X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poradźcie mi ; ( musze zadzwonić ale za cholerę nie wiem do kogo heh poczytam opinie na necie. ..

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus ja nie z Twoich rejonów nie pomogę Ci ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    To co facet czy baba heh? Jak myślicie. ..? Do kliniki i tak musze czekać; / bleee

    Patuś ja od 17 lat chodze do gina - faceta i nie narzekam :)

    Mimo ze czasem byłam u innych to i tak zawsze wracalam do niego, ale powiem Ci ze chyba nie ma na to reguły, moja kolezanka chodzi do kobitki od zawsze i tez jest zadowolona :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę do gina....ciekawe co powie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    Poradźcie mi ; ( musze zadzwonić ale za cholerę nie wiem do kogo heh poczytam opinie na necie. ..

    Patuś a zadna koleżnaka nie może Ci kogos polecic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 12:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz tez do faceta chodzę i ze tak powiem chwale sobie ;)

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To facet;** ok zadzwonię do tego specjalisty;*

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też chodzę do faceta :)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To facet przegłosowany ;P

    Patuś, daj znac na kiedy wizyta

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się na 17.30 jutro ;* do nowego lekarza...ma super tez opinie koleżanki do niego chodzą. ..zobaczymy niby tez specjalizuje się w niepłodność. ..ale co jak mnie zaleje; D hahah

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Pati, musze przyznac że trochę się rozczarowalam tą Twoją betą...mialam nadzieję na zielonego kropka... :P no ale przynajmniej wreszcie wiadomo w którą stronę iść :) fajnie że się zdecydowalas na gościa, przynajmniej ja co do jakiegos goscia pojde to jestem zadowolona, a tym bardziej że mowisz że ma dobre opinie i koleżanki polecaja...to trzeba korzystać! Może jeszcze Cię nie zaleje do jutra ;)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet jak Cię zaleje to i tak idź przynajmniej wywiad zrobi. Pogada z Tobą może zleci Ci badania to jak @ minus zrobić i będziesz wizytę do przodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 13:52

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuś, to jutro razem idziemy do gina ;) Tylko ze ja na 19 :)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby mnie zalało to i tak pójdę zerknie chociaż na moje badania i na badania m;/ zobaczymy !
    Oby mnie do jutra nie zalalo chciałabym by mi zrobił usg....;/ ma 70 opini pozytywnych na necie a tylko 6 negatywnych ....koleżanki cała ciążę prowadził i super druga tez teraz do niego chodzi ..zapytam wprost czy będzie w stanie mi pomóc. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 14:04

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    A nawet jak Cię zaleje to i tak idź przynajmniej wywiad zrobi. Pogada z Tobą może zleci Ci badania to jak @ minus zrobić i będziesz wizytę do przodu

    No właśnie; ****

    Madziulla lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    No właśnie; ****

    Patus czytamy sobie w myslach :D <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 14:06

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus na te negatywne opinie nie patrz bo każdy człowiek inaczej odbiera też lekarza. Ja mam wspaniałego gina którego będę po prostu wychwalac i fakt nie jest tani ale to nie istotne. Ma świetne podejście do człowieka, słucha i chce pomóc i to najważniejsze.
    Ten poród udał się tylko dzięki niemu i jestem mu mega wdzięczna bo już ratował małego bo źle było...także najważniejsze Znaleźć odpowiedniego dla siebie lekarza bo mój też ma opinie negatywne ale bez sensu typu czekałam godzinę w kolejce itp
    Ale wiem że on słucha ludzi i czasem mu się Wydłuży coś ale ja tam wolę poczekać i mieć kogoś takiego..

    No to sobie pogadałam..

    My jutro mam nadzieję że wychodzimy bo jak nie to będę ryczec jak głupia naprawdę!!!!! Mam k#### dość tych położnych i ich rad i traktowania... Wrrrr brak słów...
    Fakt zdecydowałam się że ściągam mleko laktatorem i daje mu w butelce ale to moje zdrowe mleko i przynajmniej wiem ile zjada...
    A tutaj jest zasada że powinnam leżeć cały boży dzień z cycem na wierzchu i być zadowolona... No cholera jasna ja tak nie chce.. Wszystko mnie napierdala, dziecko by się darlo i po co mi to? A tak mam kochane najedzone szczęśliwego bobasa i co mi więcej potrzeba... A druga sprawa to próbowałam ale suty tak bolały że miałam dość.
    Chce być mama mobilna i szczęśliwa.. A nie chce chodzić cały dzień w pizamie po domu i z cycem wywalonym.
    Ja rozumiem że niektórym to odpowiada bo wszystko trwa szybciej i są plusy napewno. Ale szanujmy odmienne zdania kogoś...


    Ahhhh sorry dziewczyny ale musiałam się wygadac. Dobrze ze mąż mnie wspiera w tym wszystkim. Ahhhh



    Patus będzie wszystko dobrze i kciuki.. Dawaj znać co ci gin powiedzial

    Patus_777, Hashija lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Patus na te negatywne opinie nie patrz bo każdy człowiek inaczej odbiera też lekarza. Ja mam wspaniałego gina którego będę po prostu wychwalac i fakt nie jest tani ale to nie istotne. Ma świetne podejście do człowieka, słucha i chce pomóc i to najważniejsze.
    Ten poród udał się tylko dzięki niemu i jestem mu mega wdzięczna bo już ratował małego bo źle było...także najważniejsze Znaleźć odpowiedniego dla siebie lekarza bo mój też ma opinie negatywne ale bez sensu typu czekałam godzinę w kolejce itp
    Ale wiem że on słucha ludzi i czasem mu się Wydłuży coś ale ja tam wolę poczekać i mieć kogoś takiego..

    No to sobie pogadałam..

    My jutro mam nadzieję że wychodzimy bo jak nie to będę ryczec jak głupia naprawdę!!!!! Mam k#### dość tych położnych i ich rad i traktowania... Wrrrr brak słów...
    Fakt zdecydowałam się że ściągam mleko laktatorem i daje mu w butelce ale to moje zdrowe mleko i przynajmniej wiem ile zjada...
    A tutaj jest zasada że powinnam leżeć cały boży dzień z cycem na wierzchu i być zadowolona... No cholera jasna ja tak nie chce.. Wszystko mnie napierdala, dziecko by się darlo i po co mi to? A tak mam kochane najedzone szczęśliwego bobasa i co mi więcej potrzeba... A druga sprawa to próbowałam ale suty tak bolały że miałam dość.
    Chce być mama mobilna i szczęśliwa.. A nie chce chodzić cały dzień w pizamie po domu i z cycem wywalonym.
    Ja rozumiem że niektórym to odpowiada bo wszystko trwa szybciej i są plusy napewno. Ale szanujmy odmienne zdania kogoś...


    Ahhhh sorry dziewczyny ale musiałam się wygadac. Dobrze ze mąż mnie wspiera w tym wszystkim. Ahhhh



    Patus będzie wszystko dobrze i kciuki.. Dawaj znać co ci gin powiedzial

    Doti super, że tak uważasz ! Bo to święta prawda! To jest twoje dziecko i nikt nie może cię zmuszać. ..wiem , że ci jest ciężko. ..;/ eh te babsztyle położne. ..moja koleżanka tez tak miała kazali jej 4godz karmić! Bo córka długo ciągła. ..nie mogła się najeść. ..a mama zdenerwowana....


    Mam nadzieję, że nikt ci krzywdy nie zrobił na tym porodzie , bo odczuwam ze coś się tam wydarzyło ; (

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 22:15

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze wyluzować. ..przestać prowadzić wykres itd. ..zapisywać notować. ..bo to wszytko bez sensu. ...musze się skupić na studiach, by to gówno skończyć w lipcu....wyjechać gdzieś odpocząć może zajdę....za dużo mam stresu; ((

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie nikt mi krzywdy ttam nie zrobił bo naprawdę położne podczas porodu rewelacja i mój gin wiadomo :-) ale nie spodziewał się że to będzie aż tak napierdalac po prostu... Wiadomo że przeżyjesz wszystko i gdy zobaczysz bąbla to już bólu zapominasz po prostu.. No znika w każdym razie.

    Ale tutaj już na położnictwie to wrrrr mam dość. A dzisiaj już mnie chujowo traktują bo przez cały dzień w sumie od popołudnia jak przeszłam na laktator mały śpi i je i nikogo nie wołam i jest super. Przychodzą raz na 4h czy Potrzebuje pomocy ale to wiem że z łaska jest i te miny jak ja mogę tak robić i piersi nie dawać...

    Niech się cieszą że mają mniej roboty i tyle :-)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
‹‹ 755 756 757 758 759 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ