X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • wewelinka Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie moge do was?staramy sie 4cykl za 2 dni powinna przyjsc @ ale dziwnie sie czuje i przed wczoraj zrobilam test wyszedl bladzior,wczoraj znowu tylko 1 kreska.brzuch boli jak na @ piersi to masakra ale one wiecznie bola.testy owu wychodza pozytywne chyba szajs kupilam z allegro.boje sie znowu zrobic test....dodatkowo mam przy dotyku sutków maly wyciek i jjuz wogole zglupialam

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj wawelinka! Zapraszamy.

    Spokojnie zaczekaj do terminu @. Jeśli nie przyjdzie wykonaj test ponownie.
    Może zrób betę, jeśli nie możesz się doczekać.

    Robiłas może monitoring cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 10:41

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • wewelinka Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam do @ nigdy mi sie nie spoznia jedynie czasami pojawia sie dzien wczesniej,sadze ze przylezie bo brzuch boli masakrycznie

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wewelinka test owu jest pozytywny tylko wtedy jak obie kreski sa tak samo intensywne. Jezeli jedna jest bedsza to juz nie jest pozytywny. A Tobie jakie wychodza? Moja sasiadka miala takie wycieki z sutkow jak miala wysoką prolaktyne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 10:47

  • wewelinka Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie chcialam zrobic dzis prolaktyne ale wyszlo tak ze nie mialam jak jechac.u mnie sa dwie tluste krechy wczoraj troche byla bledsza a dzis takie same

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim! Podczytuję was codziennie, napiszę co u mnie. Byłam dzisiaj u ginekologa i niestety potwierdził świeże zarażenie toxoplazmozą. Dostałam rovamycine w dawce 2 x 3 mln na 30 dni, a później znów mam potworzyć badania i zobaczymy czy będę mogła wznowić starania..

    Wiec ten cykl u mnie bez starań.

    Kolejne testowanie 11 czerwiec (cykl dalej 7)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:10

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wewelinka czytalam przypadek jednej dziewczyny co przed okresem chciala sprawdzic teorie ze ovulacyjne testy potrafia wykryc ciaze i wyszedl jej owu pozytywny. Wiec zrobila zwykly i tez wyszedl pozytywny z blada druga kreska. nie wiem co Ci doradzic. Albo czekaj na @ i moze wszystko sie zresetuje, albo idz jutro zrob bete i prolaktyne.

  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wewelinka - rozumiem, że ten bladzior to test ciążowy i była słaba druga kreska?
    Rób rano znowu ciążowy. Wg mnie zapowiada się obiecująco :)

    She - no nic nie poradzisz. Musisz się wyleczyć i wracaj do staranek.

    Smużka - super wiadomość. Nic się nie martw - na pewno wszystko jest OK!

    Tysiaa - trzymam kciuki z całych sił! Napracowałaś się w tym cyklu więc jak najbardziej nagroda sie należy!

    Jussio - a co to za plamienie u Ciebie? Masz tak zawsze czy to jakiś ewenement?

    Peggy - no to teraz @ i do dzieła!

    Niecierpliwa - jak u Ciebie sytuacja? Lepiej się czujesz juz ?

    tysiaa93, She86 lubią tę wiadomość

  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wewelinka ja tez czekałabym do @ jak nie przyjdzie to test a jesli już nie możesz się doczekać to na bete ;) i już bedziesz wiecej wiedziała

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)

    dziś mam małą załamkę. myślę, że to brak męża tak na mnie działa.. wystarczy jedna noc bez niego obok (bo w dzień i tak się mało widzimy) i już łapię doła ;)

    nie chce mi się pracować. ale muszę ;) bo zaraz szef wpadnie i będzie potrzebował to co robię. i tak cud, że jeszcze go nie ma..

    Smużka, daj znać co tam u Ciebie :)

    trzymajcie się dziewczęta, wszystkie damy radę :D

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka nie mamy wyjścia ;) Ja czekam na wynik TSH, ciekawe jaki wyszedł po 6 tyg brania leku :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myshka84

    Ja też mam jakąś depresje.
    Nie mam na nic ochoty, w pracy nie mogę się skupić, i nawet ochoty na sex nie mam. Dobiły mnie nasze porażki. Zwłaszcza, że pierwszy raz zobaczyłam smutek w oczach mojego M.

    Jakoś nie mam weny w tym cyklu, więc ja już go spisuję na straty.

    Jutro odbieram wyniki. Boje się i stersuje.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lotta.89, jaka u was decyzja? Próbujecie już w maju czy czekacie do czerwca?

    Zambia, dokładnie - byle do okresu, dzisiaj ostatni dzień luteiny i czekam :) Ale czas leci, już 7 tc u Ciebie! Jak się czujesz?

    Mam trochę mętlik jeśli o lekarza chodzi - może sama niepotrzebnie czytam i wnikam, ale nie wiem dlaczego przepisał mi w PIERWSZYM w ogóle cyklu starań Clo 2 x dziennie zamiast zacząć od 1 i dlaczego mam brać od 2 dc zamiast od 5, tak jak w ulotce! Lekarz jest bardzo polecany, dwie moje koleżanki zaszły dzięki niemu w ciążę, więc nie przypadkowy. Ale od razu działa i nie patyczkuje się, a ja sobie daje czas i chcę wziąć na spokój całe to staranie :/ Sama nie wiem co myśleć...

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy ja tez brałam 2 tabletki i brałam od 10dc chociaż niby piszą w necie , że po owu się powinno brać, szczerze nie wiem od czego to zależy

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety w 10 dpo 12,70 nie powtarzam dziś bety bo dla mnie to strata czasu w poprzedniej ciąży jak byłam beta pięknie rosła a skończyło się na poronieniu więc teraz stwierdziłam że nie będę robić. Rano zrobiłam tylko test ciążowy troszkę ciemniejsza krecha niż wczoraj. Wieczorem mam wizytę może dowiem się czegoś.

    tysia trzymam kciuki za Ciebie :)

    tysiaa93, Hashija, Bajkaanna lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka wrote:
    Wynik bety w 10 dpo 12,70 nie powtarzam dziś bety bo dla mnie to strata czasu w poprzedniej ciąży jak byłam beta pięknie rosła a skończyło się na poronieniu więc teraz stwierdziłam że nie będę robić. Rano zrobiłam tylko test ciążowy troszkę ciemniejsza krecha niż wczoraj. Wieczorem mam wizytę może dowiem się czegoś.

    tysia trzymam kciuki za Ciebie :)

    Widzę ze stracilysmy maluszki w tym samym miesiącu :( Co do bety to masz rację, nie jest żadnym wyznacznikiem a tylko stresuje. I skoro kreski na teście są ciemniejsze to wszystko jest dobrze :)

    Smużka lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:
    lotta.89, jaka u was decyzja? Próbujecie już w maju czy czekacie do czerwca?

    Zambia, dokładnie - byle do okresu, dzisiaj ostatni dzień luteiny i czekam :) Ale czas leci, już 7 tc u Ciebie! Jak się czujesz?

    Mam trochę mętlik jeśli o lekarza chodzi - może sama niepotrzebnie czytam i wnikam, ale nie wiem dlaczego przepisał mi w PIERWSZYM w ogóle cyklu starań Clo 2 x dziennie zamiast zacząć od 1 i dlaczego mam brać od 2 dc zamiast od 5, tak jak w ulotce! Lekarz jest bardzo polecany, dwie moje koleżanki zaszły dzięki niemu w ciążę, więc nie przypadkowy. Ale od razu działa i nie patyczkuje się, a ja sobie daje czas i chcę wziąć na spokój całe to staranie :/ Sama nie wiem co myśleć...


    Kochana ja też brałam clo od 2 do 6 dnia cyklu ale po 1 tabletce ale jakoś ufam lekarce że wie co robi ;)

    no jeśli chodzi o sytuacje u nas to pewne jest ze mam delegacje na tydzień w maju do Grecji i mam 4 loty samolotem wiec mój mąż chce zacząć od czerwca i upiera się przy czerwcu bo w tedy tez dopiero zjem cały kwas foliowy ;) i będzie 3 miesiące od anty. Wiec on bardziej cierpliwy;) choć może liczy że od razu się uda i dzidziuś rodziłby sie koło marca na jego urodziny ;) ale nadal chcemy ale będziemy czekać do czerwca

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy a wy kiedy zaczynacie to będzie wasz 1 cykl ?? :):)

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysia faktycznie :( teraz musi być dobrze ! Nie są jakoś dużo ciemniejsze ale wydaje mi się że i tak że test już coś pokazuje to nie jest źle. Na wizycie może się czegoś dowiem, a jutro i tak jeszcze test zrobię ;)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokardka44, CLO po owulacji? Może myślisz o luteinie?

    lotta.89, to będzie nasz pierwszy cykl :) Koło 2 maja powinnam dostać @ po odstawieniu luteiny, 12 dc (czyli 13 maja) idę na monitoring i zobaczymy co tam się będzie działo :) Jestem mega podekscytowana, chociaż wiem, że łatwo może nie być. Moja mama się 5 lat starała o pierwsze dziecko, ze mną poszło już błyskawicznie ;) 4 loty to faktycznie sporo, może jednak wytrzymaj do tego czerwca :) Fajnie, delegacja w Grecji - marzenie!

    Smużka, o rany, nie zazdroszczę tego stresu :( Trzmam kciuki, raportuj jak tam u Ciebie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:49

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ