X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kirys, uspokoiłaś mnie trochę.
    Odmawiam nowennę od pewnego czasu, choć długo do niej dojrzewałam naprawdę polecam :)

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że mogłam jakoś pomóc. Ja też długo dojrzewałam do nowenny, wymawiałam się brakiem czasu, ale cały czas miałam myśl, że jak zajdę, to muszę ją odmówić. Odmawiałam więc od dnia pierwszego bladego testu, do prawie końca pierwszego trymestru i dało mi to tyle spokoju i wiary, że będzie dobrze, jak nic innego. Bez tego pewnie bym świrowała strasznie na początku, bojąc się powtórnego poronienia.

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    Kupę czasu mnie tu nie było, ale staram się od czasu do czasu was poczytywać.
    Trzymam nadal za Was kciuki!

    Mi zostało już tylko 3 tygodnie do porodu. Czasem pojawia się strach przed porodem, ale staram się pozytywnie do tego podchodzić. Jak wyjdzie w rzeczywistości to się okaże.

    Jak Wasze samopoczucie po Świętach?

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha witaj :P Faktycznie kupe czasu Cie nie bylo matko to juz tylko 3 tyg?
    U mnie zdiagnozowano endometrioze :( i w połowie lutego mam badanie drożności jajowodów.
    od września jestem zablokowana lekami na endometrioze. leki koncze brac w marcu i mam nadzieje ze szybko zaskocze. trzymam kciuki za jak najmniej bolesny porod.

    A po świetach? obdarowani prezentami i obżarci :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 09:42

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha wow! to już lada dzień :-) Powodzenia!!!

    A po świętach u mnie waga ruszyła, wszystko było tak pyszne, a że mdłości I trymestru minęły, to sobie dogadzam, no i brzuszek już trochę jest widoczny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 12:01

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Zambia Autorytet
    Postów: 273 188

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violett - gratulacje! super że sie udało!

    Bacha -czesc! kopę lat :) powodzenia na porodzie.

    dawno mnie nie było. przepraszam. u mnie ok. synuś jest już na świecie. urodził się w terminie, szybko i zdrowy. daje mi trochę popalić, więc nie mam czasu na forum niestety!

    trzymajcie się dziewczyny! trzymam za Was kciuki nieustannie!

    jussio, Doti87, Patus_777, violett, Andromeda, She86 lubią tę wiadomość

  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla do marca juz nie daleko, wiec trzymam kciuki zeby szybko udalo Ci sie zajsc. Mysl pozytywnie u mnie to duzo dalo podczas staran

    Kirys Ty juz prawie na polmetku, zobaczysz jak tobie tez szybko zleci. Znasz juz plec?

    Zambia zazdroszcze ze masz juz malego przy sobie. Tez bym chciala juz trzymac synka na raczkach.

    Ja od dwoch tygodni mam dosc silne bole w pachwinach. Od czasu do czasu tez pojawiaja sie bole w krzyzu i skurcze ale nie regularne. Jutro wizyta wiec moze cos wiecej sie dowiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 12:31

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • jussio Autorytet
    Postów: 502 346

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane mnie też dawno nie było ale jakoś tak brakowało mi czasu na forum ;)

    Bacha kiedy ta twoja ciąża tak zleciała... dopiero co chwaliłaś się testem ;)

    Zambia gratuluję syna!!! A jak maleństwo ma na imię???

    Kirys u ciebie już brzuszek widoczny??? A u mnie jeszcze nic no chyba że się tak konkretnie najem to wtedy się zaokrągla ;)

    Ostatnio na wizycie nie udało się podejrzeć płci, ale za tydzień czeka mnie usg połówkowe to może będzie mniej wstydliwe i pokaże co nieco.

    Patus_777, bacha8709 lubią tę wiadomość

    Luty 2014 pozamaciczna - brak prawego jajowodu - PCOS - Słabe nasienie
    15 <3 cykl starań - Ten szczęśliwy
    18.06.2016 Szymek jest już z nami :D
    Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli czujesz, że nie możesz iść dalej.
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio a spójrz jak tobie szybko minęło bo już jesteś 18t .. Wow to jest szok normalnie jak ten czas zapierdziela...

    No u mnie też powoli końcówka ciąży i już daje się we znak bo stekam jak stara baba bo co chwile coś mnie kłuję i wzięłam się w końcu za pranie i prasowanie ciuszków i tak ooo czas leci szybko..

    Patus_777, jussio lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jussio powiem Ci że sama nie wiem, ale zleciała bardzo szybko.

    Może dlatego, że pracowałam do końca 7 miesiąca, potem wpyrawka, pranie, prasowanie i tak mi ten czas szybko minął.

    A Ty jak się czujesz Kochana? ;)

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Jussio a spójrz jak tobie szybko minęło bo już jesteś 18t .. Wow to jest szok normalnie jak ten czas zapierdziela...

    No u mnie też powoli końcówka ciąży i już daje się we znak bo stekam jak stara baba bo co chwile coś mnie kłuję i wzięłam się w końcu za pranie i prasowanie ciuszków i tak ooo czas leci szybko..

    Doti skąd ja to znam. Ciężko się w nocy obrócić z boku na bok. U mnie brzuch już opada, więc nacisk na pęcherz jest większy i często w nocy wstaję siku.W dodatku za długo w ciągu dnia siedzieć nie mogę bo kręgosłup w odcinku piersiowym strasznie boli.

    A co najlepsze ja dalej pracuję - zdalnie z domu, ale pracuję :) Śmieją sie ze mnie ze za niedługo będę do nich maile z porodówki wysyłać, ale jakoś tak dobrze mi się z nimi pracuje że te 3 godzinki dziennie to dla mnie rozrywka ;)

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha8709 wrote:
    Witajcie dziewczyny!

    Kupę czasu mnie tu nie było, ale staram się od czasu do czasu was poczytywać.
    Trzymam nadal za Was kciuki!

    Mi zostało już tylko 3 tygodnie do porodu. Czasem pojawia się strach przed porodem, ale staram się pozytywnie do tego podchodzić. Jak wyjdzie w rzeczywistości to się okaże.

    Jak Wasze samopoczucie po Świętach?

    ŚLICZNA :**********************!!!!!!!!!!

    bacha8709 lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zambia wrote:
    violett - gratulacje! super że sie udało!

    Bacha -czesc! kopę lat :) powodzenia na porodzie.

    dawno mnie nie było. przepraszam. u mnie ok. synuś jest już na świecie. urodził się w terminie, szybko i zdrowy. daje mi trochę popalić, więc nie mam czasu na forum niestety!

    trzymajcie się dziewczyny! trzymam za Was kciuki nieustannie!

    Gratki:*** jak znajdziesz czas pochwal się;) ! CZEKAMY NA FOTO:)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacha nie mogę uwierzyć, że to już prawie półmetek. Płci niestety jeszcze nie znam, za tydzień w piątek mam wizytę, to będzie 16 tydzień, więc będę prosiła gina o podejrzenie. Nie mogę się doczekać!

    Jussio jakoś w Święta mi wyskoczył brzuszek, rano jest mniejszy, a popołudniu i wieczorem, a zwłaszcza po najedzeniu się jest większy :-P Ale ja jestem już takiej kościstej budowy, że po prostu to wszystko chyba nie ma gdzie się pomieścić.
    Tak wyglądałam w Święta jak się najadłam :-P
    http://images78.fotosik.pl/212/99199e4cec1d5669med.jpg

    bacha8709, Madziulla, Patus_777, Kicior lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys ciesz się tym małym brzuszkiem, bo potem będziesz już dźwigać słodki ciężarek.

    Mi brzuch długo nie rósł, a od początku 8 miesiąca zmienił się i to bardzo, choć i tak gin i wszyscy mówią ze duży nie jest.

    Ja jutro dowiem się ile mój mierzy i czy jest szansa na wcześniejszy poród, bo mi już tak ciężko ;)

    kirys lubi tę wiadomość

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys super brzuszek ;)

    kirys lubi tę wiadomość

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne brzuszki...ależ ja Wam zazdroszczę!!

    A ja mam pytanie, być może któraś z Was tak miała, bo mi się przytrafiło pierwszy raz. Otóż zaraz po owulacji, dosłownie dzień, dwa dni zaczęły mnie bolec strasznie piersi, ale to tak bardzo,że naprawdę trudno mi było wytrzymać ten ból. Gdzieś wyczytałam że to zbyt wysoki progesteron, idę w tym miesiącu do swojej kliniki, ale termin mam pod koniec stycznia dopiero i nie wiem czy tyle czekać, czy powinnam zapisać sie od razu do gina.

    Ból jest nadal, raz mniejszy, raz większy, a @ mam mieć we wtorek. Czy któraś z Was tak miała może?

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety tak nie miałem, więc nie pomogę :-(

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja taki wyraźny ból piersi (ale nie zaraz po owulacji, tylko bliżej terminu okresu) miałam w tym szczęśliwym cyklu - więc powodzenia!!!

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Bacha nie mogę uwierzyć, że to już prawie półmetek. Płci niestety jeszcze nie znam, za tydzień w piątek mam wizytę, to będzie 16 tydzień, więc będę prosiła gina o podejrzenie. Nie mogę się doczekać!

    Jussio jakoś w Święta mi wyskoczył brzuszek, rano jest mniejszy, a popołudniu i wieczorem, a zwłaszcza po najedzeniu się jest większy :-P Ale ja jestem już takiej kościstej budowy, że po prostu to wszystko chyba nie ma gdzie się pomieścić.
    Tak wyglądałam w Święta jak się najadłam :-P
    http://images78.fotosik.pl/212/99199e4cec1d5669med.jpg

    Cudo<3 śliczna:)

    kirys lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
‹‹ 726 727 728 729 730 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ