X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia kciuuuki!!

    Pati czytałam kiedyś na innym forum że niektóre dziewczyny to nawet tydzień miały "plamienie" implantacyjne! Ale najlepsza jest moja teściowa, która będąc w ciąży z moim mężem miała "okres" do 3 czy 4 msc ciąży dlatego nawet nie wiedziała że w niej jest :P jak to dokładnie było to się nie dowiem ale ona zawsze mi tak opowiada, z resztą chyba wie co przeżyła :D Oczywiście nie ma co sobie robić złudnych nadziei ale jak masz chociaż cień podejrzeń... Ja bym chyba zatestowała :P

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Madzia kciuuuki!!

    Pati czytałam kiedyś na innym forum że niektóre dziewczyny to nawet tydzień miały "plamienie" implantacyjne! Ale najlepsza jest moja teściowa, która będąc w ciąży z moim mężem miała "okres" do 3 czy 4 msc ciąży dlatego nawet nie wiedziała że w niej jest :P jak to dokładnie było to się nie dowiem ale ona zawsze mi tak opowiada, z resztą chyba wie co przeżyła :D Oczywiście nie ma co sobie robić złudnych nadziei ale jak masz chociaż cień podejrzeń... Ja bym chyba zatestowała :P

    moja teściowa tez tak miała, jak byla z moim Darkiem w ciąży. gdyby sie nie "zatruła bananem" i nie poszła z tym do lekarza to możliwe ze jeszcze przez dobry miesiąc by nie wiedziała. :D

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe oż te nasze teściowe! :D moja stwierdziła że się kapneła jak jej kawę odrzuciło :P

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja się nawet po tym bananie nie skumala. Była pewna że jej zaszkodził ;)

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny! A ja przeziębiona ledwo żyje ...a mam dzis tyle spraw do załatwienia :(

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Bidula, trzymaj się i zdrowiej szybko!!

    aniabbb lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FAJNA TEŚCIOWA:D bananem:DDDDDDDD to co ona z nim robiła :DDDDDDDD

    Mi ,jak się uda w lipcu na stałe dostać umowę:D to idę na IUI :D kredyt w pracy i wioo:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 18:04

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Madzia kciuuuki!!

    Pati czytałam kiedyś na innym forum że niektóre dziewczyny to nawet tydzień miały "plamienie" implantacyjne! Ale najlepsza jest moja teściowa, która będąc w ciąży z moim mężem miała "okres" do 3 czy 4 msc ciąży dlatego nawet nie wiedziała że w niej jest :P jak to dokładnie było to się nie dowiem ale ona zawsze mi tak opowiada, z resztą chyba wie co przeżyła :D Oczywiście nie ma co sobie robić złudnych nadziei ale jak masz chociaż cień podejrzeń... Ja bym chyba zatestowała :P

    w szpitalu po porodzie leżałam z kobietą, która skapnęła się, że jest w ciązy jak zaczęła czuć ruchy dziecka, a z drugim jak poszła do lekarza, żeby sprawdzić to lekarz nie powiedział który to miesiąc tylko kazała szybko rozglądać się za wózkiem... w szpitalu była rodzić 4 dziecko. wszystko jest możliwe

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzyłam rano dla was temperaturę 36,62 ha ha nie na bank mam @ leci może nie tak jak zawsze, że 4 podpaski dziennie do zmiany heh teraz oszczędnie mam ha mi tam się to podoba, krótki cykl ha słaba @ i gitara ha szybko będę u giną. ..

    Kicior lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za tempkę Pati ;) aż chyba jutro też sobie zmierzę w imię solidarności z Tobą :D hihi buźki dla wszystkich bo idę spać :P a jutro pod wieczór jestem u ginka.

    Aż się nie chce wierzyć jak się słyszy o tych kobietach które nie wiedziały że są w ciąży, no ale cóż różnie to bywa! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 21:08

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior babka miała regularne krwawienia i myślałą że jest ok! a tu nagle w brzuchu coś kopie!! a jedno to wogóle było mało odczuwalne - to to przy którym lekarz kazał wózka szukać. kosmos... najgorsze, że była pod opieką lekarza grupo po10 tyg wiec świadczenia jej przepadały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 21:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba pozamiatane. tempka w dół poszła..

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh to babka miała piękne niespodzianki! :D ja bym tez taką chciała :P

    Madzia dużo w dół?

    Pati nie zmierzyłam, poranne igraszki mi przeszkodziły :D

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z 37.20 na 37.04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza tempke jaka zmierzylam po @ to było 36.85 chyba. Wszystko ładnie widać na wykresie jest udostępniony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus_777 wrote:
    Madzia trzymam za ciebie kciuki u rąk i stóp hah:-) super!


    Agatka to my znów razem @ hah hah tyle ze mam bardzo skapą po lutce... taka jak nie mój okres hah

    Pauś , ale fajnie ze znowu razem, tylko ze mi @ juz się rozkeciła od pon....ale mimo brania lekow, nie czuję jakiejś większej rożnicy w jej obfitości, a plamiłam 3 dni przed....

    Buziaki kochana :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 11:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, zawsze masz tak wysoki temperautry? czy pierwszy raz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37.44 pierwszy raz ale to cykl stymulowany Clo i dupkiem wiec nie wiem. Ale powyżej 37 często mam po owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 11:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz zakończyłam tak samo stymulowany cykl jak Ty, teraz jestem w trakcie drugiego. W pierwszym nie mierzylam tempki więc nie wiem jaka by byla, za to teraz mierze i to moim nowym termometrem, poleconym przez Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 11:48

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pocichu liczę ze u mnie odbije jeszcze. Bo nadal jest wyższa temp jak na początku cyklu

‹‹ 782 783 784 785 786 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ