X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz sam zaproponował po tym jak cała seria innych badań z krwi i USG wyszła mi dobrze.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Lekarz sam zaproponował po tym jak cała seria innych badań z krwi i USG wyszła mi dobrze.
    Meggie A Twój partner robił badanie nasienia ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 marca 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robił, ma jak to Pani powiedziała tak idealne, że rzadko się to zdarza. Robiliśmy po ok 7-8 cyklach bezskutecznych.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Tak robił, ma jak to Pani powiedziała tak idealne, że rzadko się to zdarza. Robiliśmy po ok 7-8 cyklach bezskutecznych.
    A możesz mi coś więcej powiedzieć jak wygląda takie badanie czy długo czeka się na wynik itp? Bo my też o tym myślimy...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez robiliśmy i nasienie zostało dostarczone rano a popołudniu juz był wynik, można tez oddać na miejscu sa jakieś pokoje Hehehe ale moj sie nie zgodził wiec do kubeczka z apteki, owinięte na ciepło żeby było i 30 minut masz na dostarczenie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2018, 11:01


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    My tez robiliśmy i nasienie zostało dostarczone rano a popołudniu juz był wynik, można tez oddać na miejscu sa jakieś pokoje Hehehe ale moj sie nie zgodził wiec do kubeczka z apteki, owinięte na ciepło żeby było i 30 minut masz na dostarczenie ;)
    Musimy chyba to zrobić bo ja mam dzieci ale z byłym mężem A mój facet nie ma dzieci więc lepiej sprawdzić:/ nie jest to zbyt przyjemne dla faceta no ale cóż:/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie jest zbyt przyjemne, ale to jest w zasadzie jedyne badanie jakie facet moze zrobić... Nie jest drogie (60zł) i wynik w ten sam dzien, w zasadzie po 1,5h. Polecam, bo to również może wiele wyjaśnić. Mój mąż działał w domu i lecieliśmy pozniej szybko z probówką przy brzuchu :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    No nie jest zbyt przyjemne, ale to jest w zasadzie jedyne badanie jakie facet moze zrobić... Nie jest drogie (60zł) i wynik w ten sam dzien, w zasadzie po 1,5h. Polecam, bo to również może wiele wyjaśnić. Mój mąż działał w domu i lecieliśmy pozniej szybko z probówką przy brzuchu :)
    Dzięki dziewczyny za informację :)

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie trzymam kciuki żeby po tym twoim badaniu od razu udało sie zaskoczyć ;)
    Mazia a Ty dobrze mowisz moze niech maz zrobi to badanie i bedzie wszystko jasne ;) a Ty mialas wszysykie badania robione ? Wiesz tarczyce prolaktyne Progesteron i te inne ?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tylko tarczyce robiona bo lekarz niby nie widzi potrzeby robić reszty :/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe Mazia to tak jak u mnie :D tzn ja chyba miałam robione rok temu po operacji jajnika o ta gin dostała te wyniki z Pl tutaj i jej chyba wszystko wystarcza, a jak wychodziłam ze szpitala to mówili, ze do zobaczenia w ciazy Hehehe juz rok minął a ja jeszcze nie wróciłam :P


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Katharina u mnie niby wszystko jest ok bo mam dwoje dzieci torbiel sama zniknęła i był to jednorazowy incydent bo nic podobnego się nie dzieje więc nie ma niby podstaw do robienia "większych " badań. Ale teraz jak będę na wizycie to sama mu powiem żeby zrobić badania hormonów

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Wiesz Katharina u mnie niby wszystko jest ok bo mam dwoje dzieci torbiel sama zniknęła i był to jednorazowy incydent bo nic podobnego się nie dzieje więc nie ma niby podstaw do robienia "większych " badań. Ale teraz jak będę na wizycie to sama mu powiem żeby zrobić badania hormonów
    Zrób sobie bo to nie zaszkodzi a bedziesz wiedzieć ;) ale kochana u ciebie to dopiero teraz 3 cykl jak patrzę :p moze do 3 razy sztuka

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka teraz będzie 4 napewno..zrobiłabym te wszystkie badania na własną rękę ale nie wiem dokładnie w jakich dniach się je robi pisalyscie kiedyś ale nie pamiętam:/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero 3 cykl? Ojejku to mi sie wydaje, ze za duzo o tym myślisz i za bardzo sie martwisz ;) daj sobie jeszcze czas i wyluzuj troche;) ja jedynie pójdę w czwartek do gin i jeśli będę przed owu to z ciekawością będę robiła testy owulacyjne którym w ogóle nie ufam :P a tak mam zamiar znowu sie cieszyć z każdego zbliżenia i nie nakręcać sie, testu przed @ tez nie mam zamiaru robić ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin dopiero 26 kwietnia na prywatną wizytę. To jedyny sensowny lekarz w mojej okolicy. Teraz zaczęłam trzeci cykl starań więc swiezutko. Wcześniej brałam luteinę przez rok i nic. Jak dotąd żaden test owulacyjny też mi nie wyszedł, ale podobno te z allegro są zawodne. W tym cyklu użyje tych z Rossmana.
    Też chętnie poczytam jakie badania w jakich dniach. U mnie estrogen wysoki s progesteron zawsze niski wychodził. Może pójdę z wynikami już do gina

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Dopiero 3 cykl? Ojejku to mi sie wydaje, ze za duzo o tym myślisz i za bardzo sie martwisz ;) daj sobie jeszcze czas i wyluzuj troche;) ja jedynie pójdę w czwartek do gin i jeśli będę przed owu to z ciekawością będę robiła testy owulacyjne którym w ogóle nie ufam :P a tak mam zamiar znowu sie cieszyć z każdego zbliżenia i nie nakręcać sie, testu przed @ tez nie mam zamiaru robić ;)
    Katharina wiem że to jeszcze wcześnie bardzo ale ja już tak mam że odrazu się doszukuje...z poprzednimi ciazami nie było żadnych problemów. W druga zaszłam dzięki testom owulacyjnym już w drugim cyklu.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka teraz będzie 4 napewno..zrobiłabym te wszystkie badania na własną rękę ale nie wiem dokładnie w jakich dniach się je robi pisalyscie kiedyś ale nie pamiętam:/
    Ja wiem jedynie ze prolaktyne i Progesteron to juz w fazie lutealnej 21dc albo 7 dni przed @ ale wiesz jakby było.najlepiej jak bys podeszła do laboratorium i tam sie Pan zapytała bo one beda najlepiej wiedzieć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam prolaktyne ze względu na tsh bo to jedno z drugim moze isc w parze :/ przy okazji poczytałam o innych to mowie powiem mu o wszystkich to niech zrobia a co ;)!

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ