłam na białej sali z mężem i córka.
    O 22 poszliśmy poszczelac petardami bo dziecko stwierdziło że nie wytrzyma do 24 :-). Wróciliśmy a córka chwilę potem usnela. Iiiiii czas był dla nas <3 :-P mam nadzieję że owocnie. Hihi
    A ile wypiłam to wstyd się przyznać 0.7 wódki z mężem i nic mi nie było i nie jest. Chyba dobry dzień do picia był:-)
    Dziś wracam już do sioforu, dietki hahaha

    No to tyle u mnie....
    Jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku. Ten rok jest nasz więc do roboty! Nie oszukiwać!!! Hihi

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten rok będzie nasz :)

    żabka04, Tymoteuszowa, Ania_84 lubią tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście fipsik nie inaczej:-)!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem ekonomiczna w piciu - dużo mi nie trzeba żeby czuć się na fali :-D Z moim mężem bym nawet nie usiadła, bo on to ma taką głowę że wszyscy są już pijani a jego nawet dobrze nie bierze :-)


    Ten rok koniecznie musi być nasz. Za rok o tej porze się wszystkie tu spiszemy albo z brzuchami albo z dzidziami na rękach - mówię Wam! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 20:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heka laski :)

    Życzę aby Wam się w tym Nowym Roku spełniły marzenia,te małe i te większe,i dużo zdrowych ciąż i ślicznych bobasów,wiele zdrowia i radości,spełnienia w różnych aspektach życia .
    BUZIOLE <3

    a Sylwestra część spędziliśmy w pracy do 22,potem z G poszliśmy koło Spodka ale nie weszliśmy bo tak trzepali torby ,a my mieliśmy szampana z cydru gruszkowego,termos z herbatą w plecaku.Dlatego oglądaliśmy na telebimie ale i tak mało było słychać bo ludzi było ok 50 tyś ...,zostaliśmy do fajerwerków i do domu :)
    acha emitowali go w Polsacie,zajebiście scena zrobiona :)

    acha sex tez był ale nad ranem :P

  • mamalena Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dołączam do was dziewczyny :)szczęśliwego nowego roku i szybkiego zafasolkowania....

    20140815050114.png

    "Przyjdzie czas gdy popijając poranną kawę będę wiedzieć ,że w sąsiednim pokoju moje szczęście cicho śpi."
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wypilam prawie 0,7 winka:-) byliśmy u znajomych, 3 godziny spania masakra. Jestem wypompowana, pedze do fryzjera.
    Zabko ja też od dziś ostro dieta i Inofem:-)
    U nas dziś 10stopni mrozu brrrrr
    Miłego dnia:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • 2+... Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam w nowym roku. Wreszcie tu dotarlam:-) ja tez nie popilam, bo lampke wina i lampke szampana. W ogole nie mialam ochoty przez wredna @. Pierwszy raz w zyciu mialam taki zly nastroj i samopoczucie w trakcie trwania @. Nie wiem, czy to moze byc przez lutke czy raczej nie. W kazdym razie cos strasznego te kilka dni. No, ale w koncu odpuscila i wszystko wrocilo do normy:-) to jeszcze. raz spelnienia marzen w nowym roku, zwlaszcza tego jednego ! :-)

    Nadzieja nie umiera !!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik
    oczywiście, ze 2016 jest nasz :)
    Powodzenia wszystkim życzę, aby spełniło się nasze najważniejsze marzenie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki ja dzisiaj do 19 w pracy a wieczorem czeka mnie zumba. Już mówiłam mężowi że pierwsze co to mi podłączy ps3 i jazda na gorąco, bo w święta sobie pofolgowałam i trochę na plusie jest.

    Wiecie co? Tak sobie pomyślałam że fajnym prezentem na walentynki byłby test z dwoma kreskami nie :-)

    Aksi, żabka04 lubią tę wiadomość

  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, oo tak, rewelacyjny prezent, jest za... :)

    A ja mam jeszcze jedno... mam notesik z wydrukowanymi wykresami, który dostałam na naukach przedmałżeńskich. Został ostatni pusty wykres w notesie. Oby koniec notesika okazało się końcem naszych starań...

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ