X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Czesc Mazia to dobrze ze zrobilas sobie te badania bedziesz wiedzieć na czym stoisz , a zrobiłaś sobie tarczyce o ft3 i ft4?
    Tak dzisiaj już przeszło , wczoraj tak raz jeden rwal raz drugi i tak ciągle :/ A dzisiaj póki co nic ;)
    Tsh ft3 i ft4 zrobię w poniedziałek bo w innym laboratorium. Wyniki będę mieć we wtorek już wszystkie A w środę do lekarza

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia No to dobrze to daj znacz jak bedziesz mieć wyniki ;) oby wszystko było dobrze ;)
    Katharina ja juz czekam na twoje testowanie jakby to było moje :p ale jeszcze tydzień i będziemy wiedzieć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się tak kiepsko czuje :/ od rana do nocy ciagle mi nie dobrze nie wymuotuje ale ciagle mnie mdli do tego w nocy wstaje po 4 razy siku tak mnie cisnie na pęcherz :(. I nic mi sie nie chce :/

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 24 marca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia No to dobrze to daj znacz jak bedziesz mieć wyniki ;) oby wszystko było dobrze ;)
    Katharina ja juz czekam na twoje testowanie jakby to było moje :p ale jeszcze tydzień i będziemy wiedzieć ;)
    Dokładnie jeszcze tydzień i będziemy wiedzieć :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 24 marca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Już pewnie nie zdążę was nadrobić. Ja po prawie dwutygodniowej przerwie dzisiaj mam Internet. U mnie w porządku. Synek od poniedziałku do przedszkola nie chodzi. Ma przerwę przedświąteczna. Nie jestem w temacie i nie jestem na bieżąco. Paulka89 gratuluje. Wszystkim pozostałym staraczkom którym udało się zaciazyc tak samo. Za resztę
    trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2018, 12:49

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc mindusia dzięki ;) u nas tez dzieci chodza do szkoły do czwartku i wracają dopiero 16tego kawietnia troche poleniuchujemy ;)
    A jak twoja tarczyca ? Bo z tego co pamiętam mialas duży wynik ,robilas jeszcze raz tsh ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu nadal cisza :/

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 24 marca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 leki biorę i 9 kwietnia mam się zgłosić na ponowne badanie krwi. Lekarka oceni czy jest lepiej czy lek działa. A jak nie to przepisze inny. Od początku marca się odchudzam schudłam już prawie 3 kilo. Może i nie jest to dużo ale kazy kg w dół cieszy

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 marca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze forum zamiera :/ szkoda

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 25 marca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Paulka89 leki biorę i 9 kwietnia mam się zgłosić na ponowne badanie krwi. Lekarka oceni czy jest lepiej czy lek działa. A jak nie to przepisze inny. Od początku marca się odchudzam schudłam już prawie 3 kilo. Może i nie jest to dużo ale kazy kg w dół cieszy
    Gratuluję każdego kg. Ja też od miesiąca 3 kg ale co chwilę jakieś wyjazdy, proszone kolacje, obiady itd. trochę słabo idzie ale ale tak jak piszesz kazdy kg jest super.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem cały czas ale jak nikt sie nie udziela to sama ze soba nie bede pisać :p

    Isaura81 lubi tę wiadomość

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaglądam dziewczyny ale trochę problemów z rodzinka CD Hehehe
    Mam wrażenie, ze np sie nie udało, znowu mam „objawy” te co zwykle mam przed @c bole i skorcze w podbrzuszu, piersi tez bolą ehhhh znowu pewnie lipa :( szyjka twarda jak kamień dosłownie, rano niego wieczorem średnio wysoko masakra mam chyba depresje heheh


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Ja tez zaglądam dziewczyny ale trochę problemów z rodzinka CD Hehehe
    Mam wrażenie, ze np sie nie udało, znowu mam „objawy” te co zwykle mam przed @c bole i skorcze w podbrzuszu, piersi tez bolą ehhhh znowu pewnie lipa :( szyjka twarda jak kamień dosłownie, rano niego wieczorem średnio wysoko masakra mam chyba depresje heheh
    Katharina A ja mam jakieś dobre przeczucie co do Ciebie :D czekam z niecierpliwością na Twoje testowanie :D
    Ja jestem bardzo ciekawa co mi lekarz w środę powie , co tam dla mnie wymyślił...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Ja tez zaglądam dziewczyny ale trochę problemów z rodzinka CD Hehehe
    Mam wrażenie, ze np sie nie udało, znowu mam „objawy” te co zwykle mam przed @c bole i skorcze w podbrzuszu, piersi tez bolą ehhhh znowu pewnie lipa :( szyjka twarda jak kamień dosłownie, rano niego wieczorem średnio wysoko masakra mam chyba depresje heheh
    Ja tez mam dobre przeczucia ;) uda sie uda ;) Mazia trzymam kciuki za dobre wyniki pisz od razu jak bedziesz mieć ;p

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 26 marca 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka cześć wyników będę mieć dzisiaj po 16 A resztę jutro chyba

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dzięki dziewczyny ale tylko Wy macie dobre przeczucia bo ja jak pisałam juz wyżej jestem pewna, ze dupa z tego wyszła ;(


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hehe dzięki dziewczyny ale tylko Wy macie dobre przeczucia bo ja jak pisałam juz wyżej jestem pewna, ze dupa z tego wyszła ;(
    Katharina nie łam się będzie co ma być...
    Ja właśnie czekam na pobranie krwi :/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pobraniu. Wyniki z tarczycy będę mieć dzisiaj wieczorem na e-mailu A te z soboty dzisiaj po 16. Mam nadzieję że wszytko będzie ok

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Ja już po pobraniu. Wyniki z tarczycy będę mieć dzisiaj wieczorem na e-mailu A te z soboty dzisiaj po 16. Mam nadzieję że wszytko będzie ok
    To fajnie ze juz po bo mało to przyjemne ;) daj znać jak bedziesz miec wyniki ;) ale na pewno wszystko dobrze jest;p

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 marca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was jest w stanie wypowiedzieć się co do wyników badania męża.
    Mamy wszystko ok. Liczba plemników 196,80 ale ruch postępowy 27% (norma od 32), ruch postępowy mln/ejakulat 53,14 (norma 12,50) . Reszta bez zastrzeżeń. Czy jest się czym martwić ?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ