X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taka godzina o której mnie puszcza, zobaczymy wieczorem czy znowu mnie połamie, mam nadzieje, ze nie :)
    Muszę zbierać siły na niwy cykl :D No chyba, ze jakiś cud sie wydarzy Hahaha
    A Ty jak tam ? Zatoki?


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra od tego sprayu niby tak cudownego jest jeszcze gorzej nos zawalony na maxa tragedia do tego z jedej dziurki krew poleciała :\ tragedia , jedyne ukojenie chwilowe daja mi normalne psikacze typu otrivin albo sudafed

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka mi na zatkany nos pomagają tylko krople xylometazolin ale podobno to najgorsze krople jakie mogą być.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja mam taki problem ze ja na zatoki choruje kilka razy w roku i dosyć długo to trwa i ja potrafię używać tych psikaczy po 3 ,4 msc non stop po dwa razy dziennie byłam u laryngologa i on powiedział ze to krzywa przegroda jak się to naprawi to zatoki będą zdrowe ale powiedział ze tymi sprayami to zniszczylam sluzowke i ogolnie nie jest dobrze. Ale mi nie pomaga nic a nic :( brałam sterydy rowniez ale serce znowu zaczęło mnie bolec i musiałam przestać :/

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu no to faktycznie nieciekawie. Nie pozostaje Ci nic tylko czekać aż samo przejdzie

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia te krople co podałaś to tez mi duzo życia uratowały i uważam, ze sa dobre.
    Paulka to współczuje i zdrowia życzę, ja odpukać daaaaawno nie miałam zatok chorych, za dzieciaka często łapałam zapalenie zatok i pamietam jaki to ból :(


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia widzę u Ciebie na suwaku tylko 4 dni, trzymam kciuki i nie czekaj na te dni, korzystaj i baw sie :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki. Tak, ja już po imprezie. Wam szczerze, że jestem trochę zdolowana. Poszłam w piątek zrobić badania LH I FSH i ten drugi mam ciut za wysoki :-(. Już mam schiza :-(. W czwartek jadę do gina na monitoring i w ogóle zobaczymy czy będzie owulacja.

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus nie martw sie bedzie wszystko okey, pamiętaj Nasz organizm i wszystko co z Nim związane reagują na stres i nerwy :) daj znac jak wrócisz w czwartek od gin


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Agus nie martw sie bedzie wszystko okey, pamiętaj Nasz organizm i wszystko co z Nim związane reagują na stres i nerwy :) daj znac jak wrócisz w czwartek od gin
    Tak wiem, czytałam nawet że może się wahać i np następnym cyklu może być już inny.
    Kurde, ja to jakoś nie umiem o tym nie myśleć. Raz sobie myślę że dajemy sobie czas do końca roku a za chwilę że kurde, a jak się nie uda to tylko strata czasu bo w tym czasie można by było już się czymś wspomagać. Ech......:-(

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto tam testuje teraz z testami owu? Ja to chyba odpuszczę w tym cyklu skoro mam iść na monitoring.
    Zapomniałam Wam jeszcze napisać że okazało się że te bakterie co mam w moczu mam też w pochwie :-(. Gin mi mówił że czasami one powodują że ciężko zajść w ciaze. Ale dostałam leki i wszystko ponoć ma być ok :-)

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystko bedzie dobre, zadbaj o zdrowie, nie stresuj sie i bedzie dobrze.
    Z tym czasem to rozumiem Cie mi tez szkoda jak co cykl znowu dostaje @ tak sie wydłuża to staranie, ale w tym jeszcze @ nie dostałam i mimo negatywnego testu gdzieś po cichu w sercu liczę, ze może po prostu za wcześnie go zrobiłam i cos sie tam kryje :) a jak nie to bedzie marcowanie :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rzeczywiście za wcześniej zrobiłaś? A który masz dc?

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Może rzeczywiście za wcześniej zrobiłaś? A który masz dc?

    31dc, a cykle 28-35


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asus ja jutro testuje bo dzisiaj robiłam i już kreski prawie podobne ;)
    Mysle ze troszkę za bardzo przejmujesz się badaniami musisz na luz wrzucić ;) i co będzie to będzie , wiesz jak jest niektore kobitki mają zle wyniki badań dużo ponad normę i mimo to udaje im się ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo ja nakupowalam Full leków na zatoki na zalegajaca flegme i to jest albo na ibuprofenie albo paracetamolu i powiedzcie mi zacząć się faszerowac nimi? Jutro teoretycznie owulka ma być :/ czy jak ?

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Dziewczyny bo ja nakupowalam Full leków na zatoki na zalegajaca flegme i to jest albo na ibuprofenie albo paracetamolu i powiedzcie mi zacząć się faszerowac nimi? Jutro teoretycznie owulka ma być :/ czy jak ?
    Z tego co mi wiadomo to apap można brać i w ciąży nawet. Jak jesteś mocno chora to bierz nie zastanawiaj się. Jak ma być owu to będzie teraz a jak nie to się przwstawi o kilka dni. Jak robisz testy to wyjdzie czy jest czy nie ma owu. A temperatura mierzysz?

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    31dc, a cykle 28-35
    Hmmm to testuj we wtorek ☺

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus przyznaje ze trzy dni nie mierzyłam :/ niewiem nie chciało mi sie ,jutro zacznę znowu hehe ;)
    Katharina to jakby wziąć najdłuższy dzien cyklu to jeszcze do @ by było 4 dni wiec nie wszystko stracone ;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekamy zobaczymy, czuje sie tak okresowo ale to tez może byc objawem, masakra jakie jesteśmy skomplikowane haha :D muszę czekać, na szczęście zdrowie sie poprawiło :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ