Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:

    Dziewczyny, kiedy było widać serduszka u was na USG?
    w pierwszej ciąży byłam na usg w 4 tygodniu (jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży) beta koło 200 i nie było nic widać (nawet kropka), poszłam po kolejnych 4 tygodniach i był konkretny dzidź

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, do 7 czy 8 tygodnia to chyba nie wysiedzę :) Ale może pójdę w piątek na USG na NFZ a do mojego lekarza po powrocie z wyjazdu, bo chyba nie ma co płacić 150 zł dwa razy.

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz umówioną wizytę na NFZ to pewnie, że idź :) Pęcherzyk już zobaczysz.

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko żebyś się potem nie stresowała, że nic nie widać w razie czego ;). Jak masz możliwość to korzystaj z nfzetu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę w poniedziałek od razu umówić się na wizytę :)

    Idę zaraz z mężem na spacer do apteki 24 h - zawsze chciałam zobaczyć te dwie kreski, więc nie daruję sobie mimo bety :D
    W ogóle to system zmienił mi wynik bety ze 162 na 118. Niby żadna różnica, ale hmm...

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 16:36

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:

    Dziewczyny, kiedy było widać serduszka u was na USG?

    U mnie 5t4d mialam usg to widac bylo zarodek ale serduszka jeszcze nie bylo widac. Tzn serduszko widzialam ale nie bilo. Po 2 tyg kolejna wizyta byla i juz pieknie serce bilo.

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen gratuluję bardzo, cieszę się i proszę o wiruski!! :D

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy gratuluje :) oby wiecej takich wiadomosci :)
    Widze ze tez jestes niecierpliwa tak jak i ja bo tez juz z checia bym poszla zeby cokolwiek zobaczyc ale dziewczyny doradzily zeby poczekac i akurat 15 czerwca mam umowiona wizyte i mam nadzieje ze serduszko juz bedzie :) wiec czekam :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak dziewczyny policzyc w ktorym tyg sie jest?

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 1 dnia ostatniej miesiączki

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak tam? :)

    Peggy - gratulacje!! :D

    Ja idę we wtorek do ginekologa, jestem ciekawa jak to będzie. :)

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, jestem bardzo niecierpliwa, taka moja cecha - działam impulsywnie, trudno mi na cokolwiek czekać ;) Na razie na dobre mi to wychodzi, ale jak są rzeczy tak niezależne od człowieka jak zajście w ciążę to kaplica przy takiej osobowości :)

    gorgeus, Natalii, Nadziejka dziękuję!! <3 I kciuki za wizytę - za wcześnie na poznanie płci, nie?

    Męczy mnie sikanie od wczoraj - obudziłam się o 4 rano (a poszłam spać po 12)i po prostu musiałam do łazienki :/ Poza tym brzuch pobolewa non stop.

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy - jak to do mnie było, to odpowiedz jest taka, że prawdopodobnie poznam.
    To zależy czy maluch będzie chciał się pokazać. :D
    Z tego co wiem, to przy dobrym sprzęcie można już w 12tc poznać. :)

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to się już chyba uspokoiłam.
    nic tak nie ostudza zapału jak negatywny test. ;)
    dobrze wiem, że to za wcześnie, ale właśnie dlatego zrobiłam. żeby już teraz zacząć się oswajać z jedną kreską.

    jest ciężko, ale jest dobrze. wolę teraz wpaść w lekką melancholię, niż we wtorek ryczeć jak bóbr. ;)

    dobrego dnia wszystkim! piękne słońce, a ja w pracy.. ale na szczęście tylko do 13 :D

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy - mnie też pęcherz męczył, ale od jakiegoś czasu mam spokój.
    Chociaż niedługo będzie jeszcze bardziej męczył. :/

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myshka - przykro mi. :(
    Na kiedy masz @?

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myshka, mi też przykro... Może jeszcze nic straconego.

    Nadziejkaa, tak tak, do Ciebie było pytanie :) Super, macie już typy imion?

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 _____ 32 ____3___2__termin@ 9.06.2015

    a się dodam do was ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wtorek.

    niech nie jest Wam przykro :)
    miło, że tak odbieracie moje niepowodzenia, ale naprawdę nie warto się tym martwić. w końcu mi się uda, jak nie tym razem to może następnym.

    wiem, że jeszcze jest szansa, ale nie chcę o tym myśleć.
    najwyżej się zdziwię że pierwszy raz w życiu spóźnia mi się okres ;)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ