X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taka godzina o której mnie puszcza, zobaczymy wieczorem czy znowu mnie połamie, mam nadzieje, ze nie :)
    Muszę zbierać siły na niwy cykl :D No chyba, ze jakiś cud sie wydarzy Hahaha
    A Ty jak tam ? Zatoki?


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra od tego sprayu niby tak cudownego jest jeszcze gorzej nos zawalony na maxa tragedia do tego z jedej dziurki krew poleciała :\ tragedia , jedyne ukojenie chwilowe daja mi normalne psikacze typu otrivin albo sudafed

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka mi na zatkany nos pomagają tylko krople xylometazolin ale podobno to najgorsze krople jakie mogą być.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja mam taki problem ze ja na zatoki choruje kilka razy w roku i dosyć długo to trwa i ja potrafię używać tych psikaczy po 3 ,4 msc non stop po dwa razy dziennie byłam u laryngologa i on powiedział ze to krzywa przegroda jak się to naprawi to zatoki będą zdrowe ale powiedział ze tymi sprayami to zniszczylam sluzowke i ogolnie nie jest dobrze. Ale mi nie pomaga nic a nic :( brałam sterydy rowniez ale serce znowu zaczęło mnie bolec i musiałam przestać :/

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu no to faktycznie nieciekawie. Nie pozostaje Ci nic tylko czekać aż samo przejdzie

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia te krople co podałaś to tez mi duzo życia uratowały i uważam, ze sa dobre.
    Paulka to współczuje i zdrowia życzę, ja odpukać daaaaawno nie miałam zatok chorych, za dzieciaka często łapałam zapalenie zatok i pamietam jaki to ból :(


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia widzę u Ciebie na suwaku tylko 4 dni, trzymam kciuki i nie czekaj na te dni, korzystaj i baw sie :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki. Tak, ja już po imprezie. Wam szczerze, że jestem trochę zdolowana. Poszłam w piątek zrobić badania LH I FSH i ten drugi mam ciut za wysoki :-(. Już mam schiza :-(. W czwartek jadę do gina na monitoring i w ogóle zobaczymy czy będzie owulacja.

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus nie martw sie bedzie wszystko okey, pamiętaj Nasz organizm i wszystko co z Nim związane reagują na stres i nerwy :) daj znac jak wrócisz w czwartek od gin


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Agus nie martw sie bedzie wszystko okey, pamiętaj Nasz organizm i wszystko co z Nim związane reagują na stres i nerwy :) daj znac jak wrócisz w czwartek od gin
    Tak wiem, czytałam nawet że może się wahać i np następnym cyklu może być już inny.
    Kurde, ja to jakoś nie umiem o tym nie myśleć. Raz sobie myślę że dajemy sobie czas do końca roku a za chwilę że kurde, a jak się nie uda to tylko strata czasu bo w tym czasie można by było już się czymś wspomagać. Ech......:-(

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto tam testuje teraz z testami owu? Ja to chyba odpuszczę w tym cyklu skoro mam iść na monitoring.
    Zapomniałam Wam jeszcze napisać że okazało się że te bakterie co mam w moczu mam też w pochwie :-(. Gin mi mówił że czasami one powodują że ciężko zajść w ciaze. Ale dostałam leki i wszystko ponoć ma być ok :-)

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystko bedzie dobre, zadbaj o zdrowie, nie stresuj sie i bedzie dobrze.
    Z tym czasem to rozumiem Cie mi tez szkoda jak co cykl znowu dostaje @ tak sie wydłuża to staranie, ale w tym jeszcze @ nie dostałam i mimo negatywnego testu gdzieś po cichu w sercu liczę, ze może po prostu za wcześnie go zrobiłam i cos sie tam kryje :) a jak nie to bedzie marcowanie :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rzeczywiście za wcześniej zrobiłaś? A który masz dc?

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Może rzeczywiście za wcześniej zrobiłaś? A który masz dc?

    31dc, a cykle 28-35


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asus ja jutro testuje bo dzisiaj robiłam i już kreski prawie podobne ;)
    Mysle ze troszkę za bardzo przejmujesz się badaniami musisz na luz wrzucić ;) i co będzie to będzie , wiesz jak jest niektore kobitki mają zle wyniki badań dużo ponad normę i mimo to udaje im się ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo ja nakupowalam Full leków na zatoki na zalegajaca flegme i to jest albo na ibuprofenie albo paracetamolu i powiedzcie mi zacząć się faszerowac nimi? Jutro teoretycznie owulka ma być :/ czy jak ?

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Dziewczyny bo ja nakupowalam Full leków na zatoki na zalegajaca flegme i to jest albo na ibuprofenie albo paracetamolu i powiedzcie mi zacząć się faszerowac nimi? Jutro teoretycznie owulka ma być :/ czy jak ?
    Z tego co mi wiadomo to apap można brać i w ciąży nawet. Jak jesteś mocno chora to bierz nie zastanawiaj się. Jak ma być owu to będzie teraz a jak nie to się przwstawi o kilka dni. Jak robisz testy to wyjdzie czy jest czy nie ma owu. A temperatura mierzysz?

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 25 lutego 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    31dc, a cykle 28-35
    Hmmm to testuj we wtorek ☺

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus przyznaje ze trzy dni nie mierzyłam :/ niewiem nie chciało mi sie ,jutro zacznę znowu hehe ;)
    Katharina to jakby wziąć najdłuższy dzien cyklu to jeszcze do @ by było 4 dni wiec nie wszystko stracone ;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 lutego 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekamy zobaczymy, czuje sie tak okresowo ale to tez może byc objawem, masakra jakie jesteśmy skomplikowane haha :D muszę czekać, na szczęście zdrowie sie poprawiło :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ