X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Taka Sytuacja Przyjaciółka
    Postów: 81 90

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggar ja tez tak miałam w szczęśliwym cyklu. Zaczęło się chwilę po owulacji, piersi były ogromne, i bolały. Dopiero teraz - po dwóch miesiącach, mam troche ulgi.
    Kirys śliczny brzuszek :) Ja chociaż jestem ponad miesiąc do tyłu za Tobą miałam podobny wczoraj jak się najadłam brukselki na obiad :P

    kirys lubi tę wiadomość

  • maggar Przyjaciółka
    Postów: 174 36

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka Sytuacja wrote:
    maggar ja tez tak miałam w szczęśliwym cyklu. Zaczęło się chwilę po owulacji, piersi były ogromne, i bolały. Dopiero teraz - po dwóch miesiącach, mam troche ulgi.
    Kirys śliczny brzuszek :) Ja chociaż jestem ponad miesiąc do tyłu za Tobą miałam podobny wczoraj jak się najadłam brukselki na obiad :P


    Wszystkie jesteście Kochane, jednak dzisiaj pojawiło się u mnie brązowe plamienie, to zapowiada nadchodzący okres. Niestety objawy bolących piersi mam do dnia dzisiejszego. Nie omieszkam powiedzieć o tym mojemu ginekologowi i oczywiście podzielę się z Wami informacjami. Być może której kobitce ta wypowiedź pomoże. :)

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jestem dziś mega poirytowana! :D ...polityka 1 tys dla nierobów działa, na fb wszystkiego idzie się dowiedzieć;D patologie już 3 dziecko::::::::::DDDD jak oni to robią? :D

    Aż chce mi się płakać;/

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ! :)

    Znowu nie odzywałam się jakiś czas, ale byłam strasznie zdołowana.
    Wszystko zaczęło się od tego, że ciąża okazała się być młodsza wg USG, poszłam na kolejną wizytę przed wigilią dokładnie 22.12 i co ? Pusty pęcherzyk, ciąża nadal młodsza... załamałam się. Całe święta przepłakałam.
    Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie i cóż ujrzałam. Śliczniutkie 2centymetrowe maleństwo z pięknie bijącym serduszkiem, płakałam...nie mogłam się uspokoić. Do tego moja pani Dr twierdzi, że ciąża nie jest wcale dużo młodsza, dzidziuś już nadrabia :) Dzisiaj wg usg 8tydzień i 4dzień. Termin porodu 15 sierpnia 2016 !!! <3
    Oby teraz wszystko szło już dobrze :) .
    :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 17:39

    Patus_777, Doti87, kirys, Andromeda, Taka Sytuacja, tysiaa93, jussio, bacha8709, Hashija, She86, Ola_45 lubią tę wiadomość

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Asiun :-) gratuluję serdecznie i teraz tylko spokój i nie stresuj się bo z Bobo napewno wszystko dobrze będzie kochana :-)

    asiun lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun gratulacje! :-) Współczuję Ci tych nerwów, ale teraz to już tylko myśl pozytywnie i nie stresuj się, bo Maleństwo to czuje! Spokojnych dalszych miesięcy!!! :*

    asiun lubi tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Taka Sytuacja Przyjaciółka
    Postów: 81 90

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun super wieści :) Ale się dzidziuś przed USG chował.
    teraz już napewno będzie dobrze!
    Widzę że masz termin raptem tydzień po mnie.
    A jak Ty się czujesz fizycznie?

    asiun lubi tę wiadomość

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka Sytuacja wrote:
    Asiun super wieści :) Ale się dzidziuś przed USG chował.
    teraz już napewno będzie dobrze!
    Widzę że masz termin raptem tydzień po mnie.
    A jak Ty się czujesz fizycznie?


    Jak się czuję ? Hmmm... brak objawów !!!
    Nie mam mdłości, nie chodzę częściej do toalety, nie jestem bardziej zmęczona...
    Albo inaczej raz na tydzień mnie zemdli, ale delikatniutko. Są potrawy na które wręcz nie mogę patrzeć. Piersi raz bolą raz nie, ale tylko przy dotyku. Jestem może bardziej nerwowa i to wszystko. Aaaa i mam wzdęcia ogromne wieczorami, ale miewałam je też przed ciążą. Generalnie jeśli mam jakiekolwiek objawy to bardzo subtelne. Dlatego też tak przejęłam się tym pustym pęcherzykiem, uwierzyłam w to...wczoraj jechałam z nastawieniem jak na wyrok.
    Oooo to będziemy razem przechodziły ciążę, a Ty jak się czujesz ?

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o zmianę
    ___11 CS __1dzidzia ___@ 12.02

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Taka Sytuacja Przyjaciółka
    Postów: 81 90

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun ciesz się że nic Ci nie dolega :)
    U mnie największy problem z mdłościami. Mam wrażenie że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Zwłaszcza rano i wieczorem. Mąż musi gotować za mnie wszystkie posiłki ostatnio bo ja nawet lodówki otworzyć nie mogę.
    Do tego od paru dni zaczęłam mieć bóle krzyża i bóle podobne do owulacyjnych ale to chyba poprostu powiększająca sie macica.
    Patus a to małpa okropna i przebrzydła!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 19:13

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek zrobię badania hormonów:) poślę wam wynik!

    A w lutym sprawdzamy badanie nasienia M...ciekawe czy jakieś parametry się zmienią;D i idę do najlepszego specjalisty ze wszytkom w lutym...dr Koza z Katowic ma mega opinie, dziewczyny w ciąży pięknie prowadzi, do tego poród za darmo w prywatnej klinice...zobaczymy co mi powie:D


    Powodzenia mamuśki:) czekamy na dzidziusie;D
    JA sobie obiecałam oraz maggar i agatkaa, że na przełomie 2016/2017 nam się też uda:D !!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 19:41

    Taka Sytuacja, Doti87 lubią tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus jak to poród na Łubinowej to sobie daruj! Mówie serio. Ta klinika ma najgorsze opinie. A jak chcesz dobrego lekarza od niepłodności to polecam Gyncentrum dr.Mercik. Najlepszy na śląsku i sama klinika też. A nie są specjalnie drodzy. Chodze tam i właśnie jemu zawdzięczam ciąże,a kumpela dziecko i teraz drugą ciąże.

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja dziewczyny od wczoraj leże na patalogi ciąży :-( trafiłam tu z ostrą jelitówką i odwodnieniem. Podczas badań wyszło,że skróciła mi się szyjka,jest miękka i rozwarcie na opuszek palca. Myślałam,że się załamie!!! Mogą mnie już nie wypuścić. Lekarka powiedziała,że jak będę mieć dobre wyniki to się zastanowi. Promyk nadziei mi dała :-) trzymajcie kciuki!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia kochana to leż ładnie i grzecznie w szpitalu :-) niech Bobo jak najdłużej siedzi w brzuszku.. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było kochana...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti ja się nie daje! Dziś wybłagam o wyjście. Zostało mi ze dwa tygodnie więc wolne ten czas poświęcić na przygotowania. Jobla już tu dostaje. Co 2 godziny słuchanie serca albo KTG. Leże sama na sali ale to akurat mi nie przeszkadza,bo niektóre pacjentki to pożal się Boże. Myślą chyba,że jakimiś vipami są i wszystko im wolno. Masakra!

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak jak ja w listopadzie leżałam, fakt że tylko 2 doby byłam ale już miałam dość bo od 5 zaczynał się cyrk cały. No ale z drugiej strony lepiej ze tak sprawdzają niż jakbyś miała tam leżeć i cały dzień by cie olewali....
    Ale napewno w domku jest najlepiej :-*

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agisia. Trzymaj sie kochana. Z jednej strony dobrze ze jestes pod obserwacja ale z drugiej trzymam kciuki żebyś szybko do domu wróciła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 09:16

  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa właśnie pani doktor na obchodzie powiedziała,że wracam do domu dziś :-D

    Doti87 lubi tę wiadomość

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to super!!

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pięknie :-) to teraz tylko zostaje dokończyć tobie wyprawkę i leniuchowac ostatnie 2 tygodnie i będzie dobrze :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
‹‹ 727 728 729 730 731 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ