Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2025
Odpowiedz

Staraczki 2025

Oceń ten wątek:
  • zorilla94 Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 23 lutego 2025, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy jest tu ktoś z Krakowa?
    Macie do polecenia ginekologa? zależy mi na osobie która spojrzy w wyniki, może doradzi jak wspomóc owulację itp. Jako że jestem po 7 nieudanych cyklach to chciałabym pójść do kogoś na monitoring owulacji i poradę co dalej :) nie chcę czekać tego „roku” jak to wszyscy lekarze mówią.

    👱🏻‍♀️30
    🧔🏼‍♂️30
    9 cykl starań, 1 cykl stymulowany - udało się 🍀

    Maj 2025 - Clostilbegyt + Estrofem
    11.06 ⏸️
    12.06 beta 882 mln/ml
    prog 59.80 ng/ml
    16.06 beta 4073 mln/ml
    20.06 beta 17047 mln/ml
    26.06 mamy dwa 💕
    10.07 1.89 cm & 2.07 cm szczęścia 💕
    18.07 Krwiak 🩸2.89 cm szczęścia 🩷🩷
    8.08 prenatalne - zdrowe Misie dwa 🥹 6.4 cm i 6.7 cm 🩵🩷
    21.08 8.86 cm i 8.97 cm - mamy parkę 🩷🩵
    15.09 synek 233 g, córeczka 226 g 🩷🩵
    24.09 połówkowe - wszystko ok 🍀 synek 318 g, córeczka 287 g 🩷🩵
    3.11 synek 788g, córeczka 798 g 🩷🩵
    24.11 synek 1305 g, córeczka 1265g
    30.12 synek 2405 g, córeczka 2395 g

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zamelduję się też w tym wątku. Wprawdzie staramy się z partnerem od zeszłego lutego, ale to bardziej po prostu przez odstawienie antykoncepcji i „co ma być to będzie”. Aczkolwiek to był wyjątkowo stresujący rok w pracy i obawiam się, że zadziałał lepiej, niż niejedna antykoncepcja.
    Od tego cyklu wyposażyłam się w testy owulacyjne i na dniach lecimy oboje na badania (nasienie u niego, amh u mnie). Mój perfekcjonizm trochę siadł, jak nie udało nam się za pierwszym razem (dzisiaj negatywny test w 28dc/30, lekkie brązowe plamienie rano).

    Dziewczyny z niedoczynnością tarczycy, czy robicie coś dodatkowo? TSH 1,45 od dłuższego czasu.

  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2700 7562

    Wysłany: 23 lutego 2025, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    My jesteśmy dopiero po 3 miesiącach starań i mój narzeczony na początku marca wybiera się na badanie nasienia. W dużej mierze to ze względu na to, że ok. 15 lat temu miał usunięte jedno jądro z powodu jakiegoś zapalenia. Chcemy sprawdzić jak to jedno jądro radzi sobie z produkcją plemników.

    Myślę też, że jak wcześniej zrobi sie badanie nasienia to też szybciej można zacząć działać jak coś wyjdzie nie tak. A jak wyjdzie wszystko ok, to można odetchnąć z ulgą. Chociaż niestety koszty są spore.

    Dokładnie tak. My też zrobiliśmy badanie nasienia po kilku cyklach starań. Wyszły całkiem dobrze oprócz morfologii ale już tyle się o niej naczytałam, że to temat rzeka
    U mnie w mieście takie badanie to koszt około 200 zł
    Moim zdaniem warto, to taka podstawa żeby wiedzieć na czym się stoi i nie skupiać się tylko na partnerce.

    zorilla94 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • zorilla94 Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 23 lutego 2025, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dokładnie tak. My też zrobiliśmy badanie nasienia po kilku cyklach starań. Wyszły całkiem dobrze oprócz morfologii ale już tyle się o niej naczytałam, że to temat rzeka
    U mnie w mieście takie badanie to koszt około 200 zł
    Moim zdaniem warto, to taka podstawa żeby wiedzieć na czym się stoi i nie skupiać się tylko na partnerce.

    Dokładnie, my też się zestresowaliśmy tą morfologią ale okazuje się że to nie jest jedyny parametr który trzeba brać pod uwagę

    👱🏻‍♀️30
    🧔🏼‍♂️30
    9 cykl starań, 1 cykl stymulowany - udało się 🍀

    Maj 2025 - Clostilbegyt + Estrofem
    11.06 ⏸️
    12.06 beta 882 mln/ml
    prog 59.80 ng/ml
    16.06 beta 4073 mln/ml
    20.06 beta 17047 mln/ml
    26.06 mamy dwa 💕
    10.07 1.89 cm & 2.07 cm szczęścia 💕
    18.07 Krwiak 🩸2.89 cm szczęścia 🩷🩷
    8.08 prenatalne - zdrowe Misie dwa 🥹 6.4 cm i 6.7 cm 🩵🩷
    21.08 8.86 cm i 8.97 cm - mamy parkę 🩷🩵
    15.09 synek 233 g, córeczka 226 g 🩷🩵
    24.09 połówkowe - wszystko ok 🍀 synek 318 g, córeczka 287 g 🩷🩵
    3.11 synek 788g, córeczka 798 g 🩷🩵
    24.11 synek 1305 g, córeczka 1265g
    30.12 synek 2405 g, córeczka 2395 g

    preg.png
  • osiecka89 Autorytet
    Postów: 392 341

    Wysłany: 23 lutego 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zorilla94 wrote:
    Cześć dziewczyny, czy jest tu ktoś z Krakowa?
    Macie do polecenia ginekologa? zależy mi na osobie która spojrzy w wyniki, może doradzi jak wspomóc owulację itp. Jako że jestem po 7 nieudanych cyklach to chciałabym pójść do kogoś na monitoring owulacji i poradę co dalej :) nie chcę czekać tego „roku” jak to wszyscy lekarze mówią.

    Ja chodziłam do doktor Horbaczewskiej, powiedziałam, że chce przygotować się do ciąży i doradziła mi badania i suplementacje. Naprawdę czulam się bardzo zaopiekowana. Niestety akurat jej końcówka macierzyńskiego zbiegła się z początkiem mojej ciąży, więc przeszłam do innego lekarza. Ale wiem, że już wróciła do pracy. Często polecana jest doktor Knafel. Ja robiłam u niej prenatalne i jak dla mnie wielkie wooow. Po opiniach można wyczytać, że pomaga parom z problemami.

    zorilla94 lubi tę wiadomość

    rocznik 89
    Mutacja V Leidena (heterozygotyczna)
    przygotowanie do starań 01.2024
    rozpoczęcie starań 12.2024
    ⏸️ 19.12.2024 , beta 64
    21.12 beta 134.7
    23.12 beta 339
    27.12 beta 1951

    age.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 23 lutego 2025, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zorilla94 wrote:
    Cześć dziewczyny, czy jest tu ktoś z Krakowa?
    Macie do polecenia ginekologa? zależy mi na osobie która spojrzy w wyniki, może doradzi jak wspomóc owulację itp. Jako że jestem po 7 nieudanych cyklach to chciałabym pójść do kogoś na monitoring owulacji i poradę co dalej :) nie chcę czekać tego „roku” jak to wszyscy lekarze mówią.

    Ja mieszkam w Krakowie, ale nie jestem jeszcze pewna żadnego ginekologa. Chodzę na NFZ do Kovmedu i byłam tam raz u dr Janowskiej, która wydaje się bardzo w porządku, ale też po jednej wizycie ciężko ocenić.

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 23 lutego 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Hej, zamelduję się też w tym wątku. Wprawdzie staramy się z partnerem od zeszłego lutego, ale to bardziej po prostu przez odstawienie antykoncepcji i „co ma być to będzie”. Aczkolwiek to był wyjątkowo stresujący rok w pracy i obawiam się, że zadziałał lepiej, niż niejedna antykoncepcja.
    Od tego cyklu wyposażyłam się w testy owulacyjne i na dniach lecimy oboje na badania (nasienie u niego, amh u mnie). Mój perfekcjonizm trochę siadł, jak nie udało nam się za pierwszym razem (dzisiaj negatywny test w 28dc/30, lekkie brązowe plamienie rano).

    Dziewczyny z niedoczynnością tarczycy, czy robicie coś dodatkowo? TSH 1,45 od dłuższego czasu.

    Cześć :) Ja mam TSH 1,33 z niedoczynnością i biorę euthyrox i nic więcej nie robię z tarczycą

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Monkai Autorytet
    Postów: 282 267

    Wysłany: 23 lutego 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaaa wrote:
    Ja też czekam na @ ... Powinna być jutro, lub w poniedziałek. Ale jestem po poronieniu, które nastąpiło 28 grudnia. Okres wrócił 26 stycznia ale to było plamienie brązowe a nie okres 😐 owulację miałam 8 lutego , staraliśmy się ale bez żadnego efektu bo betę robiłam 12 dni po owu i była 2,49 a dzień później 2,23... Więc teraz tylko czekać na nowy okres i nowy cykl 🥺

    Z nowym cyklem zawsze nowa nadzieja 🫂❤️

    bellA lubi tę wiadomość

    Ona '83
    On '74
    2016-2017 7xIUI 💔
    2018 ❄️❄️❄️
    3.2018 IVF 💔
    11.2018 IVF💔
    2025 wracam silniejsza i walczę dalej
    AMH 0,544
    4🥚 tylko 1 🥚💉 brak transferu ❤️‍🩹
  • Karolciaaaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 lutego 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dziś dostałam @ i czekam już do jej końca żeby móc działać! Dziewczyny, jaki termometr polecacie do mierzenia tempki? Ten owulacyjny? Czy zwykły? I trzeba mierzyć w pochwie najlepiej tak? I od razu po zakończeniu okresu?
    To będzie mój pierwszy raz z mierzeniem temperatury 🙈

  • zorilla94 Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Co u Was?
    Ja mam dzisiaj słaby dzień….właśnie sąsiadom z którymi dzielę ścianę urodziło się dziecko, w dodatku ma na imię Wojtuś tak jak ja chciałam nazwać kiedyś swojego synka :(
    Ciężko mi. Zazdroszczę im ale w tym pozytywnym sensie, zazdroszczę że już mają tego małego Wojtusia a ja niewiadomo czy kiedykolwiek będę miała :(

    👱🏻‍♀️30
    🧔🏼‍♂️30
    9 cykl starań, 1 cykl stymulowany - udało się 🍀

    Maj 2025 - Clostilbegyt + Estrofem
    11.06 ⏸️
    12.06 beta 882 mln/ml
    prog 59.80 ng/ml
    16.06 beta 4073 mln/ml
    20.06 beta 17047 mln/ml
    26.06 mamy dwa 💕
    10.07 1.89 cm & 2.07 cm szczęścia 💕
    18.07 Krwiak 🩸2.89 cm szczęścia 🩷🩷
    8.08 prenatalne - zdrowe Misie dwa 🥹 6.4 cm i 6.7 cm 🩵🩷
    21.08 8.86 cm i 8.97 cm - mamy parkę 🩷🩵
    15.09 synek 233 g, córeczka 226 g 🩷🩵
    24.09 połówkowe - wszystko ok 🍀 synek 318 g, córeczka 287 g 🩷🩵
    3.11 synek 788g, córeczka 798 g 🩷🩵
    24.11 synek 1305 g, córeczka 1265g
    30.12 synek 2405 g, córeczka 2395 g

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zorilla94 wrote:
    Cześć dziewczyny! Co u Was?
    Ja mam dzisiaj słaby dzień….właśnie sąsiadom z którymi dzielę ścianę urodziło się dziecko, w dodatku ma na imię Wojtuś tak jak ja chciałam nazwać kiedyś swojego synka :(
    Ciężko mi. Zazdroszczę im ale w tym pozytywnym sensie, zazdroszczę że już mają tego małego Wojtusia a ja niewiadomo czy kiedykolwiek będę miała :(

    Rozumiem, że to trudne :( masz prawo czuć zazdrość, to nic złego.

    Ja jutro testuję i zaczęłam dzisiaj wkręcać sobie objawy, ale mocno staram się o tym nie myśleć. Nadrabiam wykłady na studiach i próbuję tym zamaskować myślenie.. Ale od wczoraj bardzo dużo sikam, dzisiaj to już naprawdę co chwilę i trochę robię sobie nadzieję, że się uda, ale boję się że się rozczaruje

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 130 43

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Rozumiem, że to trudne :( masz prawo czuć zazdrość, to nic złego.

    Ja jutro testuję i zaczęłam dzisiaj wkręcać sobie objawy, ale mocno staram się o tym nie myśleć. Nadrabiam wykłady na studiach i próbuję tym zamaskować myślenie.. Ale od wczoraj bardzo dużo sikam, dzisiaj to już naprawdę co chwilę i trochę robię sobie nadzieję, że się uda, ale boję się że się rozczaruje

    Trzymam kciuki !
    Ja z tym sikaniem to już się nie wkręcam, bo zawsze tak mam przed @.

    snieżka lubi tę wiadomość

    Starania od 06.24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie rozumiem z wkręcaniem objawów. Ja mam tak mocny staraczkowy brain, że jeszcze mam cień nadziei, że dzisiejsze plamienie to późna implantacja czy coś, a nie zapowiedź okresu 😅

    snieżka lubi tę wiadomość

  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Totalnie rozumiem z wkręcaniem objawów. Ja mam tak mocny staraczkowy brain, że jeszcze mam cień nadziei, że dzisiejsze plamienie to późna implantacja czy coś, a nie zapowiedź okresu 😅

    Bo nadzieja zawsze umiera ostatnia! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 lutego 2025, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam! Co dobrego słychać? Przyznam szczerze, że ostatnio odpuściłam całkiem forum, bo powiem Wam, szczerze, że strasznie się przez to nakręcam. Jak widzę badania po 3 miesiącach i zaczynam myśleć, że z nami też coś nie tak… doszłam do wniosku, że muszę przystopować lekko i pozwolić wszystkiemu lecieć swoim tempem.
    Wiem jak to jest kiedy nie wychodzi, ale wiem, że w końcu się nam uda. Każdej 🙃

    zorilla94, Monkai lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • zorilla94 Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 24 lutego 2025, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się nam uda :) ja mam takie wahania nastrojów. Raz mówię sobie że jak nie teraz, to w kolejnym cyklu się uda a raz mam tak że już na pewno mi się nie uda eh

    👱🏻‍♀️30
    🧔🏼‍♂️30
    9 cykl starań, 1 cykl stymulowany - udało się 🍀

    Maj 2025 - Clostilbegyt + Estrofem
    11.06 ⏸️
    12.06 beta 882 mln/ml
    prog 59.80 ng/ml
    16.06 beta 4073 mln/ml
    20.06 beta 17047 mln/ml
    26.06 mamy dwa 💕
    10.07 1.89 cm & 2.07 cm szczęścia 💕
    18.07 Krwiak 🩸2.89 cm szczęścia 🩷🩷
    8.08 prenatalne - zdrowe Misie dwa 🥹 6.4 cm i 6.7 cm 🩵🩷
    21.08 8.86 cm i 8.97 cm - mamy parkę 🩷🩵
    15.09 synek 233 g, córeczka 226 g 🩷🩵
    24.09 połówkowe - wszystko ok 🍀 synek 318 g, córeczka 287 g 🩷🩵
    3.11 synek 788g, córeczka 798 g 🩷🩵
    24.11 synek 1305 g, córeczka 1265g
    30.12 synek 2405 g, córeczka 2395 g

    preg.png
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 lutego 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zorilla94 wrote:
    Na pewno się nam uda :) ja mam takie wahania nastrojów. Raz mówię sobie że jak nie teraz, to w kolejnym cyklu się uda a raz mam tak że już na pewno mi się nie uda eh
    Każdej jest na pewno tak samo przykro, ale trzeba sobie pobeczec i potem znów działać. Staram się jak mogę do tego zdystansować, choć mam różne myśli, że za późno, że coś nie tak. Może wcale nie, po prostu trzeba czasu i cierpliwości, a biczowanie się nie pomaga w niczym 😆

    Monkai lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 lutego 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może jak to jest z tym zwolnieniem w ciąży? Od kiedy kobieta jest „chroniona”?

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Aurelka98 Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 24 lutego 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, wracam na forum. Nadal się staramy, minęło 6 miesięcy teraz będzie nasz 7 cykl. Zastanawiam się nad diagnostyką, boję się, że mam niedrożne jajowody albo zrosty. W hormonach po 3 cyklu wszystko było ok, owulacje mam. Już mi się odechciewa angażować w to bardziej po tych niepowodzeniach. ALE. Owulka teraz wypada w okolicy dnia kobiet może fajnie spędzony czas przyniesie prezencik w postaci bombelka <3 OBY.

    Dorii lubi tę wiadomość

    ona 28 l.
    IVF 11 komórek pobranych, 6 zarodków, 5 zamrożonych -> transfer 9.02 -> beta?
    LH/FSH 0,6
    po LEEP, CIN2 HGSIL, HPV 16, ostatnie wyniki czyste
    torbiel krwotoczna w 2cs
    Obraz PCO like
    on 30 l.
    czynnik męski - 1% plemników o prawidłowej ruchliwości
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurelka98 wrote:
    Hejka, wracam na forum. Nadal się staramy, minęło 6 miesięcy teraz będzie nasz 7 cykl. Zastanawiam się nad diagnostyką, boję się, że mam niedrożne jajowody albo zrosty. W hormonach po 3 cyklu wszystko było ok, owulacje mam. Już mi się odechciewa angażować w to bardziej po tych niepowodzeniach. ALE. Owulka teraz wypada w okolicy dnia kobiet może fajnie spędzony czas przyniesie prezencik w postaci bombelka <3 OBY.

    Hej! Mogę spytać skąd podejrzenie niedrożnych jajowodów? Masz jakieś objawy/dolegliwości?

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ